Teraz jest 24 wrz 2020, 21:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krótkie pytania
PostNapisane: 25 gru 2014, 16:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@up
Oczywiście. :)

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 25 gru 2014, 19:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jak chcę stworzyć w Dragon Keep swoją historię to mam do wyboru np. w DA:P tylko jakąś "Lynę" i nie mogę tego zmienić.. ?

W pokoju, czujność

W śmierci, poświęcenie."

PostNapisane: 25 gru 2014, 19:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Jeśli mówiąc Lyna masz na myśli imię to tak nie możesz tego zmienić, chyba że Keep wyłapie twoje zapisy z Origins i wtedy będziesz mógł zaimportować swojego bohatera z początku, ale będzie to tylko widoczne w aplikacji i to jak nazwałeś bohatera w pierwszej części nie ma odzwierciedlenia w Inkwizycji.

PostNapisane: 25 gru 2014, 23:13 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dziwną rzecz ostatnio zauważyłem.Zaczęło się od tego że eksplorując sobie emporie du lion spostrzegłem że strasznie szybko rozwalają mojego bohatera tj. wojownika a dokładniej tarczownika .Teraz siedzę sobie w twierdzy zastanawiam co ulepszyć a tu puf mam na minusie 3 rzeczy : obrona w zwarciu, przed ostrzałami i przed magią ... Prawie 100% na minusie.Co mam zrobić?Od czego to niby jest?
Ps.Odkryłem o co chodzi xD W tarczy miałem perk 10% premi do obr broni. 100% obrażeń ze wszystkich źródeł, źle to zrozumiałem a nie wiedziałem że to takie badziewie...Kto by brał perk po którym prawie od razu się deda ;/

Ostatnio edytowano 25 gru 2014, 23:17 przez Bezi123, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 gru 2014, 23:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bezi123 napisał(a):
Dziwną rzecz ostatnio zauważyłem.Zaczęło się od tego że eksplorując sobie emporie du lion spostrzegłem że strasznie szybko rozwalają mojego bohatera tj. wojownika a dokładniej tarczownika .Teraz siedzę sobie w twierdzy zastanawiam co ulepszyć a tu puf mam na minusie 3 rzeczy : obrona w zwarciu, przed ostrzałami i przed magią ... Prawie 100% na minusie.Co mam zrobić?Od czego to niby jest?

Może załóż na postać jakieś pasy, pierścienie?

W pokoju, czujność

W śmierci, poświęcenie."

PostNapisane: 25 gru 2014, 23:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Bawił się ktoś może granatami? Muszę przyznać, że w ogóle tego nie ruszyłem, a jestem ciekaw czy działa to na takiej samej zasadzie co w dwójce czy inaczej? No i jak radzi sobie sławetny słoik z pszczołami?

PostNapisane: 25 gru 2014, 23:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

To ja się przypomnę.

itkovian napisał(a):
Rozrzucone glify.....(Święte Równiny)
Mam problem znalazłem jedne nad zniszczonym mostem do Elfiej swiątyni ale samo wesjcie jest zawalone kamieniami i nie wiem jak sie tam dostać ,wokoło góry :(. Chodzi o tą swiątynie na południu mapy gdzie wczęsnieśniej górnicy szukali srebra ale z powodu elfiej klątwy zawalili wejście gruzem.

Ogólnie znalażłem tylko 1 glif ,nie mogę też nic zrobić z Demonem kótry jest przyjacielem Solasa( Piekna nowa Pustka - zadanie) Podchodze mówi że og znalezliśmy i nic się nie dizje.

Moze to jakiś bug od wczoraj nie mogę sie połaczyć z Ps4 network mają awarię i może to to....

Czy nie widzę czegoś oczywistego :).

Help.

PostNapisane: 25 gru 2014, 23:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
itkovian napisał(a):
Mam problem znalazłem jedne nad zniszczonym mostem do Elfiej swiątyni ale samo wesjcie jest zawalone kamieniami i nie wiem jak sie tam dostać ,wokoło góry :(. Chodzi o tą swiątynie na południu mapy gdzie wczęsnieśniej górnicy szukali srebra ale z powodu elfiej klątwy zawalili wejście gruzem.

A próbowałeś się gdzieś po zawalonych ścianach wspinać? Jeśli dobrze kojarzę lokację, o której mówisz i - tak jak piszesz - nie ma możliwości usunięcia gruzów poprzez Inkwizycję (stół narad) to musi być jakiś inny sposób. Ja znalazłam wszystkie te glify i faktycznie, było jedno miejsce z zawalonymi gruzem drzwiami to bodajże skakałam z pagórka/skały na te mury co tam są albo czekałam, aż jakiś towarzysz się tam pojawi, podczas gdy ja nieudolnie próbuję się tam dostać.
Ale mogę też źle kojarzyć lokację. Jeśli tak, to dodaj może jakiegoś screena z zaznaczoną lokacją na mapce lub podaj nazwę zadania.

itkovian napisał(a):
nie mogę też nic zrobić z Demonem kótry jest przyjacielem Solasa( Piekna nowa Pustka - zadanie) Podchodze mówi że og znalezliśmy i nic się nie dizje.

Bardzo prawdopodobne, że Ci się to zbugowało. A możesz atakować te "wieżyczki", które spętały tego ducha czy co to tam jest?
W razie czego spróbuj wykonać parę misji/udaj się do innej lokacji i wróć sprawdzić czy problem nadal występuje.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 26 gru 2014, 00:44 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

NusiaczeK napisał(a):
itkovian napisał(a):

A próbowałeś się gdzieś po zawalonych ścianach wspinać? Jeśli dobrze kojarzę lokację, o której mówisz i - tak jak piszesz - nie ma możliwości usunięcia gruzów poprzez Inkwizycję (stół narad) to musi być jakiś inny sposób. Ja znalazłam wszystkie te glify i faktycznie, było jedno miejsce z zawalonymi gruzem drzwiami to bodajże skakałam z pagórka/skały na te mury co tam są albo czekałam, aż jakiś towarzysz się tam pojawi, podczas gdy ja nieudolnie próbuję się tam dostać.
Ale mogę też źle kojarzyć lokację. Jeśli tak, to dodaj może jakiegoś screena z zaznaczoną lokacją na mapce lub podaj nazwę zadania.

itkovian napisał(a):
nie mogę też nic zrobić z Demonem kótry jest przyjacielem Solasa( Piekna nowa Pustka - zadanie) Podchodze mówi że og znalezliśmy i nic się nie dizje.

Bardzo prawdopodobne, że Ci się to zbugowało. A możesz atakować te "wieżyczki", które spętały tego ducha czy co to tam jest?
W razie czego spróbuj wykonać parę misji/udaj się do innej lokacji i wróć sprawdzić czy problem nadal występuje.

Tak to Bug zloadowalem stary zapis i tym razem pojawiła się cut scenka :) THX.

PostNapisane: 26 gru 2014, 10:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hehe wiem że to głupie pytanie, ale w menu mam info że BioWare życzy Wesołych Świąt i obrazek kufra. To ma być jakiś prezent w grze czy takie tylko "coś"? :p5:
I jeszcze jedno, ktoś z was gra kobietą qunari z brytyjskim głosem? U was też podczas jazdy koniem te hajja i prr zmieniają się na głos z amerykańskim akcentem? A może to ja mam jakiegoś buga?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 18   [ Posty: 171 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona