Teraz jest 19 wrz 2020, 16:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Modyfikacje
PostNapisane: 03 sty 2015, 16:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, League of Legends, World of Warcraft
Jeszcze wczoraj pisałem w którymś z tematów, iż w DA:I nie ma obsługi modów, no cóż, jako że nie jestem w tym środowisku obeznany, nie wiedziałem jak bardzo się mylę. Z tego co zauważyłem, grupa fanów jest w trakcie przygotowywania tzw. "DA:I Tools", czyli narzędzi potrzebnych modderom do robienia tych wszystkich wspaniałych dodatków takich jak zbroje, fryzury etc. etc.
Aktualnie ilość modów jest bardzo skromna, ale nie ma co się dziwić - musimy trochę poczekać na to, aż modderzy się "rozkręcą". Możecie je znaleźć standardowo na NexusMods. ;)
Mnie osobiście uradował ten fakt, bo możliwe że zdołają zrobić z tą grą coś, dzięki czemu będzie się dała bardziej lubić.
Nie wiem natomiast, jakie są Wasze reakcje co do tego faktu - macie jakieś oczekiwania w związku z tym? :>
Ja tam czekam na jedno - skoro Bioware nie potrafi zrobić normalnej brody, to jest to dla mnie jedyna nadzieja na zbawienie.

Tytuł: Re: Modyfikacje
PostNapisane: 03 sty 2015, 19:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

W sferze marzeń mam wizję, że liczba modów do Inkwizycji przebije pewnego dnia liczbę modów do Skyrim :) Tak aby było do wyboru, do koloru. Rozmach miłośników modowania jest ogromny, dlatego po cichu liczę też na przeniesienie starych dobrych Baldurów na silnik z Inkwizycji (widziałem modyfikację na silniku z Neverwinter, ale sporo tam było błędów). A jak nie całego Baldura (bo to by był monstrualny projekt), to może chociaż - dla zabawy - niektórych bohaterów ze starych gier Bioware?

A przy okazji, Drakkus, korzystasz może ze SweetFX? Jakiś czas temu założyłem temat na forum, ale nikt nie podjął dyskusji (viewtopic.php?t=17409). A może polecisz jakieś inne, ciekawe modyfikacje?

PostNapisane: 03 sty 2015, 19:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

gramofon23 napisał(a):
A przy okazji, Drakkus, korzystasz może ze SweetFX? Jakiś czas temu założyłem temat na forum, ale nikt nie podjął dyskusji (viewtopic.php?t=17409). A może polecisz jakieś inne, ciekawe modyfikacje?

Nie, nie korzystam ze SweetFX. ;) Prawdę mówiąc na razie nie mam ochoty wracać do DA:I, więc nie ma nawet sensu zabawa z ustawieniami tego pluginu.

PostNapisane: 03 sty 2015, 20:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

To dobra wiadomość. Już niedługo pewnie możemy się spodziewać prostych modyfikacji. Może ktoś dorobi kilka modeli włosów, bo te z oryginalnej wersji DA:I jest bardzo ograniczona. Co do tych bród to pewnie sprawa ma się podobnie jak z włosami. Okroili wybór bo niektóre z nich pewnie sprawiały problemy w animacji ich.

PostNapisane: 03 sty 2015, 21:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

miszczu1234 napisał(a):
To dobra wiadomość. Już niedługo pewnie możemy się spodziewać prostych modyfikacji. Może ktoś dorobi kilka modeli włosów, bo te z oryginalnej wersji DA:I jest bardzo ograniczona. Co do tych bród to pewnie sprawa ma się podobnie jak z włosami. Okroili wybór bo niektóre z nich pewnie sprawiały problemy w animacji ich.

Z tego co czytałem na forum przeznaczonym dla modderów, to właśnie z animacją tych włosów aktualnie oni się borykają. Zresztą można zobaczyć już efekty dla kobiecych postaci (KLIK) i trwają też prace nad męską ich częścią.

PostNapisane: 03 sty 2015, 21:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Aha, a czy próbował ktoś instalować ModManager do DA:I? Posiadam polską wersję językową Windowsa i niestety przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat, że program przestał działać.

EDIT: Doczytałem i jeżeli ktoś jeszcze miałby ten sam problem co ja to na razie mod manager działa tylko na anglojęzycznej wersji systemu.

PostNapisane: 04 sty 2015, 14:07 
Casual
Casual

Tak! Może ktoś wkrótce przefarbuje tę beżową piżamę w której biegamy po Podniebnej Twierdzy. Sam krój na ludzkiej kobiecie nie wyglądał źle, ale przez kolor miałam wrażenie, że Inkwizytorka zapomniała się ubrać przed wyjściem z pokoju. Czarne spodnie i od razu będzie mi się grało przyjemniej :D

PostNapisane: 04 sty 2015, 14:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Już z tego co widziałem jest mod na "piżamę" Inkwizytora/Inkwizytorki.
Klik

PostNapisane: 04 sty 2015, 14:30 
Casual
Casual

O, dzięki Ci dobry człowieku:) Napisałam, ale sama nie sprawdziłam czy jest. Chociaż nie jestem zaskoczona, że taki mod już powstał, widać nie mnie jedną ten kolorek denerwował.

PostNapisane: 04 sty 2015, 15:03 
Adept analogów
Adept analogów

Mi się program do wgrywania modów z Inkwizycji się noramlnie uruchamia, wgrałem mod właśnie na zmianę tego outfitu w Skyhold, wszystko niby poprawnie, ale gra się nie uruchamia. Muszę naprawiać grę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona