Teraz jest 01 paź 2020, 04:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [XBOX One] Rozgrywka wieloosobowa, wspólna gra.
PostNapisane: 02 sty 2015, 16:29 
Casual
Casual

Witam, jestem tutaj nowy także na sam początek chciałbym serdecznie powitać wszystkich zgromadzonych na tym forum inkwizytorów.

Od jakiegoś czasu gram w Inkwizycję Online, problem w tym że losowy matchmaking nie spełnia moich oczekiwań pod względem budowania "taktyk" na poziomach wyższych niż rutynowy. Wiadomo, chodzi tutaj o osoby, które albo poprostu nie pojmują gier RPG, albo o takie, które czekają na respie w celu tylko i wyłącznie nabicia monet.

Jeżeli chodzi o mnie - gram już ponad tydzień czasu, postać którą gram to Katari (Qunari), oburęczny topór, drugi awans postaci i prawdopodobnie najlepsza klasa pancerze bez ulepszeń.
Nie powiem bo sam jestem amatorem ale radzę sobie solo na poziomie Rutynowym, a z dobrym wsparciem magów czy łuczników sieję zamęt na poziomie wymagającym.

Aktualny poziom postaci: 14lv (2 awans)
Aktualna broń: 2H Axe (272 dmg/p/hit +mistrzowska runa elektryczności)
Aktualna zbroja: Najlepsza klasa pancerza bez ulepszeń

Nie jestem samolubny, lubię teamwork, penetrowanie map i lochów w celu pozyskania skarbów.
Jeżeli jest ktoś chętny to na XBOX Live znajdziecie mnie pod mailem: keliatyk@outlook.com bądź wyszukajcie mnie po nicku Intrude Bydle.

Nie do końca wiedziałem, który dział będzie odpowiedni co do tematu gry wieloosobowej i czy wogóle wasze forum zgromadza graczy XBOX One, ale mam głęboką nadzieję że wkrótce będę mógł pograć Online na poziomie.

Pozdrawiam, Intrude Bydle. :p1:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]