Teraz jest 23 wrz 2020, 10:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania
PostNapisane: 25 gru 2014, 02:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No właśnie ja znowu gram na koszmarze bo jak dla mnie zbyt łatwo się gra na trudnym(polowe hp smoka pokonać jednym bohaterem?żenada...) to faktycznie ten ogródek może isę nieźle przydać ale co do tych datków to tam pisze że też dostarcza mi to zasobów od mieszkańców.Jakie są to zasoby?chodzi głównie o metale czy o coś więcej?i czy dużo kasy się dostaje za takie razowe przyjście do skyhold i czy za kazdym razem jak to zrobimy?
A i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz czy taki perk na lepsze schematy np. wojownika to jest jednorazowy?czy jak to dziala , że co jakiś czas dostaje jakiś schemat?
I ostatnie czy jest możliwość utworzenia dodatkowego paska na którym mógłbym dawać skille?Bo 8 to jednak nie jest dużo mimo wszystko.A w poprzednich cześciach klikało się chyba alt i tam miałem kolejny pasek.

Ostatnio edytowano 25 gru 2014, 12:50 przez Bezi123, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 gru 2014, 09:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Rozrzucone glify.....(Święte Równiny)

Mam problem znalazłem jedne nad zniszczonym mostem do Elfiej swiątyni ale samo wesjcie jest zawalone kamieniami i nie wiem jak sie tam dostać ,wokoło góry :(. Chodzi o tą swiątynie na południu mapy gdzie wczęsnieśniej górnicy szukali srebra ale z powodu elfiej klątwy zawalili wejście gruzem.

PostNapisane: 25 gru 2014, 13:22 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mógłby ktoś odpowiedzieć na mojego powyższego posta w miarę szybko?Zwłaszcza na pytanie odnośnie tych proftiów czyli lepszych schematów bo nwm czy dobrze zrobiłem to wybierając a nie chcę stracić tego jeśli to było jednorazowe.

PostNapisane: 25 gru 2014, 13:33 
Casual
Casual

gdzie zapisywane sa stany gry?

PostNapisane: 25 gru 2014, 13:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Dokumenty>BioWare>Dragon Age Inquisition>Save

PostNapisane: 25 gru 2014, 13:57 
Casual
Casual

To dlaczego u mnie nie chce się nic tam utworzyć? A przy próbie zapisu wyskakuje błąd. Są tylko Screenshots. Masz tam jeszcze inne foldery?

PostNapisane: 25 gru 2014, 14:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Są tylko te dwa, spróbuj odpalić nową grę i zobacz czy zapisuje.

PostNapisane: 25 gru 2014, 14:07 
Casual
Casual

Próbowałem. Odpalałem grę kilka razy i nic. W ogóle nie chce utworzyć się zapis. Już nawet przy zmienianiu opcji wyskakuje komunikat o braku miejsca, a na dysku 200gb wolnego.

PostNapisane: 25 gru 2014, 14:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Bezi123 napisał(a):
Jakie są to zasoby?chodzi głównie o metale czy o coś więcej?i czy dużo kasy się dostaje za takie razowe przyjście do skyhold i czy za kazdym razem jak to zrobimy?

Nie mam pojęcia. Miałem raz to ulepszenie, ale nie wiem na jakiej zasadzie to niby działa. Ani razu po powrocie do Podniebnej Twierdzy nie pojawiła mi się informacja, że dostałem jakieś złoto albo zasoby, nie znalazłem też miejsca, w którym takowe można by odebrać. Jeśli to ulepszenie coś dodaje, to w najlepszym razie po kryjomu do ekwipunku.

Bezi123 napisał(a):
A i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz czy taki perk na lepsze schematy np. wojownika to jest jednorazowy?czy jak to dziala , że co jakiś czas dostaje jakiś schemat?

Dostajesz jednorazowo trzy schematy, których nie da się chyba zdobyć w żaden inny sposób.

Bezi123 napisał(a):
I ostatnie czy jest możliwość utworzenia dodatkowego paska na którym mógłbym dawać skille?Bo 8 to jednak nie jest dużo mimo wszystko.A w poprzednich cześciach klikało się chyba alt i tam miałem kolejny pasek.

Nie ma. Gra najwidoczniej była robiona pod konsole, więc żeby konsolowi gracze, którzy mają maksymalnie 8 umiejętności, nie czuli się gorsi, gracze pecetowi też są skazani tylko na osiem.

PostNapisane: 25 gru 2014, 16:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Czy można swobodnie zmieniać poziomy trudności w grze?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona