Teraz jest 19 wrz 2020, 15:41

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 02 lip 2014, 12:31 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Skąd takie info?

PostNapisane: 02 lip 2014, 12:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Z polskiego sociala z resztą już w ofercie kilku sklepów dodane jest, że gra posiada napisy pl na ps4 i xbox one.
Edit: No i na głównej stronie EA Polska masz podane, że wersja kinowa dostępna na wszystkich platformach.

PostNapisane: 02 lip 2014, 13:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

A wiadomo może czy usługa Dragon Age Keep będzie też dostępna na konsole?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 lip 2014, 13:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
A wiadomo może czy usługa Dragon Age Keep będzie też dostępna na konsole?

Oczywiście, że tak, BioWare już to dawno potwierdziło.

PostNapisane: 02 lip 2014, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzięki.

Może tym razem dzięki tej usłudze da się przenieść wszystkie decyzje nawet jeśli się nie ma zapisów.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 lip 2014, 13:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po to ta usługa m.in. jest stworzona, aby Ci którzy nie mają zapisów mogli odtworzyć swoje wybory, do tego dochodzi brak bugów, które się pojawiały niektórym przy imporcie w dwójce itd. Nie wiem czy da się akurat przenieść wszystkie decyzje, raczej w to wątpię, ale te najważniejsze na pewno, a mało ich nie było. W kwestii importu mam do BioWare kredyt zaufania.

PostNapisane: 03 lip 2014, 09:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Niestety zbyt wiele o Keep nie mogę Wam powiedzieć, bo zaobowiązuje mnie już umowa poufoności, ale powiem Wam, że mam dostęp do bety i jest rewelacyjnie. Nie spodziewałem się tak wielu możliwości

PostNapisane: 03 lip 2014, 11:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up To super, ja niestety jeszcze się nie załapałem, ale do premiery może uda się dostać do bety.
Edit: I pytanko mam małe czy można dodawać własne opinie czego brakuje, co jest źle moim zdaniem itd. czy jest to bardziej ograniczone? Czy do każdego wyboru można napisać komentarz?

PostNapisane: 09 lip 2014, 20:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

W końcu gameplay w normalnej jakości. https://www.youtube.com/watch?v=WdXvFEEBZeo
System walki maga wymiata i jest pewniakiem jako mój inkwizytor. Szkoda, że nie pokazali w pełni systemu dialogowego bo na to najbardziej liczyłem, trudno. Głos kobiety qunari jakoś mi nie pasuje, zbyt ludzki, a miał być z tego co pamiętam trochę zmodyfikowany w zależności od rasy. Na razie jestem pod dużym wrażeniem, tylko niech questy poboczne nie polegają na standardzie przynieś, podaj, pozamiataj, bo Bio ma tendencje do tego typu podejścia do zadań, przynajmniej jeśli chodzi o Dragon Age. Na razie jestem pozytywnie nastawiony, tylko szkoda, że wielu elementów nie pokazali.

PostNapisane: 10 lip 2014, 12:41 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Moje przemyślenia:
Ogólnie gameplay mi się podoba i zachęca do gry. Cały czas jednak martwię się o klimat, bo póki co widzę po prostu Skyrima na modach graficznych z lepszą fabułą. Ale to też może być dlatego, że to tylko gameplay :P
Już na samym wstępie widać, że wzięli sporo animacji z DA2: rozmawiający na początku gameplaya elf, elfka mówiąca o swoim mężu (chociaż ta animacja kojarzy mi się bardziej z ME3), walka i oczywiście ruch postaci.. może i nie uderza już łokciami bioder, to dla mnie jednak wciąż za bardzo się one bujają <_<
Co do walki to nie mam zastrzeżeń, chociaż walka magiem wydaje mi się nieco powolna jakaś.. może jestem nieprzyzwyczajona do naturalnego czasu walki po DA2 %) Na mnie wrażenie bardziej zrobiła łuczniczka, niż mag.. pierwszy raz zaczęłam się zastanawiać nad klasą łucznika :P Mag oczywiście ma te same animacje z DA2, ale jakoś mi to nie przeszkadza, bo są wolniejsze i w sumie wygląda to naturalniej. Noo i w końcu można szybko czarować rękami jak na maga przystało, zamiast odstawiać tańce-połamańce z kosturem jak w DA2. I świetna sprawa z tym atakowaniem różnych części ciała smoka.. niczym z trailera Sacred Ashes :D
Jednak największa rzecz, która mnie naprawdę martwi to.. głosy. A dokładniej jeden - Inkwizytorki. Podobno miały być po 2 głosy dla każdej rasy, nie wiem czy zmienione czy nie, ale miały się różnić.. Po czym słyszę ludzki głos, w dodatku kojarzący mi się tylko z Samanthą z ME3 w ciele qunari.. eh.. oby był jeszcze jeden głos do wyboru i to taki, który nie będzie mi się kojarzył z konkretnymi postaciami z poprzednich gier BioWare.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona