Teraz jest 18 wrz 2020, 14:11

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 27 sty 2015, 18:17 
Casual
Casual

Pobrało mi aktualizację i tyle . Nie uruchomi się gra - komunikat "Wymagana aktualizacja"

PostNapisane: 28 sty 2015, 10:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Może to rzeczywiście było coś powiązanego z multi, bo BioWare/EA uruchomiło coś takiego jak Dragon Age Inquisition HQ, czyli aplikację towarzyszącą, w której te 20 osób, które jeszcze gra w multi, może sprawdzać postęp swojej postaci. Zamiast robić taki badziew dla multi, w które nikt nie gra, mogli by zrobić apkę na Androida, żeby można było doradców posyłać nie będąc w grze :/. W sumie licho wie, czy ta strona ma jakieś inne funkcjonalności, bo u mnie nie działa pod żadną przeglądarką, cały czas pojawiają się jakieś puste kafelki i tyle.

PostNapisane: 15 lut 2015, 13:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zapowiada się duży patch do gierki, tutaj macie info:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=90345
Ogólnie dodadzą skrzynkę na eq, czarne emporium z lustrem takim jak w dwójce, czyli w końcu będzie można zmienić wygląd naszej postaci jak coś nam się nie spodoba. Całkiem fajne bo jednak oświetlenie w grze trochę wygląda inaczej niż podczas tworzenia.
No i będzie można sobie kolorować ciuszki na wybrany kolor, już nie będzie wymagało to od nas danego materiału, a barwnika. Dla mnie spoko :) Oby te poprawki graficzne zwiastowały jakiś ludzki wygląd zarostu, chociaż chyba tego już nie poprawią. Bardzo bym się ucieszyła gdyby dodali też jakiś nowy ekwipunek, typu zbroje i tarcze bo jest ich niestety bardzo mało. Ogólnie chwali się to że coś robią(za friko!), ale ja to bym wolała jakieś fabularne dlc :p5:

PostNapisane: 15 lut 2015, 14:06 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

deska22, dzięki za info - ciekaw jestem, kiedy ta łatka wyjdzie, skoro poprzedzić mają ją testy wersji beta - niby pierdółki, ale jeśli wymagają takich przygotowań - może zmian będzie więcej. Też bym wolał fabularne DLC (jak największe i jak najciekawsze - może z Solasem w roli głównej?) - stawiam jednak, że taka rzecz może wyjść dopiero jakoś latem lub nawet jesienią.

PS Na uwagę zasługuje też wprowadzenie automatycznego ataku - mi osobiście system sterowania nie przeszkadzał - wręcz przeciwnie - uważam, że był bardziej angażujący, ale z tego, co czytałem - dużo graczy naciskało Bioware na przywrócenie tej opcji.

PostNapisane: 17 lut 2015, 10:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
deska22 napisał(a):
Bardzo bym się ucieszyła gdyby dodali też jakiś nowy ekwipunek, typu zbroje i tarcze bo jest ich niestety bardzo mało.

No przecież w Czarnym Emporium będzie można kupić nowe bronie, pancerze i schematy, tak w każdym razie twierdzą w każdym newsie poświęconym tej łatce. Ja tam się osobiście cieszę, że w końcu dadzą kufer na graty, chociaż coś takiego powinno być w grze od dnia premiery, a nie dopiero w piątej łatce, pół roku po premierze... Bo tak po prawdzie to wątpię, żeby w tym Czarnym Emporium dali jakieś porządne wyposażenie – pewnie takie same śmieci jak w podstawce, które nie mogą się równać ze stworzonymi przedmiotami.

PostNapisane: 17 lut 2015, 11:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Mnie dziwi fakt, że gracze zostają po raz kolejny beta-testerami niedorobionego produktu i nie ma zbytniego hejtu. Naprawdę wystarczy dać czarne emporium, skrzynkę na przedmioty lub zmianę wyglądu i wszystko jest ok?
Życzę im, aby najnowszy patch psuł więcej niż do tej pory ]:->

PostNapisane: 18 lut 2015, 19:27 
Casual
Casual

Ja osobiście jedyny problem jaki miałem i nie szło go naprawić to fragment mozaiki którego nie można zebrać bo jest w skale. A tak to była jedna z lepiej zoptymalizowanych gier jaka wyszła od wieków. Dla mnie i jest to subiektywne odczucie ;)

PostNapisane: 19 lut 2015, 22:54 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Takie pytanie czy ten 5 patch o którym mowa będzie się instalowało jak poprzednie (aktualizacja w orignie)? i czy znany jest miesiąc wydania .

PostNapisane: 20 lut 2015, 01:18 
Casual
Casual

Gra w: dragon age inkwizycja
Bioware mówi, że patch 5 będzie za parę tygodni. I pewnie aktualizacja będzie w originie, przecież to patch. Inne były tak aktualizowane, to czemu ten nie miał by być ?
Ale warto czekać, bo sama miałam to szczęście zapisać się na wersję beta i... Czarne emporium jest ekstra.

Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

PostNapisane: 20 lut 2015, 16:02 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Trzymam za słowo, a z tym przez origin tylko się upewniałem oby od nowa nie trzeba było grać bo mam 56h i jestem w połowie samego odkrywania miejsc xD

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona