Teraz jest 23 wrz 2020, 10:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Multiplayer.
PostNapisane: 19 wrz 2015, 10:07 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@up
A to ciekawe, ponieważ ja nie doświadczyłam prawie nic z tego co wymieniłeś.
1.Faktycznie, lagi się zdarzają, ale u mnie to zazwyczaj była wina za słabego internetu w danej chwili.
Chyba tylko raz miałam taką sytuację, że rzeczywiście widać było, że nie tylko mnie ścina. Jednak gra sobie sama poradziła i wszystkich wywaliła. :P
2. Nigdy nie musiałam długo czekać na znalezienie gry, czy to na rutynowym czy wymagającym, albo i jeszcze innym. W późnych godzinach, owszem, trudniej znaleźć pełną drużynę, ale zawsze Cię do kogoś dołączy, jeśli ustawisz sobie wszystko na "losowe".
3. Nigdy nie miałam z tym problemu. Multi śmiga na ultra aż miło.
4. Mnie to tam nie przeszkadza. Walki ze smokami + klasa szampierza i ja jestem szczęśliwa.
5. Tak jak w punkcie trzecim - nie mam z tym problemów. (przynajmniej na multi.. :P)
Jedyne co mi się zdarza od czasu do czasu i niezmiernie mnie irytuje to wywalanie do pulpitu. Bez żadnego komunikatu. Nie wiem co jest przyczyną, pnoieważ jeszcze jakieś 3 patche temu tego problemu nie było. Jeśli ktoś miał taki problem i jakoś udało mu się go naprawić, niech napisze co zrobił, bo naprawa gry nie przyniosła żadnej poprawy.
6. Z początku, kiedy miałam do wyboru tylko 3 klasy to faktycznie było nudnawo i łucznika na 17 level 4 dni bodajże wbijałam. Kiedy udało mi się jednak dorwać do innych klas to multi stawało się ciekawsze, szczególnie kiedy dorwałam Isabelę ^^
Heh, moja opinia się bardzo zmieniła od czasów premiery DAI, niemniej jednak aktualny stan multi mnie zadowala. Oczywiście nie obraziłabym się, gdyby coś dodali, ale jest wystarczająco przyjemne, żeby raz czy dwa razy w tygodniu sobie rozegrać kilka meczyków. :)

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4