Teraz jest 26 wrz 2020, 08:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3: Inquisition oficjalnie zapowiedziany!
PostNapisane: 28 mar 2014, 19:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Dersei
Ok jeśli tobie podoba się system moralności głównego bohatera w dwójce to nie ma problemu, każdy ma swój gust, dla mnie jest on dziecinnie uproszczony i myślę, że nie ma sensu się przekonywać kto ma racje. Nie twierdzę, że dragon age 2 cały jest beeee, ponieważ ma 2 duże plusy, które mi się spodobały mianowicie sposób przedstawiania historii i to, że bohater nie jest wielkim ratownikiem świata, jest to bardziej kameralna historia, która otwiera wrota do rozpoczęcia się wielkich wydarzeń. Gdyby jeszcze ścieżka maga była bardziej rozwinięta było by nieźle. Oby w trójce te elementy pozostały no oprócz nie ratowania świata przed wielkim zagrożeniem, bo o tym będzie ta gra.

PostNapisane: 28 mar 2014, 20:08 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
http://blog.bioware.com/2014/03/28/vivi ... enchanter/

Troszkę o Vivienne. Z informacji na informację coraz bardziej lubię tę postać. Już wiem, że będę ją zawsze brała, gdy będę musiała iść na rozmowy z jakimiś ważniakami. Viv ich wszyscy zniszczy kilkoma zdaniami aż zaczną oni płakać i pobiegną do mamy :D Nie mogę doczekać się też kłótni między nią a Solasem :D Viv, jako że ma bardzo silny charakterek i cięty język, z całą pewnością zaprzyjaźni się z moją Inkwizytorką ^^

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2014, 20:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak na razie jest ona najlepiej zapowiadającą się postacią, czekam na więcej informacji o reszcie towarzyszy.

PostNapisane: 28 mar 2014, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Cytuj:
Ok jeśli tobie podoba się system moralności głównego bohatera w dwójce to nie ma problemu, każdy ma swój gust, dla mnie jest on dziecinnie uproszczony i myślę, że nie ma sensu się przekonywać kto ma racje.

Cóż zgadzam się, tyle że to nie jest system moralności, a bardziej kształtowanie charakteru :) Ja wolę DA2 właśnie ze względu na historię, sposób jej prowadzenia, klimat i głównego bohatera. W sumie gameplay z dwójki także przypadł mi bardziej do gustu.

Mam nadzieję, że jakoś na dniach BW da nam więcej informacji o reszcie towarzyszy, a przynajmniej ich przedstawi. Na razie nie jest źle, ale na razie żaden z magów nie przypadł mi jakoś do gustu. Zresztą i tak dopiero po zagraniu będę wiedział kogo lubię :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 03 kwi 2014, 00:11 
Casual
Casual

Gra w: DA2
Co do ikonek w kole dialogowym to nie są tak oczywiste jak się zdaje. Istnieje mit, że czerwone wybory to niezgoda na stanowisko zaprezentowane przez rozmówcę, twarda odmowa itp. Nie jest tak jednak, bo obgadując z Andersem Templariuszy rośnie nam u niego poparcie bardziej, gdy wybierzemy czerwone kwestie. Klikanie linii dialogowej patrząc po ikonie źle się zakończy, bo to bardziej ton wypowiedzi jak oznaka poparcia, choć bywa różnie.

Wstrzymam się z oceną nowych towarzyszy, ale jestem otwarty tak na nowych jak i już nam znanych. O Vivienne wiemy całkiem sporo, zatem tu dwa słowa- jestem jej przeciwny. Tzn cieszy mnie jej wyrazistość, ale jej język spotka się z twardą pięścią. Zawsze broniłem sprawy magów i ich wolności, ona choć magiem jest, prezentuje poglądy zgoła odmienne od moich. Nie przeszkadza mi jako postać, wzbudza emocje i o to chodzi, cieszy mnie jej obecność ;)

Czy to w DA czy to w ME przeszkadzało mi, że wszyscy traktują naszą postać jak święte krówsko. Nawet jak się nie zgadzają, czy mają nas zabić to nie dostajemy żadnej "zrypy". Czy twórcy musza zawsze tlko łechtać ego gracza słowami podziękować i szacunku? Ja naprawdę chcę by jakaś szumowina zwyklinała mnie i wyśmiała (taki element realizmu no).

PostNapisane: 22 kwi 2014, 18:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co do ceny to czy nie uważacie, że jest ona zbyt wysoka ? 219 zł za cyfrową edycje(PC) + kilka niefabularnych dodatków. Mass Effect 3 podczas premiery kosztował około 60zł mniej, a posiadał mniej więcej dodatki na tym samym poziomie i był ostatnią częścią trylogii. Nie wiem czy to wynika z tego, że gra jest robiona na lepszym silniku graficznym i wychodzi na next- geny. I nie obyło się bez zbroi dla konia z tego co wyczytałem. Może jeszcze cena się zmieni przynajmniej mam nadzieję.

PostNapisane: 22 kwi 2014, 18:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Osobiście zaciekawiły mnie ceny na muve i gram.pl, świetnie by było, gdyby DA:I naprawdę tyle kosztowało. Swoją drogą DA:I edycja specjalna na Wyspach Brytyjskich z tego co widziałem kosztuje w przeliczeniu koło 300 zł, co niestety oznacza, że cena na Originie może być już przystosowana do polskich warunków. Na szczęście edycja bez tych zbędnych dodatków to "tylko" 179 zł.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 22 kwi 2014, 19:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

W sumie masz rację, lepiej kupić zwykłą edycję, nic wielkiego się nie traci, być może potem dadzą opcje jak przy Mass Effect 3 czyli digital deluxe edition upgrade, która kosztuje zdecydowanie mniej. Zmieniła się chyba oficjalna strona Dragon Age, chyba że zmiany były wprowadzone dawno i o nich nie wiedziałem. Warto przejrzeć trochę mapę na stronce bo jest tam kilka informacji.

PostNapisane: 22 kwi 2014, 19:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pojawiła się też chronologia, ale jest nie do końca po kolei, poza tym są też wymienione klasy postaci :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 22 kwi 2014, 20:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Ale co się dziwicie? Na Origin zawsze wysokie ceny, podejrzewam, że normalna pudełkowa będzie miała przybliżoną cenę jak teraz na muve.pl

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 26   [ Posty: 256 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona