Teraz jest 01 paź 2020, 03:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 12 gru 2014, 20:20 
Casual
Casual

Ma ktoś pojęcie kiedy będzie kolejny patch w rzeczami na które zabrakło im czasu na premierę ? Co to mają być za rzeczy ? :> Wiadomo coś kolejnym patchu ?

PostNapisane: 14 gru 2014, 17:50 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

O kolejnym patchu póki co cisza... daje jeszcze miesiąc i rozkręci się machina z dodatkami, tymi darmowymi jak i pełnoprawnymi rozszerzeniami. Co do tych darmowych Jagged85 to nie spodziewałbym się wiele - jakiś mieczyk, nowy konik od nic więcej :)

PostNapisane: 15 gru 2014, 08:34 
Casual
Casual

No to ja mam niezły problem z tym patchem. Nie grałem prawie 2 tygodnie i wczoraj chciałem pociągnąć dalej i aż mnie scieło. Nawet nie obczaiłem tych wszystkich problemów o których piszecie bo gra w samym menu juz sie tnie. Dotychczas grałem na full detalach i gra działała bardzo płynnie. Myśle sobie obniże ustawienia i zobaczymy co dalej wiec ustawiłem wszystko na niskie i zero zmiany. Ja nie wiem jako można coś tak spie...

PostNapisane: 16 gru 2014, 19:53 
Casual
Casual

Pytanie czy ktoś jeszcze z was ma problem ze stabilnością gry po nowym patchu?

Mój sprzęt to i5-2500k i GTX980.
Zaraz po wyjściu gry śmigało aż miło, od czasu do czasu wywaliło grę ale ten problem dotykał wszystkich. Może raz na jakiś czas było lekkie przycięcie się gry ale tak niezauważalne, że już o tym nie pamiętam. Grę skończyłem całe szczęście już w listopadzie. Obecnie chciałem pociągnąć drugą postacią z totalnie odwróconym światem stworzonym w DAK, nawet już kilkanaście godzin pograłem ale trzeba było w końcu odpocząć. ;)
W niedziele chciałem pograć dalej i się okazało, że te nowe patche wyszły. No i teraz mam tak, że nawet w menu gra się dławi i idzie skokowo. Zmieniłem ustawienia na najniższe, powyłączałem wszystkie dodatkowe opcje (wcześniej wszystko na full) i co.. I NIC :zły: Gra nadal się przycina nawet w menu a po wczytaniu zapisu jest tragedia. Co robić Panie Premierze???

PostNapisane: 16 gru 2014, 19:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Niektórym ten patch pogorszył optymalizację (mi na szczęście nie). Ogólnie rzecz biorąc te patche to porażka i wszyscy mają teraz błędy, których wcześniej nie doświadczali. Mi np wcześniej nie wywalało gry do pulpitu bez żadnych informacji, a teraz mi się tak dzieje przynajmniej 2 razy w ciągu dnia. Waiting for patch#3..

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 16 gru 2014, 20:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

NusiaczeK - na logikę, jeśli te łatki wprowadziły tyle złego, to aż strach wyczekiwać kolejnych. I może w ten właśnie sposób twórcy gry ostudzili entuzjazm graczy odnośnie tych łatek - teoretycznie powinniśmy się teraz bać każdego kolejnego patchowania. U mnie - po łatce - znacznie lepiej wyglądają przerywniki, wcześniej utrzymywały się również na poziomie 30 klatek, ale miałem wrażenie, że rwą, występowały takie jakby mikroprzycięcia. Teraz tego nie ma - zatem jedną rzecz mogę wymienić pozytywną. Reszta zmian (pomijam całą tę bonanzę z bliznami i tak dalej, bo na szczęście naprawili to hotfixem) raczej na niekorzyść. Przykładowo wcześniej nie zaobserwowałem problemów z dźwiękiem - teraz sporadycznie są, tak samo z doczytywaniem tekstur...

PostNapisane: 16 gru 2014, 21:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Co do tych przyszłych dodatków to mogliby wprowadzić opcję wymuszania party banter, niech przypiszą to do któregoś klawisza i po sprawie. Wkurza mnie, że są tak rzadko i nie ma okazji usłyszeć wszyskich w jednym przejściu, lepiej to już było w poprzednich częściach, gdzie były specjalnie wyznaczone miejsca do tego, teraz działa to losowo.

PostNapisane: 17 gru 2014, 09:19 
Casual
Casual

Nie mam żadnych problemów z płynnością gry po patchu wręcz gra lepiej i szybciej działa. Proc i grafa AMD po ostrym OC. pozdr

PostNapisane: 17 gru 2014, 14:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Wow, darmowe DLC do DAI pod tytułem "Zniszczenie" dodający nową zawartość do multi..
Eh, a myślałam, że rozszerza/ulepsza końcową walkę :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 17 gru 2014, 14:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ja czekam na dlc do singla "Powołanie" i będę ukontentowany ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona