Teraz jest 24 wrz 2020, 05:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 20 sty 2015, 23:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mi działa wszystko idealnie ;) Przeczytałem wasze wypowiedzi tuż przed uruchomieniem gry po aktualizacji i już miałem stracha, ale na szczęście wszystko poszło jak należy.

PostNapisane: 20 sty 2015, 23:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
No ja ich chyba zabiję :/. Rano będę guglował i męczył pomoc techniczną EA, bo teraz już mi się nie chce, a do tego czasu może już będą znali rozwiązanie problemu.

PostNapisane: 21 sty 2015, 03:38 
Adept analogów
Adept analogów

Miałem tak samo niedawno jak Ty. Wyłącz origin w grze

PostNapisane: 21 sty 2015, 08:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

U mnie na szczęście wszystko OK, ale - gram z origin offline.

PostNapisane: 21 sty 2015, 09:23 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

A o tym, że większość pasów w ogóle nie dodaje premii, które powinny dodawać ani słowa a to jeden z bardziej wkurw****cych mnie błędów... Pikuś, że mnie to irytuje, ale ten błąd jest chyba dosyć powszechny...

PostNapisane: 21 sty 2015, 10:17 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

neo_vir - co tam pasy, Bioware - w nowej łatce - dało Ci możliwość chodzenia w grze! ;)

PostNapisane: 21 sty 2015, 10:39 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@up
Hej, dla mnie akurat niemożliwość włączenia trybu chodu była dość irytująca..
Bardziej mnie rozbraja "naprawa" nóg Varric'a, które "robiły dziwne rzeczy". :P
Chociaż co ja się będę teraz wypowiadać jak nawet jeszcze w aktualizację nie grałam. Aktualnie jestem w trakcie reinstalki.. <_<

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 21 sty 2015, 10:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Próbowałem używać opcji „Napraw”, nic to nie dało. Wyłączyłem Origin w grze, przeszedłem na offline – ten sam efekt. Nie tylko my mamy ten problem, dużo osób skarży się, że po zainstalowaniu najnowszej łatki gra się w ogóle nie uruchamia i nie pomaga absolutnie nic, w tym przeinstalowanie gry – ludzie przeinstalowywali, a i tak dalej się nie uruchamiała. Próbowałem kilku tricków, które znalazłem na forach pomocy EA, np. zresetowanie modemu/routera czy usunięcie zawartości lokalnej Origin, ale efekt jest zerowy – gra dalej się nie włącza. BioWare przeszło samo siebie, żeby w ciągu miesiąca wydać dwa patche, które grę psują, zamiast ją naprawiać :/.

PostNapisane: 21 sty 2015, 11:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pottero - współczuję, tyle mogę napisać, i łączę się w bólu. Nie przejmuj się - na pewno niebawem coś ruszy, może znowu lada moment dadzą łatkę do łatki? Ode mnie masz jeszcze mój stary wątek (gdy gra mi się nie odpalała), może coś Ci się przyda: viewtopic.php?f=381&t=17363

Możesz też spróbować czystego rozruchu. A poza tym: masz możliwość odpalenia gry ze swojego konta na innym kompie w domu? Mi - o dziwo - taki trik wówczas pomógł, gra nie odpalała się na PC, więc zainstalowałem dla eksperymentu na laptopie. Na laptopie poszło, wróciłem do PC i na PC też cudem poszło... Jeszcze mi przyszło do głowy - nic nie dodawałeś do skrótu gry? (w sensie: po którejś łatce dopisywało się w wierszu poleceń cośtamcośtam).

NusiaczeK - nie no, spoko - sam pytałem na forum po zakupie gry, czy jest gdzieś ukryta lub zakopana w pliku .ini opcja dla spacerowiczów. Poza funkcją rekreacyjną to się czasami naprawdę przydaje. Myślę jednak, że takie rzeczy powinny być zaimplementowane od razu w grze (zresztą - w jednym z fragmentów gry przed łatką bohater "umiał" chodzić, pamiętasz?), a łatki powinny łatać błędy - których wciąż jest co niemiara.

Swoją drogą - ludzie narzekają na błędy w Inkwizycji - ciekaw jestem, co będzie się działo po premierze Pillars of Eternity (beta była dziurawa jak ser szwajcarski, niby beta - ale jakoś nie wierzę, że wszystko to do marca zakleją). Tak samo martwię się o trzeciego Wiedźmina - przełożenie premiery mogło wynikać z tego, że testerzy wpadli w wiedźmińskie dziury i już nie wrócili... Tfu, psia mać, odpukać!

PostNapisane: 21 sty 2015, 13:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

@gramofon23 - dzięki, ale twój sposób nie pomógł, bo to nie chodziło o niemożność połączenia się z serwerami, ale o to, że gra się po prostu nie uruchamiała. Ale znalazłem w końcu sposób.

@NusiaczeK, daj znać, czy zwykła reinstalka coś pomogła. Mi się udało problem rozwiązać tak, że odinstalowałem Inkwizycję, wyłączyłem Origin, usunąłem wszystkie śmieci, jakie to dziadostwo zostawia i zainstalowałem grę ponownie. Chciałem grać na niepołatanej wersji, ale chcąc nie chcąc musiałem zaktualizować grę do najnowszej, bo inaczej nie mogłem wczytać save’ów, ale teraz gra działa. Tyle że wczytuje się chyba z minutę, może półtorej – osiwieć można w tym czasie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona