Teraz jest 01 paź 2020, 07:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania
PostNapisane: 28 gru 2014, 18:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Czy jest jakiś "pustkowy" przedmiot, który daje 1% wyssania życia przy ataku?
Jak na razie znalazłem tylko laski, które już ten pasyw miały w sobie, jednak wraz z przechodzeniem gry stają się coraz słabsze, ale zostawiam je głównie ze względu na tę umiejętność i synergię z salwą energii ;)
Wolałbym stworzyć własną laskę z tą umiejętnością, tylko nie wiem, czy jest taka możliwość

PostNapisane: 29 gru 2014, 18:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Krótkie pytanko,jest taki przedmiot arcymistrzowski który dodaje 10% premia do obrażen jeżeli wróg nie trafi mnie przez 5 sekund.I tu jak mam to rozumieć?Jeśli wróg nie atkuje mnie wgl bo jestem łucznikiem to działa cały czas?Proszę o szybką odpowiedź bo chciałem zrobić łuk i nie wiem czy to wkładać.

PostNapisane: 30 gru 2014, 19:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie wiecie czy można się spodziewać w najbliższej przyszłości jakichś modów tak jak dla poprzednich części DA. Czy nowy system zabezpieczeń nie pozwala na tworzenie modyfikacji gry?

PostNapisane: 30 gru 2014, 20:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Nie tyle system zabezpieczeń, co nowy silnik gry. W najlepszym razie można raczej liczyć na jakieś malutkie, niewiele zmieniające modyfikacje, coś w stylu innego ustawienia kamery np., ale żadnych modów zmieniających fabułę, dodających postacie, misje czy coś takiego.

PostNapisane: 30 gru 2014, 20:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Pytania:
1. Moi towarzysze rozmawiają głównie na Zaziemiu - i tam rozmów jest bardzo dużo. W Crestwood, Szmaragdowych mogiłach, emprise du lion, syczących pustkowiach - brak rozmów. U każdego tak jest?
2. Często w czasie rozmów nie ma napisów - jedna osoba mówi - napisy są - druga osoba odpowiada - napisów brak. Można temu jakoś zaradzić?

PostNapisane: 31 gru 2014, 00:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

2.Ja tak miałem jak jedziłem na koniu i ta postać która rozmawiała z jakąs inną to tylko właśnie jej widać było napisy.
A ja mam pytanie co do ostrza Sulevin.Czy żeby wywołać efekt wir otchłani to musze udrzać tym mieczem czy mogę normalnie smoczym atakiem i wtedy też się atkywuje?I jeszcze jaką rune polecacie wsadzić do tego ostarza?

PostNapisane: 31 gru 2014, 09:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Wiedźmin 3
Cuarelena napisał(a):
Pytania:
1. Moi towarzysze rozmawiają głównie na Zaziemiu - i tam rozmów jest bardzo dużo. W Crestwood, Szmaragdowych mogiłach, emprise du lion, syczących pustkowiach - brak rozmów. U każdego tak jest?

Jeśli chodzi o rozmowy to u mnie ostatnio towarzysze rozgadali się na Syczących Pustkowiach, zaraz po odkryciu takiego wysoko położonego obozu i wejściu jeszcze kawałek wyżej. Miałam w drużynie Doriana (mam go zawsze;)) Kasandrę i Vivi. Nagle wszyscy zaczęli sobie dogryzać - urocze, nawet była jedna opcja wtrącenia się. Ogólnie było to dość dziwne, bo posypały się rozmowy jedna po drugiej (przerwy kilkusekundowe), łącznie cztery albo pięć.

PostNapisane: 02 sty 2015, 18:41 
Adept analogów
Adept analogów

Krótkie pytanie. Zaczynam sobie nową grę, tym razem magiem. Dodam, że w pierwszym podejściu nie gościł mag (jak juz był to bardzo sporadycznie), więc mam słabe rozeznanie w tej klasie. Do rzeczy. W jaki żywioł warto inwestować? Chcę sobie nieco utrudnić grę i w żadne tam bariery i tego typu bajery się nie bawię. Z jakim żywiołem jest najwięcej frajdy? Specjalizację już mam z góry wybraną.

PostNapisane: 02 sty 2015, 18:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Mieszaj żywioły, bo potem jest ciężka gra.

PostNapisane: 02 sty 2015, 18:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja też dopiero zaczynam swoją grę magiem na koszmarze i biorę spelle ze wszystkich szkół.

Dla mnie podstawą jest salwa energii z drzewka elektryczności (jak zdobędziesz laskę z wyssaniem 1% hp, to salwa energii bardzo szybko Cię leczy), skok w pustkę i pasyw z szybszą regeneracją many, gdy stoimy bez ruchu z drzewka mrozu i pasyw z brakiem cd za krytyczny efekt przy użyciu zaklęcia z drzewka ognia, no i bariera i pasyw, że wstajesz z barierą, kiedy już mieliby Cię zabić (bariera- must have dla klasy mistycznego wojownika, czy jak ona się tam zwie, a tą właśnie chciałbym wziąć).

Chyba ja akurat zainwestuję najwięcej pkt w drzewko ognia- najwięcej zaklęć aoe z ogromnymi obrażeniami. Zamierzam na stale mieć w swojej drużynie Solasa, który będzie używał swoich zaklęć kontroli tłumu z drzewka Pustki, np. wrogowie będą w jego wirze, a ja użyję w tym czasie glifu ognia i porozrzucam wrogów w powietrze ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona