Teraz jest 01 paź 2020, 05:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania
PostNapisane: 02 sty 2015, 18:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Jak się u mnie naprawi r.i.p. telewizor to zrobię screeny moich skilli. Prawie nic nie płaciłem za zaklęcia, a obrażenia było ogromne :)

Tytuł: Re: Krótkie pytania [spoiler]
PostNapisane: 02 sty 2015, 22:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam ponownie,mam spory problem dotyczący poziomu trudności.Gram sobie ostatnio cały czas niby na poziomie trudności koszmar ale strasznie lekko jak na ten poziom idze mi zabijanie potworków itd.Czy to normalne żeby na zachodnim podjeściu(bo tam właśnie jestem) biegały pieski z 2 lvlami?Trochę dziwne mi się to wydaję.Może jakiś bug mi sie znowu zrobił czy coś bo parę nie powiem miałem typu spadania pod mapę itp.Próbowałem porównywać jeszcze poziomy między koszmarem a łatwym na tym smoku z emprise du lion ale nie wiem czy to sie tak od razu w menu opcji poziom zmienia czy trzeba jeszcze raz się przeleportować w to miejsce.Bo na tym niby koszmarze (tak mi piszę w opcjach) rozwaliłem tego smoka(ostanti ten z 23 lvl ) samym łucznikiem w mniej niż minutę...A jeszcze z 5 godzin wcześniej próbowałem rozwalać cąłą drużyną i nie mogłem mu do połowy hp dojść tak więc dziwne mi się to wydaję.

PostNapisane: 03 sty 2015, 06:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

W trakcie gry zmiana poziomu trudności może nie zadziałać tak jak trzeba. Najlepiej grać bez zmian od początku. Co do tych "piesków" to może to Fenki czyli lisy bo one są na lvl 1. Może niektóre na lvl 2.

PostNapisane: 03 sty 2015, 14:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No właśnie coś tak myślałem że nie działa to jak należy.BO od początku na trudnym grałem potem zmieniłem gdzieś tak w połowie na koszmar bo za łatwo się grało.A co do tych piesków to chodziło mi o ogary nie o fenki czy jak się one tam nazywają.A ja mam odczucie trochę jakby na łatwym grał jednak no ale to może wina tego że przed pójściem dalej z fabułą poszedłem właśnie do emprise du lion gdzie tam były bardzo cieżkie stworki itd. i mi sporo lvli i eq naleciało i może dlatego mam teraz takie odczucie no ale nie wiem.Wię ktoś może chocież czym się różni zmiana poziomu trudności ?Czy jest to zmiana poziomów na wyższe/niższe potworków czy też jakaś inna widoczna zmiana bo ja kompletnie żadnej nie widzę a tak to byłoby mi łatwiej do ładu z tym dojść.

PostNapisane: 03 sty 2015, 15:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Najczęściej w grach a pewnie i tutaj każdy kolejny poziom trudności to więcej życia mają stworki o powiedzmy 25 %, zadają większe obrażenia o 25 % . Poziomy się nie zmieniają.
Sprawdziłem w widoku taktycznym i jest tak na przykładzie niedźwiedzia 11 lvl:
średni - 7182 PŻ, pancerz 45;
trudny - 8140/45;
koszmar - 9097/45;
Czyli wielkiego skoku nie ma. Nie wiem czy obrażenia wzrastają, trzeba by na olbrzymie poćwiczyć :)

PostNapisane: 03 sty 2015, 23:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Czy ktoś ma też problem ze znalezieniem wszystkich książek w Podniebnej Twierdzy? Znalazłam 41, wszystko przeczesałam (po zakonczeniu gry nawet zniknęły mi wszystkie npc - razem z ich "dobrami"). Nie wiem czy bug, czy jak...

Zadanie dotyczy bałaganu w twierdzy (czy jakoś tak).

PostNapisane: 04 sty 2015, 06:36 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ja nie miałem problemu z książkami z powodu bugu, który powoduje że pojawiają się ciągle te same nawet po ukończeniu zadania. Np jedna leży zawsze za tronem, druga obok Vivienne. Sprawdzić trzeba dosłownie całą twierdzę, nawet ten most zwodzony do Twierdzy.
A ja mam inny problem tez z działu "Dostosowanie Podniebnej Twierdzy". Jest zadanie "Nasiona do szklarni". Mam wszystkie rośliny i nie chce mi zaliczyć Kryształowej Gracji (takie błękitne dzwoneczki). Zebrałem wczoraj tego ponad 20 szt na Zaziemiu. Nawet wyłączałem grę i nic nie pomogło. Może ktoś poradził sobie z takim bugiem albo czy ktoś zna inną lokację, gdzie ta roślinka występuje to może tam zaliczy ?

PostNapisane: 05 sty 2015, 19:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mnie też nie zaliczyło kryształowej gracji oraz trupiegokorzenia, ale przyjęłam to ze stoickim spokojem, w końcu ileż można biegać w kółko?

PostNapisane: 06 sty 2015, 00:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Eh, właśnie ja mam problem taki, że całą twierdzę po kilka razy sprawdziłam (zadanie wg wychwyciłam dopiero po zakończeniu wątku głównego) i nie ma juz więcej książek. Żadna nie dubluje się i sama już nie wiem, czy coś przeoczyłam czy po prostu bug:/ może ktoś w przyszłości będzie miał ten problem i pomoże ;)

PostNapisane: 06 sty 2015, 05:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Twierdza z czasem ulega pewnym zmianom i otworzą się drzwi w ogrodzie w przeciwległym rogu do roślinek z doniczkami. Stanie się to po dołączeniu Morrigan do Inkwizycji. Tam widziałem, że leży książka.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona