Teraz jest 23 wrz 2020, 09:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 07 mar 2014, 14:24 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Solid Snake? To spoko. Myślałem ze znowu będą wsadzać wszędzie Troy'a Bakera

PostNapisane: 23 mar 2014, 13:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Nowe screeny:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 24 mar 2014, 12:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Nie znam niemieckiego, jak ktoś był by wstanie przetłumaczyć co pisze odnośnie Strażnika i Hawke'a. Czy spotkamy ich w grze, czy cokolwiek. http://captaincodebreakerstuff.tumblr.c ... 0363580934

PostNapisane: 24 mar 2014, 13:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właśnie pracujemy nad tłumaczeniem całego artykułu - zamieścimy wszystko na stronie głównej wortalu
http://www.dragon-age.pl/

PostNapisane: 24 mar 2014, 16:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up OK czyli jest na co czekać.

PostNapisane: 27 mar 2014, 15:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wrzucam nową dawkę informacji o Inkwizycji: http://www.dragon-age.pl/dragon-age-3/1 ... zycja.html

PostNapisane: 27 mar 2014, 17:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z tymi trzema kołami dialogowymi to jakiś wkręt, jest to dokładnie taka sama sytuacja co w Dragon Age 2, żadnych istotnych zmian, jedyne co dodali do dragon age inkwizycja to reakcje paragon/renegat z Mass Effect, a tak koło zostaje jedno czyli po lewej stronie możemy wypytać konkretną postać, po prawej dokonujemy wyboru. Do tego czytałem, że mają powrócić " ikonki dla nieinteligentnych graczy" typu serduszko, zaciśnięta pięść, skrzydła aniołka, nie wiem co jeszcze, ale ułatwi i rozjaśni to nam wybór, tak więc nie musimy czytać tekstu, ani zastanawiać się nad tym co wybieramy.
Co do zakończeń to BioWare nie powinno mamić nas cyferkami i wciskać zapewnień typu twoje wybory niosą duże konsekwencje itd. Mamy przykład jak to skończyło się przy pewnej grze, wiem było wałkowane tysiąc razy, ale powinni się uczyć na błędach i oczekiwać, że niektórych zakończenie może nie satysfakcjonować biorąc pod uwagę to co nam obiecano. Przechwałki cyferkami nic tu nie dają.
Ehhh o słoiku z pszczołami nie wspomnę... Reszta informacji jest bardziej pozytywna, brak towarzyszy w dlc, niestety wymówka dyrektora kreatywnego jest po prostu beznadziejna, typowe odwracanie kota ogonem, które do niczego nie prowadzi bo nie przyzna się, że był to po prostu skok na kasę wymuszony przez władze EA. Pięć regionów do zwiedzania, mam nadzieję, że stawiają na ich różnorodność, chociaż BioWare nigdy nie było mistrzem jeśli chodzi o lokacje, reszta to praktycznie nic nowego oby dotrzymali obietnic, mimo wszystko trzymam kciuki.

PostNapisane: 27 mar 2014, 19:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Cytuj:
" ikonki dla nieinteligentnych graczy" typu serduszko, zaciśnięta pięść, skrzydła aniołka, nie wiem co jeszcze, ale ułatwi i rozjaśni to nam wybór, tak więc nie musimy czytać tekstu, ani zastanawiać się nad tym co wybieramy.

Wszyscy się ciągle czepiają tych podpowiedzi jakby były nie wiadomo jakim złem :) Koniec końców, nieczytanie tego co się chce powiedzieć, tylko wybieranie po obrazkach wcale nie musiało się skończyć tak jak się spodziewaliśmy. Zresztą co jest złego w takich podpowiedziach?

Cytuj:
Mamy przykład jak to skończyło się przy pewnej grze, wiem było wałkowane tysiąc razy, ale powinni się uczyć na błędach i oczekiwać, że niektórych zakończenie może nie satysfakcjonować biorąc pod uwagę to co nam obiecano. Przechwałki cyferkami nic tu nie dają.

Ale skąd wiesz, że się nie uczą na błędach? Nie wiadomo jak będą wyglądać zakończenia Inkwizycji, może wreszcie uda im się zrobić to co obiecywali?

Cytuj:
Ehhh o słoiku z pszczołami nie wspomnę...

Z ciekawości co jest nie tak z pszczołami? ;)

Informacje ciekawe, martwi mnie tylko fakt, że na razie nie widzę żadnej opcji romansowej dla mojego inkwizytora :) To już jest cały artykuł, czy będzie coś jeszcze?

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 28 mar 2014, 09:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dersei
Co do pierwszego pytania, czy naprawdę nie uważasz, że dawanie takich podpowiedzi traktuję nas trochę jak dzieci, żeby nie powiedzieć gorzej ? Takie rzeczy właśnie sprawiają, że gry BioWre tracą w moich oczach, ponieważ każde ułatwienie przeradza się w kolejne ułatwienie i nie wiem co sobie wymyślą w następnej części, aż się boje zgadywać. Przeszkadza mi to, że Dragon Age czerpie zbyt dużo z Mass Effect i przeobraża się w grę akcji w świecie fantasy.Jeśli porównamy sobie to z początkiem to różnica jest spora. Ta gra powinna iść swoim torem, a nie twórcy bawią się w powielanie schematów z innych gier.

Drugie pytanie A skąd ty możesz wiedzieć, że zakończenia będą dobre? Otóż nikt tego nie wie. Chodziło mi o to, aby BioWare podchodziło do tego ostrożnie biorąc pod uwagę to co stało się przy Mass Effect 3. Nie napisałem, że zakończenia będą do D, tylko, że oczekiwania fanów są różne i obietnice typu Bio wzbudzają w ludziach wielkie nadzieje co później rodzi takie sytuacje jak sprzed dwóch lat, być może teraz gracze będą bardziej ostrożni.

I co do tych pszczół to jest to naprawdę to o czym zawsze marzyłem, Inkwizytor rzucający słoikiem i żądlące pszczoły, a po pokonaniu wrogów musi uciekać przed rojem do jeziora no chyba, że napełnimy pasek przyjaźni z owadami to wtedy wrócą grzecznie do nowego czystego słoiczka. Oby obrońcy pszczół jeśli takowi są nie zaalarmowali.

PostNapisane: 28 mar 2014, 18:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Cytuj:
Co do pierwszego pytania, czy naprawdę nie uważasz, że dawanie takich podpowiedzi traktuję nas trochę jak dzieci, żeby nie powiedzieć gorzej ?

Nie, nie uważam. Moim zdaniem nie ma większej różnicy między systemem z DA:O (który mnie osobiście irytował), a systemem z DA2. W tym drugim przynajmniej mogę kształtować charakter postaci, a jak już pisałem wcześniej te podpowiedzi nie zawsze są prawidłowe. Zresztą w krytycznych momentach możliwości było więcej i nie było oznaczeń.

Cytuj:
Przeszkadza mi to, że Dragon Age czerpie zbyt dużo z Mass Effect i przeobraża się w grę akcji w świecie fantasy.
Ale jedyne co czerpie to kółko dialogowe zamiast listy i te oznaczenia, co po prostu przyśpiesza dialogi.

Cytuj:
Jeśli porównamy sobie to z początkiem to różnica jest spora.

Może dlatego to mi nie przeszkadza, bo ja od wolę drugą część :)

Cytuj:
I co do tych pszczół to jest to naprawdę to o czym zawsze marzyłem

O tam, nie wiadomo przecież jak będzie. To może mieć jakiś sens :)

Co do zakończeń-problem w tym, że BW zapewne nie wie co o nich mówić. Wiedzą, że jeśli nie chcą zawieść graczy to zakończeń musi być dużo i to różnorodnych, więc tym się reklamują. Trzeba mieć nadzieję, że teraz mówią prawdę :)

(Terry Pratchett)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona