Teraz jest 25 wrz 2020, 10:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem - Pusty kamień pod runy.
PostNapisane: 16 gru 2014, 14:43 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age Inqusition
Witam, nie wiem czy w dobrym dziale itp... ale cóż jak coś to do przeniesienia... Mam mały problem od jakiegoś czasu nie mogę w grze kupić pustego kamienia pod crafting run... chodzi o to że kupując u merchanta pusty kamień pod runę... pobiera mi kasę ale runa nie pojawia się w moim plecaku... sprawdzone także w menu craftu run... problem ten jest od niedawna gdyż wcześniej tworzyłem runy i nie było problemów teraz zaś nie mogę co stwarza pewne problemy w grze...

Na liczniku mam przegrane 45 godzin ok, gra jest oryginalna żeby było jasne, brak ingerencji w grę zewnętrze np. trainery, kody itp itd... save jest czysty w 100% zresztą gram na koncie origin przyjaciela więc głupio by było coś namieszać...

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jestem gotów sprawdzić. Pozdrawiam i przepraszam za trochę chaotyczną pisownię :P

EDIT: Cóż moje obawy które miałem się sprawdziły... problem dotyczy też podnoszenia innych przedmiotów takich jak skóra szlachetnego barana czy kilka metali i roślin... podnosząc niektóre z tych przedmiotów nie dostaje wiadomości że zostały podniesione i też nie pojawiają się w plecaku wtf ? spodziewałbym się takich akcji po piracie ale po oryginale ???? wtf bioware ? Pomocy plz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]