Teraz jest 21 wrz 2020, 18:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 11   [ Posty: 110 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Jaką klasą zagrasz w Dragon Age III?
Wojownik 32%  32%  [ 37 ]
Łotrzyk 30%  30%  [ 34 ]
Mag 30%  30%  [ 34 ]
Chciałbym spróbować czegoś nowego 8%  8%  [ 9 ]
Liczba głosów : 114
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaką klasą zagrasz w Dragon Age III?
PostNapisane: 18 sie 2012, 21:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
A ja zagram magiem, w DA to dla mnie tradycja. Magowie i tylko magowie. Jakoś lepiej wczuwam się w fabułę należąc do tej dosyć kontrowersyjnej grupy. Przyjemnie będzie znowu zobaczyć towarzyszące klasie zaklęcia/czary. Walka magiem jest taka... Spektakularna :'D

PostNapisane: 18 sie 2012, 21:09 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Ja będę grać magiem pod warunkiem, że tym razem npc będą zwracać uwagę na moją klasę i odpowiednio reagować. W DA2 czasami mnie śmieszyło jak biegałam pod nosem templariuszy i rzucałam zaklęcia a oni nic; wiele było takich sytuacji w których aż prosiło się, żeby ktoś zareagował i krzyknął: "OMG, mag!"

Mam nadzieję, że w Dragon Age 3 klasa bohatera rzeczywiście będzie miała większe znaczenie i wpływ na postacie. A romans z Cullenem już mam zaklepany XD.

PostNapisane: 18 sie 2012, 21:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hah, romans z Cullenem to rzecz priorytetowa!

A no dokładnie - w połowie gry zaczęłam się zastanawiać czy Hawke dzięki swojej wrodzonej zajebistości ma jakieś ulgi u templariuszy. Nawet Bethany przecie wciągnęli do kręgu (no, jak ktoś gra nie-magiem rzecz jasna), natomiast Hawke mógł dumnie paradować miotając zaklęciami - i wszyscy mieli to absolutnie gdzieś :'D
Byłabym też wdzięczna gdyby zaprojektowali jakieś lepsze nakrycia głowy dla maga, bo w DA2 to już przeszli samych siebie z tymi "cudeńkami" >__>

PostNapisane: 18 sie 2012, 21:31 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Ja to sobie tłumaczyłam tak, że zanim się zorientowali, że Hawke jest magiem, była już zbyt ważną postacią w Kirkwall, żeby ją zamykać w Kręgu - co i tak jest bezsensu, bo wieśniak, szlachcic czy król, wszyscy powinni być traktowani tak samo.
Ale w ogóle bardzo mnie bawiło w DA2, że biegali sobie ci magowie z mojej drużyny w szatach i z kosturami w ręku w Katowni, tuż pod nosem templariuszy i nikt nie reagował :) też mam nadzieję, że w DA3 będą jakieś inne opcje dialogowe i zachowanie NPC, gdy główna postać będzie magiem.

PostNapisane: 18 sie 2012, 22:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No niby w 3 akcie, coś tam Meredith bredziła jakoby Hawke był na wolności bo jest dla niej użyteczny i że to może się zmienić (no jasne, jasne). Ale co w poprzednich aktach? Gdyby te kostury były mniejsze i gdzieś schowane niczym różdżki w HP to dałoby się zrozumieć. Pomijając ten szczegół, mag to z wyglądu człowiek jak każdy inny. A tak to c'mon, nikt mi nie powie że ludź z gigantycznym kijem na plecach nie wygląda podejrzanie :P Chociaż co ja tam wiem, templariuszem nie jestem. Być może dla nich to normalne.

PostNapisane: 20 sie 2012, 12:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: DA:O ME2 DA2 ME3
Ciężka decyzja, najchętniej pierwszy raz grę przeszedłbym łotrzykiem, wykrywalność pułapek to podstawa, grając w DA2 nie raz zdarzyło mi się wpaść na nie, przez co zawał murowany :D Z drugiej strony, jeżeli w systemie walki zajdą poważne zmiany, byłoby lepiej przejść grę wojownikiem (Broń i tarcza), pozwoliłoby to na poznanie nowego systemu itd, tak by człowiek nie zniechęcił się, bo pada w każdej walce. Chociaż możliwe, że w DA3 powstanie nowa klasa, wtedy będę musiał się zastanowić, nie pozostaje mi jednak nic innego jak poczekanie na nową grę, bądź na jakieś oficjalne informacje dotyczące nowego DA.

PostNapisane: 31 sie 2012, 13:32 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: smite
Tradycyjnie zacznę od łotrzyka i walką dwiemia broniami (najlepiej gdyby były to miecze jak w przypadku dao:przebudzenie). Nie lubię strzelać z łuku. Drugie przejście to pewnie będzie postać domyślna (czyli domyślna klasa i płci nie wspomnę). Chociaż ciekawie byłoby spróbować czegoś nowego

PostNapisane: 31 sie 2012, 17:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Np. takiego czarodzieja, który rzuca bombami i rżnie wrogów jak łotrzyk... Mmmm, przypomina mi się Skyrim :P

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 04 wrz 2012, 14:42 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: smite
Dokładnie! Bomby są fajne, w szczególności te porażające ;)

PostNapisane: 29 paź 2012, 02:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Czekam na Inquisition
Tak sobie wybieramy, a tymczasem czy mamy jakiekolwiek gwarancje, że w DA3 nie będzie wielkiej niespodzianki w tym temacie...?

W każdym razie jak będą te same klasy, to ja się zawaham między łotrem a magiem. Mag jest piękny, dostojny (liczę na jakieś fajne ciuszki dlań, tak przy okazji), potężny i wyjątkowy; a czary potrafią być naprawdę efektowne i efektywne - ale nie otworzy sam skrzyni czy drzwi, a po wyczerpaniu many zero z niego pożytku w walce. Z kolei łotr kusi otwieraniem zamków, drzwi + wykrywaniem pułapek, a z wysoką zręcznością jest nie do trafienia - no i ten awans w umiejętności co dwa poziomy, nie co trzy - ale to tylko... łotr. Brak mu magowego dostojeństwa :D Woj póki co mnie nie pociąga, nie ma klimatu dla mnie, smaczków klasowych podobnych do maga/łotra.
Ciężki wybór. Na szczęście, jakby nie było, na przemyślenia i decyzję mamy coś około okrągłego roku ;) .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 11   [ Posty: 110 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona