Teraz jest 01 paź 2020, 04:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 21 sty 2015, 22:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
master_rpg napisał(a):
To co dopiero mają powiedzieć fani Assassin's Creed: Unity :P Przypuszczam, że Ubi ma szczęście, że do nich nie należysz ;)

No ja akurat z Unity, w przeciwieństwie do przede wszystkim konsolowców, nie miałem żadnych problemów z grafiką i działaniem – śmigała płynnie na ultradetalach i poza drobnymi bugami, jak lewitujący NPC, miałem tylko jeden poważny błąd, kiedy gra mi się wykrzaczała po wejściu do jednej z dzielnic. Ale różnica jest taka, że Ubisoft w końcu ten błąd poprawił i od tamtego czasu nie mam z Arnem najmniejszych problemów, ba, dostałem nawet darmowe DLC, a BioWare i Inkwizycja... W dniu premiery gra śmigała jak marzenie, a z każdym kolejnym patchem mam jakieś problemy, których wcześniej nie było. I nie da się ich nie zainstalować, bo ten szajs zwany Originem nie pozwoli mi grać, jeżeli tego psuja nie zainstaluję.

PostNapisane: 22 sty 2015, 00:05 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
I nie da się ich nie zainstalować, bo ten szajs zwany Originem nie pozwoli mi grać, jeżeli tego psuja nie zainstaluję.

Jak to nie? Ja po prostu po pobraniu patcha i przy próbie jego instalacji przez Origin odrzucałem warunki umowy i gra uruchamiała się bez problemów :]

PostNapisane: 22 sty 2015, 08:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Coraz częściej zastanawiam się, czy nie lepiej jest - dla zdrowia - kupować gry jakieś 6 miesięcy po premierze. Opcja druga: szukać fuchy testera gier: wyjdzie na to samo, tyle że zamiast płacić za produkt - to producent zapłaci mi za jego testowanie. Obecnie jest odwrotnie i ten dziwny trend zaczyna mnie niepokoić. Po kilku miesiącach od premiery zwykle na rynku pojawia się jakaś "wersja rozszerzona", która jest: lepiej wydana, tańsza, bez większości błędów, z poprawioną optymalizacją, darmowymi dodatkami i rozszerzoną zawartością. Szkoda tylko, że w napisach końcowych tych rozbudowanych edycji nie wymienia się wszystkich tych, którzy w okresie od premiery kontaktowali się z pomocą techniczną...

PostNapisane: 22 sty 2015, 10:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Coraz częściej zastanawiam się, czy nie lepiej jest - dla zdrowia - kupować gry jakieś 6 miesięcy po premierze.

W niektórych przypadkach jest ciężko powstrzymać się od kupna świeżo wydanego tytułu bo marketingowcy skutecznie potrafią zbudować napięcie oczekiwania.
Cytuj:
Opcja druga: szukać fuchy testera gier: wyjdzie na to samo, tyle że zamiast płacić za produkt - to producent zapłaci mi za jego testowanie.

To dopiero musi być irytujące zajęcie. Wielokrotne przechodzenie gry w celu poszukiwania i sprawdzenia czy zostały naprawione znalezione bugi. Poza tym musiałbyś pewnie grać w tytuły, które Cię nie interesują. No chyba, że się nie orientuję i to wygląda tak, że się można zgłosić jako tester konkretnej gry. Poza tym to pewnie musiałbyś grać gdzieś na sprzęcie producenta żeby gra nie wyciekła przed datą premiery.
Co do patcha, który wyszedł to jestem zdziwiony, że Bioware poświęciło dość sporo uwagi trybowi multiplayer, gra ktoś w niego w ogóle? Ja nawet nie sprawdziłem jak on wygląda.

PostNapisane: 22 sty 2015, 11:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
miszczu1234 napisał(a):
Co do patcha, który wyszedł to jestem zdziwiony, że Bioware poświęciło dość sporo uwagi trybowi multiplayer, gra ktoś w niego w ogóle? Ja nawet nie sprawdziłem jak on wygląda.

To w Inkwizycji jest multi? Możliwe, że chciałem o nim szybko zapomnieć, gdy zaserwował mi przypływ negatywnych wrażeń i chyba się udało, ponieważ nic nie pamiętam ;)

PostNapisane: 22 sty 2015, 17:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie no, z zawodem testera to oczywiście sobie żartuję i na luzie porównuję do sytuacji gracza, który otrzymuje niegrywalny produkt. Kiedyś pisałem artykuł ukazujący zawód testera i przekonałem się wówczas, że nie jest tak kolorowo, jak człowiek sobie wyobraża. Wręcz przeciwnie - czasami po 100 razy ogrywa się ten sam fragment gry, która nie musi wcale wyglądać jak gra (np. nie ma tekstur). Zarobki też nie są najwyższe (szczególnie biorąc pod uwagę innych ludzi dłubiących przy produkcji gry).

Jeśli zaś chodzi o tryb multi - jeszcze nawet nie testowałem tej opcji w Inkwizycji. Zaraz, jakiej opcji? Multi?

PostNapisane: 22 sty 2015, 21:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja nie wiem, nie rozumiem. Żaden Patch u mnie nic nie zmienił. Moi towarzysze jak nie gadali tak nie gadają - ale jak już zaczną to w przeciągu 10 minut wszystkie dialogi a później 10 godzin znowu nic. Nie zauważyłam żadnych zmian...

PostNapisane: 27 sty 2015, 08:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jakaś nowa aktualizacja jest (70,82mb) komuś coś zmieniło ?

PostNapisane: 27 sty 2015, 12:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
W sumie nie wiem, co ci ściągnęło, ale mi też coś pobierało. Tyle że ważącego 91,94 MB i licho raczy wiedzieć, co to było, bo BW milczy na temat jakichkolwiek łatek albo hotfiksów, a changelogu do tego, co pobrałem, nie raczyli dodać. W każdym razie wiem, czego toto na pewno nie poprawiło: nie przywróciło czasów ładowania gry do stanu sprzed łatki nr 2. Dumałem, czy to nie jakieś śmieci do multi, w które nikt nie gra, ale wtedy chyba nie wywalałoby mi komunikatu, że wymagana jest aktualizacja. Może to jakiś patch do patcha nr 3.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 27 sty 2015, 12:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: DA:I
Pewno już co niektórzy słyszeli o tym bonusie od BioWare:

http://www.gram.pl/news/2015/01/27/drag ... kich.shtml

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona