Teraz jest 29 wrz 2020, 17:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania
PostNapisane: 19 gru 2014, 17:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Kasandra ma zostać Boską u mnie - kto nią zostanie u ciebie to zależy od... ciebie :P. Chociaż możliwy jest też kompletny random chyba.

PostNapisane: 19 gru 2014, 17:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Nie rozumiem o co chodzi z tym randomowym wyborem Boskiej. Ja od razu postanowiłam, że zostanie nią Cass i jej to powiedziałam. Kiedy przyszedł czas na wyznania Lelki to powiedziałam jej, że nie nadaje się na Boską. Zagłosowałam na Cass przy stole i nie miałam przykrej niespodzianki. Może to też zależy od "reputacji" postaci w grze, aczkolwiek nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje.

Cass nudna? Cóż, rzecz gustu. Ja o dziwo ją baardzo polubiłam, chociaż po DA2 się na to nie zapowiadało. Z tego co wiem jej zostanie Boską nie przekreśla romansu, ale też nie wiem jak to ma później wyglądać.
Fakt faktem, że w tej części panowie hetero mogą czuć się nieco poszkodowani.
Ja też, mimo ogromnej miłości do Doriana, nie byłabym w stanie romansować z nim jako mężczyzna.

Co do Viv i Lelki..
Viv jest.. ok. Pomijając świetną fryzurę, a raczej fajne zdziwienie, kiedy zdejmie jej się pierwszy raz ten "hełm". Z charakteru ją polubiłam do momentu jej "lojalki" (ME2 się kłania :P)
, a raczej jej rozmowy, że szlachcicami po tym fakcie.
Spoiler:

A Lelka mi nie podeszła. Zmieniła się według mnie diametralnie.
Chociaż podobała mi się jej reakcja, kiedy Inwkizytorka poprosiła o opowiedzenie jakiejś historii.
Cała ta moja niechęć do niej pewnie bierze się z tego, że jest taką LiarąV.2. Bardzo podobny development charakteru. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 19 gru 2014, 17:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
A zostanie boską = celibat? Nie pamiętam, żeby gdzieś było to tak sformułowane.

PostNapisane: 19 gru 2014, 19:43 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Raczej nie.. nie wiem, w sumie można się było spytać Lelki czy miała romans z Justynią.. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 19 gru 2014, 20:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Oficjalnie zapewne nie może Boska posiadać drugiej połówki, ale nieoficjalnie tak jak koleżanka napisała można. Tylko, dlaczego jest taki sam dialog Leliany, gdy ma romans ze strażnikiem hę???
I lepiej już nie spoilerować, bo niektórym popsujemy zabawę ]:->

PostNapisane: 19 gru 2014, 21:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja dopiero jestem na etapie misji o Strażnikach (twierdza Adamant bodajże)- robiłem dużo misji pobocznych, żeby potem w głównych było mi trochę łatwiej, na szczęście teraz będę miał dużo czasu, żeby nadrobić ;). W sumie dużo czasu traciłem na różnych bugach- między innymi w misjach nie zaznaczyło mi się, że przeczytałem już książkę o łupieżcach i cały czas szukałem jej przy Byku (który zwykle też mi w tej karczmie znikał). Dopiero po dniu takich prób wchodzenia i wychodzenia z karczmy okazało się przypadkiem, że w sumie ekstrakt z krwi mogę juz zrobić -.-

PostNapisane: 19 gru 2014, 21:23 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

A ja mam pytanie odnośnie misji od Józefiny.
Spoiler:
Już z nudów gram od nowa z totalnym chaosem w DA:K i chyba wezmę ją na romans i nie chcę sobie czegoś zepsuć :p5:

PostNapisane: 19 gru 2014, 22:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

To jest ciekawe pytanie w sumie, bo ja co prawda tę operację wykonałem, ale potem zapomniałem się do Walrojo kopsnąć i już tego zadania nie skończyłem, bo ostatnia misja się wcześniej zdarzyła :D.

PostNapisane: 19 gru 2014, 23:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mam kolejne pytanie.Chodzi o DLC , co prawda gram już kilkanaście godzin i dobrze mi idze bez tego no ale w końcu mam wersje z dlc to czemu by nie skorzystać ,ale nie mam pojęcia co mam zrobić jeszcze żeby je "uaktywnić".Patrzyłem czy jest w tej skrzyni w azylu co się budzimy ale tam nie ma nawet opcji otworzenia jej tak więc nie wiem co zrobić.Wersje kupiłem cyfrową od razu z dlc i wklepałem kod tylko nwm czy jeszcze jakiś osobny kod jest na to dlc czy jak.Prosiłbym o w miarę szybką pomoc.A i jeszcze jakby co to patrzyłem temat na forum o tym ale nic to mi nie pomogło .
Drugie pytanie odnośnie lokacji wybrzeża sztormów czy jakoś tak i chodzi o to że nie mogę dostać się do jaskini która prowadzi do 4 punktów na mapie gdzi się znajduje zadanie pierwotne czerwone lyrium.Poprostu wejście do jaskini zamknięte i tyle a przejść przez góry czy coś się nie da bo próbowałem.Oto dokładne położenie na mapie chodzi o jaskinie która prowadzi do nr.10:
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-1 ... owe?page=6
Tak więc wie ktoś jak mogę te drzwi otworzyć?
I jeszcze 3 krótkie pytanie to co się dzieje ze smokiem na wyżej wspomnianych wybrzeżu sztormu?Widziałem jak smok walczył przez chwile z olbrzymem ale jak sie zbliżyłem to smok odleciał i tyle go widziałem,ale jak eksploruje dalej te wybrzeza to nadal słyszę jego warczenie.No chyba że znajduje się on za tą jaskinią co isę nie mogę dostać bo to raczej jedyne miejsce na mapie co nie odkryłem.

PostNapisane: 20 gru 2014, 06:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Bezi123

Co do tego wejścia do jaskini, to ono się odblokowuje dopiero w miarę postępu w fabule.
Spoiler:
a jak to zrobisz to dostaniesz operację „Czerwoni templariusze: Wybrzeże Sztormów” i za 4 punkty władzy będziesz mógł wejść do tej jaskini.

A co do smoka... musisz wejść do jaskini, przedrzeć się przez nią i na jej końcu znajdziesz łódź, którą popłyniesz na Wyspę Smoków – smok siedzi tam i inaczej się tam dostać nie da, bo Inkwizytor nie potrafi pływać.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona