Teraz jest 01 paź 2020, 08:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 17 wrz 2012, 22:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień. Studio BioWare za pośrednictwem Mike'a Darrah poinformowało, że placówki w Edmonton i Montrealu pracują właśnie nad Dragon Age 3: Inquisition - kontynuacją świetnej serii RPG. Według planów nowa gra ma ukazać się pod koniec 2013 roku i ma pracować na silniku Frostbite znanym z Battlefielda 3. Po więcej informacji odsyłam pod podany poniżej adres.
http://www.dragon-age.pl/dragon-age-3/1320-bioware-oficjalnie-zapowiada-dragon-age-iii-inquisition.html
Obrazek

Tytuł: Re: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 18 wrz 2012, 01:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Tego Frostbite 2 się obawiałem – wychodzi na to, że przed zagraniem w Dragon Age III będę musiał zrobić przymusowy upgrade komputera, bo mój co prawda złomem jeszcze nie jest, ale z Need for Speed: The Run radził sobie średnio, a z Battlefield 3 słabo. Przez ten rok silnik pewnie stanie się jeszcze bardziej zasobożerny... Cholera, jakby nie mogli tego zrobić na jakimś normalnym silniku – w końcu w RPG liczy się treść, a nie oprawa, o czym Electronic Farts najwidoczniej zapomina.

PostNapisane: 18 wrz 2012, 07:49 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

zawsze można grać na low detalach ; D w sumie nazwa trzeciej części nie zaskakuje biorąc pod uwagę film jaki powstał bodaj w 2011 czy 2012 roku o poszukiwaczce

PostNapisane: 18 wrz 2012, 11:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mnie też czeka wymiana sprzętu, ale przyznam się, że nawet się trochę cieszę, bo chociaż będę miał solidny powód tym razem - do końca roku obiecałem sobie, że wszystko wymienię, ale chyba poczekam z tym do połowy następnego roku.

Mam nadzieję, że BioWare tym razem nas nie zawiedzie i wyda produkt na jaki od dawna czekamy.

PostNapisane: 18 wrz 2012, 13:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja komputer będę modernizował na chwilę przed kupnem Dragon Age III, więc chyba jeszcze poczekam – po Dragon Age II i Mass Effect 3 ma ode mnie żółtą kartkę i straciłem do nich zaufanie, więc na pewno nie będę składał zamówienia przedpremierowego ani kupował w momencie premiery. Poczekam na opinie fanów, dopiero wtedy rozważę zakup, a jeśli opinie będą negatywne, to kupię dopiero jak stanieje. Wielka szkoda, że deweloper, którego gry jeszcze do niedawna kupowałem w ciemno, tak się skurtyzanił pod egidą Electronic Farts. Trzymam kciuki za Dragon Age III, czekam nań, ale pozostaję pełny obaw.

P.S. Dlaczego nazwy działów na forum brzmią „Dragon Age 2” i „Dragon Age 3: Inquisition”, skoro w oficjalnych tytułach używa się cyfr rzymskich? :D

PostNapisane: 18 wrz 2012, 16:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja na razie wstrzymuję się z krytykowaniem silnika gry. Dopiero jak zobaczę pierwsze efekty zacznę to komentować.

Ps. Moim zdaniem nie gra roli czy będą to cyfry rzymskie czy arabskie.

PostNapisane: 18 wrz 2012, 18:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Severan napisał(a):
Ja na razie wstrzymuję się z krytykowaniem silnika gry. Dopiero jak zobaczę pierwsze efekty zacznę to komentować.

Ja silnika nie krytykuję – krytykuję pomysł wykorzystania go w RPG, któremu superoprawa wizualna nie jest potrzebna do szczęścia. Może to trochę czarnowidztwo, ale obawiam się, że EA podejdzie do tego od zadka strony – w The Old Republic najważniejsze było dla nich pełne udźwiękowienie dialogów, co odbiło się na jakości gry, w przypadku Dragon Age III mogą być tak podjarani Frostbite’em 2, że ponownie zapomną o tym, co najważniejsze – zawartości.

Severan napisał(a):
Ps. Moim zdaniem nie gra roli czy będą to cyfry rzymskie czy arabskie.

W swobodnej dyskusji nie, ale jako nazwę działu na forum poświęconego grze powinno się honorować oryginalne tytuły, a te mają cyfry rzymskie – na okładkach, plakatach, stronach, w zwiastunach, zapowiedziach, spotach, dziennikach deweloperów itd.

PostNapisane: 18 wrz 2012, 19:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Ojejku, ojejki, jejuśku...!

Ciocia Ondzia jara się niczym neronowski Rzym i żaróweczka w migającej, wrednej lampce nocnej.

Zacznę może od tej dyskusji: Owszem, uważam, że powinno zostać zmienione na cyfry rzymskie w działach ogólnych. Może to i nie ma większego znaczenia, ale jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, fanami, mamy cudownych (łomatko, ale gra słów! :D) twórców wortali, więc... Optuję za rzymskimi.

Co do samej gry - cieszę się bardzo i niezmiernie. Ale wystraszyłam się, że gra planowana na koniec 2013. Trochę krótko, zwłaszcza, że czytając między wierszami, chcą stworzyć coś naprawdę epickiego i bajeranckiego, że kapcie pospadają wszystkim nerdom. Super, mam nadzieję, że mi się skarpetki też zwiną w ruloniki, ale "ciut ponad rok", to dla mnie mało.

W każdym razie fajnie, że trójka ma pod tytuł. Może to taki ukłon do Początku? Przez to mam wrażenie, że będzie gra sama w sobie będzie dotyczyć czegoś większego, niż jedna historia, jednego człowieka. Ale i grunt twórcy sobie obszerny przygotowali, więc jestem dobrej myśli.

Zabolało mnie, że będę się musiała pożegnać z WinXP. No, heloł, to się nie godzi... Kocham ten system :P Ale jak mnie grafika powali i się okażę, że zmienię kompa, to powiem, że gra warta świeczki <3

Liczę na coś dużego, co mnie zwali z nóg i nie pozwoli zasnąć :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 18 wrz 2012, 19:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak już mówiłem dla mnie jest to obojętne, dlatego z szacunku dla Waszych opinii zmieniam litery z arabskich na rzymskie. Dzięki wielkie i czekam na kolejne opinie(na jakikolwiek temat)

PostNapisane: 18 wrz 2012, 21:05 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Wszyscy długo czekaliśmy na tę zapowiedź i cieszę się okropniaście, chociaż wizja zmiany sprzętu nieco mnie przygnębia :P chyba wielu graczy będzie podchodziło do DA III z pewną dozą nieufności po tym, co zafundowali nam w dwójce oraz zakończeniu ME3, a jak nie będzie fajerwerków, to złość będzie podsycał fakt, że: "to ja cholera specjalnie sprzęt wymieniłam dla mojej kochanej, wyczekiwanej gierki, a oni mi tu taki szajs przedstawili! :zly: ". Pożyjemy, zobaczymy, zagramy i będziemy zadowoleni, mam nadzieję :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona