Teraz jest 25 wrz 2020, 09:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 09 gru 2014, 21:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
No może chodzi o to, że gram na padzie, to inaczej HUD i w ogóle mam zorganizowany i była opcja wzięcia wszystkiego. Cały czas gram tak, że klikam dwa razy A i biorę całą zawartość. Dlatego mnie zdziwiło, że wśród poprawek jest opcja, że na pececie dodano taką możliwość.

PostNapisane: 09 gru 2014, 21:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A teraz ciekawostka: po patchu zniknęły blizny w kreacji postaci (nie wiem, jak sprawa wygląda z wczytanymi postaciami - dajcie znać). Co to znaczy, że zniknęły? Ano - suwak jest, ale nie widać żadnej różnicy w wyglądzie bohatera...

PS na zagranicznych forach czytam też o świecących włosach po patchu (mimo ustawień ultra), postarzeniu niektórych bohaterów, gorszych teksturach tu i tam (np. problemy z teksturami śniegu), itd. - więc zapowiada się oBŁĘDna eksploracja!

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Ha ha, jak mojemu Inkwizytorowi się zaczną świecić włosy, to chyba się wkurzę. Jak problem rozwiązali w ten sposób, że teraz wszystkim się świecą, to nie tędy droga... Byle do 0:30, wtedy się przekonam, czy mi czegoś ten patch nie zepsuł :/.

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Świecące włosy zauważyłam, ale nie u wszystkich postaci.. coś co mnie najbardziej w DAI przerażało, jeśli chodzi o grę na niskich. Nie wiem też czy to tylko u mnie, ale nadal mam problemy z dźwiękiem tj mam takie jakby "opóźnienia" momentami, lokacje się jakby dłużej ładują (w sensie tekstury, chociaż sama loadscreeny też wydają się trwać dłużej), muzyki podczas eksploracji póki co nie uświadczyłam. Jedyne co zdaje się zostało naprawione u mnie to dialog z Hawke oraz brak zawieszania w menu głównym (hura..). Można tego patcha w razie czego jakoś odinstalować? :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:18 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak mniemam - trzeba czekać na łatkę łatającą tę łatkę. Nie wiem, czy poprawa wydajności nie wynika aby z obniżenia jakości grafiki w grze po tym patchu. Z tego, co czytam - inni użytkownicy mają problem ze świecącymi włosami i dotyczy to głównej postaci (reszcie się nie świecą :) Są też problemy z doczytywaniem tekstur i inne pomniejsze rzeczy, słowem: dużo nowych problemów... Z ładowaniem poziomów trudno powiedzieć - grę mam na SSD i ładowanie trwa kilka ledwie sekund...

PS Spróbować można też tak: zainstalować ponownie z wyłączoną opcją automatycznej aktualizacji w Originie i grać offline (aby uniknąć ściągania patcha i m.in. lśniących włosów)

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

O NIE! Gdzie moja postać ma swoje blizny?!
Czyli z bliznami to prawda - nie ma zarówno w kreatorze jak i na starych postaciach. Co do włosów to mojej postaci się na szczęście nie świecą albo po prostu tego nie dostrzegam z racji dość krótkich włosów. Gra ma gorszą grafikę i to widać, szczególnie jeśli gra się na niskich.. + tekstury się długo ładują i wgl jakaś tragedia. Sama nie wiem czy lepiej, czy gorzej. :(
EDIT:
Cholera jasna zamiast włosów jednak mam jakąś teksturową paćkę. W ogóle twarz mojej postaci wygląda jak nie powiem co, ale wygląda tragicznie, a w gameplayu nawet nie widzę specjalnej różnicy.. gra chodziła mi tak samo płynnie przed patchem. Totalna porażka.

Oh Bioware
What have you done?

Obrazek

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Gram na ultra, ale czy włosy się na ultra zaczęły bardziej świecić... Nie, chyba nie. Ale zmieniałam wczoraj monitor, więc na razie się przestawiam w ogóle. Mam też w pamięci nażelowane kłaki na ustawieniach niskich i póki nie ma tego, póty będę zadowolona. Tamte mnie prześladują po nocach w koszmarach klasy C.
Co mi za to mega przeszkadzało, to że weszłam do Podniebnej, a tam mi tron wyparował i te statuy wielkie. Dopiero jak chwilę porozkminiał to się pojawiły, ale pierwszy raz widzę coś takiego. Na Świętych Równinach to samo było, a pecet sam w sobie nie miał problemów, nie ścięło nic. Po prostu się nie wyświetliły. :c
Blizny są i można robić, uff.

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Też nie mam świecących włosów choć chyba zarost znikł xd słąbiej wygląda i dłużej się wczytuję chociaż w rozgrywce już normalnie jest . Ktoś doradzi czy te stery amd 14.12 omega pobrać czy zostawić 14.11.2beta(które niby zwiększają wydajność w DA I) proszę was o radę

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ananke napisał(a):
Gram na ultra, ale czy włosy się na ultra zaczęły bardziej świecić... Nie, chyba nie. Ale zmieniałam wczoraj monitor, więc na razie się przestawiam w ogóle. Mam też w pamięci nażelowane kłaki na ustawieniach niskich i póki nie ma tego, póty będę zadowolona. Tamte mnie prześladują po nocach w koszmarach klasy C.
Co mi za to mega przeszkadzało, to że weszłam do Podniebnej, a tam mi tron wyparował i te statuy wielkie. Dopiero jak chwilę porozkminiał to się pojawiły, ale pierwszy raz widzę coś takiego. Na Świętych Równinach to samo było, a pecet sam w sobie nie miał problemów, nie ścięło nic. Po prostu się nie wyświetliły. :c
Blizny są i można robić, uff.

Ananke, hmm, dziwne - zbyt dobrze to wygląda jak na spustoszenie po patchu - na pewno aktualizowałaś grę? :) Choć z drugiej strony - jeśli znikają trony, to pewnie tak!

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Mi trony zawsze znikały, więc u mnie to by była marna wskazówka. Gra wygląda po patchu na peciecie gorzej i to już wszędzie piszą i ostrzegają przed instalowaniem. Co mnie martwi to fakt, że po usunięciu patcha nie można wczytać starych zapisów, nawet tych sprzed patcha, bo domaga się o nowszą wersję. Tragedia. ;(

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona