Teraz jest 24 wrz 2020, 06:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Multiplayer.
PostNapisane: 16 gru 2014, 18:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś w ogóle grał w tryb wieloosobowy? Sprawdziłem po paru dniach grania, ale jak zobaczyłem lipę w postaci tego, że mogę grać tylko krasnoludem z bronią i tarczą, to jakoś mi się odechciało. A teraz to już w sumie nie ma sensu, bo bym grał z osobami mającymi postacie na wyższych poziomach, więc by mnie pewnie wykopały z kolejki :P. Ale tak z ciekawości: warto w ogóle sprawdzać grę wieloosobową? Jest sens się w to bawić, czy zostać przy Left 4 Dead i Battlefieldach?

Tytuł: Re: Multiplayer.
PostNapisane: 16 gru 2014, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ja mam takie same wrażenia jak ty. Pomijam już fakt, że w dniu premiery jak i po multik był praktycznie nie do odpalenia :zly:

PostNapisane: 16 gru 2014, 18:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Teraz w sumie może by się go dało odpalić, ale jakoś nie bardzo mi się w to chce bawić, bo by ze mnie lama była w towarzystwie osób, które już w to grają (a tym bardziej, że ja zawsze dwuręczny wojownik, którego na początku nie mogę wybrać, bo go trzeba odblokować :p1: ). Ale z ciekawości bym sprawdził, jakby się kiedyś znalazły cztery osoby chętne na testowanie co-opa :P.

PostNapisane: 16 gru 2014, 18:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ja w dzień premiery weszłam na chwilkę sprawdzić czy w ogóle odpali. Oczywiście się zdenerwowałam brakiem możliwości grania zabójcą oraz wyłączenia micro.. Serio Bioware?
Od tamtej pory go nie włączałam.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 16 gru 2014, 19:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jak dla mnie ten multi to jest strasznie słaby. Grałam dwa razy i w sumie biegnie się przed siebie coś tam obronić czy zdobyć+ ciągle spamuje się klawisze ataków.
Można rozdawać umiejętności dla danej postaci, jakiegoś tam expa zdobywać, robić przedmioty itd.
Wybrane postacie coś tam gadają do siebie i tyle. Nuda straszna i szkoda czasu :|

PostNapisane: 16 gru 2014, 20:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Moim zdaniem multiplayer w DA:I zaimplementowany został po macoszemu - zresztą, mam wrażenie, że o tym trybie dużo się nie mówiło, był to raczej kolejny punkt, o którym trąbili marketingowcy. Jeśli chodzi o RPG - potrzebna jest jakaś rewolucja - ale na rewolucję multiplayerową się nie zapowiada, bo mam wrażenie, że ferajna od erpegów to w większości ludzie, którzy chcą poczuć historię i wejść głęboko w świat. To zupełnie inny odbiorca niż miłośnicy MMO i społecznościówek - jak dla mnie, ten tryb mógłby nie istnieć. Co zamiast tego? Proste - dodatkowa zawartość, np. dodatkowe miasto w grze.

PostNapisane: 16 gru 2014, 20:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czyli dobrze podejrzewałem, że nie warto się w ogóle tykać gry wieloosobowej. W sumie z ciekawości bym spróbował, ale jak nie ma na to chętnych, to jakoś przeżyję :D.

PostNapisane: 17 gru 2014, 23:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Dzisiaj pół dnia testowałam multi i muszę powiedzieć, że jest.. taki sobie. Są tylko te 3 nędzne mapy, które po 5 przejściu stają się po prostu nudne. Postacie czasem powiedzą coś fajnego, ale po jakimś czasie również zaczynają się powtarzać co staje się irytujące. Mnie jeszcze dodatkowo wkurzał fakt, że nie zawsze mi się umiejętności na pasek ładowały i musiałam grać mogąc używać tylko podstawowego ataku. Wywalanie do pulpitu bez żadnej informacji o błędzie też nie zachęca do ponownego wczytania. Jedyne co mnie w sumie w multi trzyma to chęć obczajenia postaci alchemiczki, bo wydaje się ciekawa (chociaż nie przepadam za takim typem łotrzyka). Nie wiem czy mają w planach to jakoś urozmaicić, ale póki co to lekka kiszka. A już nie wspomnę o tym jak ludzie wywalają po 30 sec, bo tak im się śpieszy, żeby grać, że nie pozwolą nawet sobie ekwipunku przed walką sprawdzić. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 18 gru 2014, 06:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

NusiaczeK napisał(a):
A już nie wspomnę o tym jak ludzie wywalają po 30 sec, bo tak im się śpieszy, żeby grać, że nie pozwolą nawet sobie ekwipunku przed walką sprawdzić. :P

Z grubsza dlatego chciałem potestować z innymi, którzy jeszcze nie grali, tudzież świadomymi tego, że gram pierwszy raz, bo po tych paru godzinach multi do Mass Effect 3 mam bardzo niepochlebne opinie o grających w gry BioWare w trybie wieloosobowym. M.in. ze względu na wyrzucanie za nic.

PostNapisane: 18 gru 2014, 11:58 
Casual
Casual

Pograłem sporo w Multi i powiem tak:

Zaczynasz z dwoma postaciami, zgadza się. Inne możesz odblokować za darmo (mam odblokowane wszystkie postacie w jakieś 5 dni grania, a grywałem sobie w multi jako przerwa od singla). Odblokowanie postaci polega na zrobieniu dla niej pancerza, materiały na to zdobywasz z niszczenia niepotrzebnego sprzętu, który zdobywasz grajac i ze skrzynek które kupujesz za złoto, które zdobywasz grajac.

Są trzy poziomy trudności (ty wybierasz do którego dołączysz), każdy na odpowiedni lvl twojej postaci, dlatego nigdy nie widziałem aby ktoś kogoś wykopał z teamu (jedyne kicki widziałem za nieaktywność albo jak ktoś miał własnych znajomych i nie chciał mieć losowych osób - woleli grać w nie pełnym teamie a chyba nie wiedzieli jak założyć team prywatny). Ba, niejednokrotnie grałem z graczami kierującymi nisko-lvlową postać w instancji wyższego poziomu i nigdy nie widziałem za to kicka (sam też tak grywałem jak miałem dobry sprzęt na takiej postaci - więcej expa = szybsze lvlowanie)

Ogólnie grało się mi przyjemnie, jak na tak mało rozbudowany multi. Zdecydowanie brak tutaj jeszcze kilku map (pewnie się pojawią jako darmowe DLC). Każda klasa różni się podejściem do gry. Wszystkie mają 2 drzewka umiejętności i nie jesteś w stanie wykupić wszystkiego. Spodobało mi się również ograniczenie slotów na umiejętności do 4, dzięki czemu mimo iż w teamie była osoba grająca tą samą klasą co ja, często mieliśmy całkowicie inne buildy.

Ogólnie multi oceniam pozytywnie jako przerywnik. Ot, troszkę sobie pomłócić w wolnym czasie.

Co do zarzutu: "A już nie wspomnę o tym jak ludzie wywalają po 30 sec, bo tak im się śpieszy, żeby grać, że nie pozwolą nawet sobie ekwipunku przed walką sprawdzić."

Dopiero co dołączyłeś do teamu, który może od dobrych kilku minut czeka na 4 osobę, żeby zacząć, a ty sobie zmieniasz ekwipunek? Czemu nie mogłeś tego zrobić przed dołączeniem do teamu? Ja osobiście wszystkie takie rzeczy organizacyjne robie przed szukaniem teamu. Jak już w nim jestem to jedynie co to ewentualnie zmieniam postać, jak jest jakaś konkretna potrzebna do zespołu. A czemu? Ze zwykłego szacunku do innych graczy, którzy chcą grać, a nie czekać w lobby aż ktoś pobawi się ekwipunkiem, bo mu się nie chciało tego zrobić przed naciśnięciem przycisku odpowiadającego za szukanie drużyny.

Przez całą moją przygodę z multi dostałem 1 kicka i to wtedy właśnie, gdy goście chcieli w trójkę grać, tylko nie zrobili sobie prywatnego teamu. A przed kicknięciem mnie przez komunikator wbudowany w grze, zostałem poinformowany czemu mnie kickują i przeproszony.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona