Teraz jest 27 wrz 2020, 10:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 05 lis 2013, 12:43 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Obejrzałam ten gameplay wczoraj wieczorkiem, miałam czas żeby wyzbyć się niepotrzebnych emocji i podejść do treści w miarę obiektywnie, choć nadal nieco chaotycznie:
- grafika w DA:I jest nieporównywalnie lepsza niż w poprzednich odsłonach gry; od razu widać, że twórcy ostro nad nią popracowali i warto było, bo osiągnęli świetne efekty
- postać głównego bohatera porusza się bardzo realistycznie (ciekawa jestem mimiki postaci, bo zza hełmu niewiele było widać); warto zwrócić uwagę na ruchy ciała postaci, w zależności od podłoża, po którym stąpa - na pustyni zsuwa się z piaskowej wydmy, na podmytym falami brzegu zapada się w mule i wyraźnie widać wysiłek, jaki musi włożyć w każdy kolejny krok, aby wydostać się na twardą nawierzchnię - jak dla mnie - super.
- mam w nosie narzekanie niektórych fanów, że świat za kolorowy, mało mroczny itp. - to jest świat DA - mocno zróżnicowany pod względem klimatu i kolorystyki krain i miejsc, które odwiedzamy - nie widzę powodu, dla którego trawa w DA:I miałaby być mniej zielona, a niebo mniej niebieskie; barwy i różnorodność otoczenia urzekają - tam gdzie ma być mrocznie, jest mrocznie (co prawda jakość gameplaya nie jest najwyższych lotów, ale już w tej odsłonie można było zobaczyć świetnie zrobione stalaktyty i stalagmity w ciemnej jaskini, czy rewelacyjnie prezentujące się w niej płomienie pochodni); według mnie zachowana jest równowaga pomiędzy światłem i mrokiem - świat DA nigdy nie składał się tylko z cieni, więc nie ma co narzekać, bo z założenia nie jest to opowieść rodem z krateru po bombie, czy postmodernistyczna wizja końca świata. Nie należy też zapominać, że tak naprawdę o charakterze gry decyduje fabuła - dobry scenarzysta potrafi stworzyć wrażenie grozy i horroru nawet w samo południe przy tężniach solankowych w Ciechocinku. Jak ktoś chce mieć mroczniej, to niech sobie zgasi światło w pokoju i założy okulary przeciwsłoneczne.
- to, co mi nie pasi - styl walki przeniesiony z DA:2 - znowu mam nieodparte wrażenie, że te wielkie miecze nic nie ważą - goście machają sprzętem jakby był z tektury, przez co walka jest mało realistyczna. Koło dialogowe również mi nie leży, ale nic na to nie poradzę - tak jest i tak będzie, trzeba to przyjąć z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Na razie trudno powiedzieć coś więcej - może niebawem ukażą się jakieś nowe materiały w lepszej jakości. Nie mniej jednak jestem na tak i z utęsknieniem czekam na wydanie DA:I.

Obrazek

PostNapisane: 13 lis 2013, 23:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli idzie o styl walki, to jeszcze dobrze jak gra się człowiekiem. Inne rasy wymachujące mieczem większym od nich samych wyglądają dziwacznie...

Ale zapowiada się naprawdę fajnie i nie mogę się doczekać :)

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 14 lis 2013, 20:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Sądząc po tym gameplayu zdaje się, że BioWare wysłuchało moich modłów i pozostawiło tryglodycki system walki z „dwójki”, jako bonus dla zainteresowanych dając widok taktyczny. Jestem w stanie zaakceptować takie rozwiązanie, o ile widok taktyczny będzie obligatoryjny tylko w ewentualnym samouczku. A pozostałe elementy z gameplayu zdają się zapowiadać udane i przemyślane RPG z sensownych rozmiarów światem, więc po wpadkach w postaci Dragon Age II i Mass Effect 3 zaczynam trochę odzyskiwać wiarę w BioWare. Pytanie tylko, czy Inkwizytor będzie miał w ogóle jakikolwiek start do Gwynbleidda.

PostNapisane: 19 gru 2013, 18:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Kilka informacji o aktualnych pracach nad grą wraz z grafikami z wersji pre-alfa :)

http://www.dragon-age.pl/dragon-age-3/1 ... zycja.html

PostNapisane: 06 mar 2014, 18:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kilka smakołyków związanych z lokacjami w Dragon Age: Inkwizycja. Już nie mogę się doczekać.
http://www.dragon-age.pl/dragon-age-3/1 ... zycja.html

PostNapisane: 06 mar 2014, 20:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Teraz lasy wyglądają jak lasy :) podoba mi się ta rzeźba

czytając ten artykuł można odczuć, że wzorowali się na "skerimie"
może to i dobrze

PostNapisane: 06 mar 2014, 20:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Trailer potwierdził to co myślałem już po obejrzeniu pierwszego gameplayu, głównego bohatera (człowieka) będzie dubbingował ten sam aktor, który użyczył głosu główne postaci męskiej w Star Wars: The Old Republic.

PostNapisane: 06 mar 2014, 21:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Możesz mi powiedzieć jak on się nazywa?

PostNapisane: 06 mar 2014, 22:21 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
master_rpg napisał(a):
Trailer potwierdził to co myślałem już po obejrzeniu pierwszego gameplayu, głównego bohatera (człowieka) będzie dubbingował ten sam aktor, który użyczył głosu główne postaci męskiej w Star Wars: The Old Republic.

Wiesz, w SWTOR jest wiele głosów postaci. Masz namyśli Jedi knighta?

PostNapisane: 07 mar 2014, 08:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Tak chodzi mi o rycerza Jedi, gdyż na razie gram tylko tą postacią i nie wiem jakie głosy mają pozostałe.
Severan jeśli chodzi o aktora to jest nim David Hayter.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona