Teraz jest 26 wrz 2020, 08:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania [spoiler]
PostNapisane: 04 lut 2015, 16:54 
Casual
Casual

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi.

Zamierzałem właśnie najpierw przejść całe zaziemie ale chyba faktycznie będę zmuszony gdzieś się udać jeszcze i powalczyć. Nie ma co się kopać z koniem :) pochodzę jeszcze w lokacje, które wymieniłeś i popykam. Bo Zaziemiu czasem wyskoczy miś i mnie klepie już nie mówię o smoku na północy :)

Muszę pobawić się tym rozstawem taktycznym bo jak go próbowałem to jak klikam na swojego bohatera to mogę wysłać w konkretne miejsce natomiast jak kliknę w innego to mogę dać tylko aby chronić głównego (mojego) bohatera. Chyba, że po prostu muszę się przełączać na każdego bohatera z osobna i ustawiać dla każdego indywidualnie ( czyli muszę sterować konkretnym bohaterem)

Dziękuję jeszcze raz dobrze, że tu trafiłem :)

PostNapisane: 04 lut 2015, 17:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mario10 napisał(a):
Muszę pobawić się tym rozstawem taktycznym bo jak go próbowałem to jak klikam na swojego bohatera to mogę wysłać w konkretne miejsce natomiast jak kliknę w innego to mogę dać tylko aby chronić głównego (mojego) bohatera. Chyba, że po prostu muszę się przełączać na każdego bohatera z osobna i ustawiać dla każdego indywidualnie ( czyli muszę sterować konkretnym bohaterem)

Tak, trzeba na każdego się przełączyć i z osobna wydawać mu rozkazy, w momencie, kiedy nim kierujesz.

PostNapisane: 05 lut 2015, 12:45 
Casual
Casual

Dziękuję Ci jeszcze raz. Zapewne nie raz jeszcze zapytam:)

PostNapisane: 09 lut 2015, 12:53 
Casual
Casual

Co myślicie o tak skonstruowanej drużynie.

Moja bohaterka - wojownik miecz + tarcza
Iron Bull - wojownik broń dwuręczna
Vivienne - czarodziejka rozwijam u niej magię mrozu czy coś jeszcze?
Sara - łotrzyk z łukiem

Zapytam jeszcze o salę wojenną. Czy udawać się tam regularnie od razu po tym jak, któryś z moich wysłanników ma gotowy raport do przedstawienia czy spokojnie można od czasu do czasu zaglądnąć i rozdać nowe zadania?

PostNapisane: 09 lut 2015, 14:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo moim zdaniem to kwestia subiektywna i zależna też od talentów, w jakie zainwestowane.

A co się tyczy sali narad to powiem tak: prawdopodobnie i tak będziesz tam zaglądał tylko akurat jak zaglądniesz do Podniebnej Twierdzy. Mówię z doświadczenia – niby miałem zamiar chodzić tam zaraz po zdaniu raportów, ale się nie da, bo na zewnątrz zawsze jest masa rzeczy do roboty. Tym niemniej warto tam chodzić w miarę regularnie, żeby odblokowywać nowe zadania.

PostNapisane: 09 lut 2015, 16:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jeśli chciałbyś chodzić z taką drużyną jak napisałeś, to najprawdopodobniej musiałbyś zostać tankiem.
Ja grałem tak:
Ja - Mag Szczelin
Blackwall - Tank
Kasandra - Taki mniejszy tank
Sera - ona zamiast Varrika, bo jej zdolności przydawały mi się bardziej.

Iron Bull dość często mi padał.

Pod koniec gry rezygnowałem z łucznika na rzecz drugiego maga, bo już nie trzeba było mi otwierać zamków. Brałem wtedy Vivienne, władającą magią mrozu + bariery. Zapewniała ciągłą ochronę wszystkim sojusznikom. Taki skład był niezniszczalny na trudnym poziomie. Zwłaszcza dodając +3 do gardy za trafienie dla magów.

PostNapisane: 09 lut 2015, 17:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jakies porady aby w miare szybko i latwo przejsc koszmar?

PostNapisane: 10 lut 2015, 11:50 
Casual
Casual

Aclyoneus napisał(a):
Jeśli chciałbyś chodzić z taką drużyną jak napisałeś, to najprawdopodobniej musiałbyś zostać tankiem.
Ja grałem tak:
Ja - Mag Szczelin
Blackwall - Tank
Kasandra - Taki mniejszy tank
Sera - ona zamiast Varrika, bo jej zdolności przydawały mi się bardziej.

Iron Bull dość często mi padał.

Pod koniec gry rezygnowałem z łucznika na rzecz drugiego maga, bo już nie trzeba było mi otwierać zamków. Brałem wtedy Vivienne, władającą magią mrozu + bariery. Zapewniała ciągłą ochronę wszystkim sojusznikom. Taki skład był niezniszczalny na trudnym poziomie. Zwłaszcza dodając +3 do gardy za trafienie dla magów.

Z założenia chciałem mieć dwoje członków drużyny do walki bezpośredniej i dwoje do walki dystansowej. Ja wojownik tarcza i miecz do walki bezpośredniej bo taka walka mi daje radoche, Iron bull podobnie ale jego nastawiam na maksymalne zadawane obrażenia stąd broń dwuręczna. Sara ładuje z dystansu łukiem a Viv ma atakować głównie mrozem zamrażanie, a wydaje mi się, że lód najbardziej uniwersalny żywioł.

Muszę się przestawić znów do rpg bo generalnie preferuję jrpg ale w temacie posucha więc DA wpadł jak znalazł i gra się przyjemnie choć jestem dopiero na początku swojej przygody i szczerze jeszcze słabo ogarniam jakieś dodatkowe bonusy do gardy itp ;) na razie słabizna ale jak się wkręcę to będzie bajka.

PostNapisane: 07 mar 2015, 00:58 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Przed wyjściem gry, ktoś napisał że jeśli Varicowi w DA2 damy czerwone lyrium to w Inkwizycji zostanie pochłonięty przez demona. Rozumiem że to była jakaś ściema? A ogólnie jest jakiś skutek takiej decyzji?

PostNapisane: 09 sty 2016, 12:31 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: dobre rpg
Mam kilka pytań:
1.zdobywanie doświadczenia zależy od poziomu trudności?
2. zdobywanie doświadczenia zależy od ilości członków w drużynie?
3.irytuje mnie brak możliwości zmiany broni w trakcie walki. Jest jakiś sposób?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona