Teraz jest 28 lip 2021, 17:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zabawne lub wyjątkowo ciekaw wątki, wypowiedzi i sytuacje.
PostNapisane: 20 maja 2013, 23:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wydaje mi się, że nie było, jeśli taki temat się pojawił, to przepraszam.

Może trafiliście w grze, serialu czy komiksie z serii na Easter Egg? Fajny dialog? Zabawną postać? Albo może jakaś scenka wyjątkowo wam się spodobała?
Napiszcie o czymś co w DA wywarło na was wrażenie, może inni zechcą sami to zobaczyć w swojej grze? A może po prostu się pośmiejemy czy powspominamy.

Ja na zachętę podam z DA2:
Bohdan: Zobaczysz, pani, wszystko jest w należytym porządku.
Sandal: Zepsułem, przepraszam.

Seneszal: Nie wiem gdzie i jak można znaleźć tak zdegenerowanych...
Członek drużyny: Pod wisielcem.
CzD2: Wisielec.
CzD3: Zdecydowanie.
Seneszal: Widzę, ze wiecie czego szukać.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Tytuł: Re: Zabawne lub wyjątkowo ciekaw wątki, wypowiedzi i sytuacj
PostNapisane: 20 maja 2013, 23:43 
Adept analogów
Adept analogów

*Podczas przechodzenia z jednej lokacji do drugiej pojawia się okno z pytaniem "Zebrać drużynę i ruszać w drogę?". Jest to nawiązanie do kultowego "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" z Baldur's Gate. Dragon Age Wiki twierdzi, że dla niektórych graczy było to mocno irytujące, sądzę jednak, że nie ma tu na myśli graczy z Polski.

*Jedna z porad wyświetlanych podczas ładowania gry głosi: "Gdy wszystko inne zawiedzie, celuj w oczy!", stanowiąc odniesienie do jednego z powiedzonek Minsca: "Po oczach go, Boo! Po oczach!"

*Towarzysz - mabari znajduje parę starych pantalonów. Oczywiście, fani serii pamiętają słynne złote, srebrne i brązowe pantalony, występujące kolejno w Baldur's Gate, Baldur's Gate II i w Tronie Bhaala.

*W tawernie w Denerim spotkać możemy odzianą w czerwoną szatę kobietę imieniem Erwina, co stanowi nawiązanie do postaci maga Edwina z serii Baldur's Gate.

*W tej samej knajpie spotkamy grupę najemników krzyczących "Do walki,za zwycięstwo", był to jeden z okrzyków głównej postaci z Baldur's Gate.

*Podczas wykonywania questu "Wolny" zmuszeni jesteśmy stoczyć walkę z przeciwnikiem o imieniu Gaxkang. W Baldur's Gate II jednym z trudniejszych przeciwników, z jakim musieliśmy się zmierzyć był demilich Kangaxx.

*Wpis w kodeksie dotyczący szczurów jest autorstwa Nalii, Starszego Zaklinacza z Hossberg. Jest to nawiązanie do postaci Nalii de'Arnise z Baldur's Gate II.

*W DLC Witch Hunt występuje książka zatytuowana "Czy w tej książce są gryfy?" - przypomina nam to Jana Jansena i jego obsesję na punkcie tych stworzeń

*W Honnleath (DLC Kamienny więzień) bohater może znaleźć Pierścień Święta Plonów, który nawiązuje nazwą do Peleryny Święta Plonów z Neverwinter Nights 2.

*W grze spotykamy postaci, których imiona zaczerpnięto z Neverwinter Nights 2 - są to Khelgar, Deyghan, Moire i Casavir. Ostatni NPC przedstawia się jednak "Casivir", więc do końca nie wiadomo, czy to pomyłka w pisowni, czy easter egg.

*Nagrobek w Azylu: "Świętej pamięci Lohs, który zamarzł na zawsze podczas niekończących się zimowych nocy" (ang. "In memory of the Lohs, forever frozen in never-ending winter nights.")

*Ostatnia kobieca, ludzka twarz w kreatorze postaci podejrzanie przypomina Safiyę z Maski Zdrajcy.

*Nazwa kuszy Krasnoludki Obrońca to prawdopodobne nawiązanie do jednej z klas w Neverwinter Nights 2.

*Postać o imieniu Lanaya w Obozie Dalijczyków, spytana o historię dalijskich elfów uraczy nas wierszem. Mamy tu nawiązanie do postaci Ashley, (której głos również podkładała Kimberly Brooks) i jej zamiłowania do poezji.

*Jeden z wpisów w kodeksie nawiązuje do Mass Effect, głównej postaci oraz powolnych przejażdżek windami.

*Na jednym z nagrobków w Azylu wyryto napis "W. Hanoi - Niekochane, nieodżałowane" - jest to odniesienie do Wieży Hanoi, łamigłówki występującej w Mass Effect, Jade Empire oraz Star Wars: Knights of the Old Republic.

*Księżyc w Dragon Age: Origins wygląda prawie dokładne tak jak Klendagon, planeta w Mass Effect, tyle, że jest bardziej niebieski, niż pomarańczowy. Pierwszy raz możemy go zobaczyć przebywając w obozie pod Ostagarem, przed bitwą, a potem nad obozem drużyny.

*Po zadaniu "Urna Świętych Prochów" w Azylu pojawią się nagrobki, zawierające m.in. następujące inskrypcje:

"Wyruszyłem po miecz z czarnej skały. Wrócę niedługo - MB" ? jest to odniesienie do gry Ultima VII;
"Wszystko przez LHC - mamy tu nawiązanie do Wielkiego Zderzacza Hadronów (skrót od Large Hadron Collider);
"Jennifer Hepler: Królowa Krasnoludów." - Hepler jest scenarzystką BioWare, która pracowała m.in. przy serii Dragon Age;
"Budynek 7" - jest to nawiązanie do ataku terrorystycznego na World Trade Center
"Tu leży SPAM. Najwyższy czas; obyśmy więcej cię nie widzieli.";
"Czy Fredka pod inną nazwą też by tak śmierdziała?" - nawiązanie do "Romeo i Julia" Williama Szekspira;
"Czekam na respawn...9...8?";
"Chciał mieć mabari, mówiłam mu, żeby go karmił. Nie posłuchał mnie i tak skończył.";
"Świętej pamięci Kowalski, przeciętny człowiek";
"Do zrobienia: zapełnić teksty";
"Świętej pamięci tryb wieloosobowy";
"Tu leży Andy, z peperony i ser";
"Praprapradziadek Gygax";
"Cori May: w to mi graj." ? Cori May jest pracownikiem Bioware;
"Świętej pamięci Aluvian Czarna Gwiazda, który niezmordowanie walczył
z pomiotami przez 4 lata";
"Mówiłem, że jestem chory" - nawiązanie do komika, pisarza i poety Spike'a Milligana, który zwykł żartować, że chciałby mieć taki napis na nagrobku;
"Post hoc ergo propter hoc" - łac. po tym, więc wskutek tego. określająca błąd logiczny, występujący wtedy, gdy ktoś wyciąga fałszywy wniosek o relacjach przyczynowo-skutkowych ze zwykłego następstwa dwóch zdarzeń w czasie.

*W czasie jednego z przerywników, pojawiających się podczas przemieszczania się po mapie Fereldenu, widzimy tlący się krater oraz parę starszych ludzi, która właśnie znalazła dziecko płci męskiej. Jest to oczywiste nawiązanie do Supermana

*"Śmierć Templariusza" może stanowić ukłon w kierunku Artura Millera i jego "Śmierci komiwojażera".

*W Lothering, w nagrodę za wykonanie wszystkich zadań z tablicy kantora otrzymujemy miecz, którego ang. nazwa, Oathkeeper nawiązuje do miecza z sagi "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R. R. Martina.

*Wpis do kodeksu "Historia Kręgu" zaczyna się tymi samymi słowami, co "Duma i uprzedzenie" Jane Austin.

*Żelazny pierścień, często spotykany w grze, w swoim opisie ma adnotację, że przypomina węża zjadającego własny ogon ? jest to symbol Ouroborosa., Kosmicznego Węża.

*Kilka z postaci w Dragon Age: Początek nosi imiona takie same, lub bardzo podobne, jak postaci z cyklu "Koło Czasu" Roberta Jordana, przykładowo: Teyrn Loghain (Logain Ablar), Arl Eamon (Eamon Valda) oraz Niall (Pedron Niall).

*Łuk Miotacz Włóczni, który znaleźć możemy w Okopach Umarłych stanowi odniesienie do cyklu "Dzieci Ziemi" Jean M. Auel.

*Nazwa grupy Nieregularni Blackstona nawiązuje do uniwersum Sherlock Holmesa.

*Śmierć Duncana oraz Króla Cailana pod Ostagarem mozna interpretować jako odniesienie do "Makbeta" Williama Szekspira, w którym Makbet zabija Króla Dunkana.

*Imię Króla Cailana przypomina Calina, syna Tomasa, który nosił złotą zbroję (jak Cailan) i mógł przekazać ją swojemu synowi w "Sadze o wojnie światów" autorstwa Raymonda E. Feista.

*Deklaracja nieposłuszeństwa w Twierdzy Strażnika zawiera nazwisko "Jason Argonauta", nawiązując do Jazona i jego wyprawy po złote runo (mitologia grecka)

*W jednej ze scen spotykamy człowieka, który oferuje naszej postaci dwa srebrniki w zamian za przednie zęby bohatera. Jest to odniesienie do postaci Fantine z "Nędzników" Wiktora Hugo, która sprzedała dwa przednie żeby za dwa srebrniki.

*W dokach nad jeziorem Calenhad widzimy dwóch magów, skupionych na dyskusji na tematy egzystencjalne, wyrażając obawę, czy nie są aby jedynie postaciami w czyjejś sztuce. Mamy tu nawiązanie do sztuki "Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją" Toma Stopparda, będącej parodią Szekspirowskiego "Hamleta".

*W Cudach Thedas Leliana wspomni o parze złotych pantofli, nawiązując tym samym do "Kopciuszka".

*Brat Burkel, krasnoludki zakonnik, pragnący szerzyć nauki Zakonu w Orzamarze to prawdopodobne odniesienie do Winifred Burkle, postaci z serialu "Anioł ciemności".

*Romansując z Morrigan, podczas jednej z rozmów gracz może wybrać jako jedną z opcji dialogowych "Czy jest to większe od pojemnika na chleb?". Kwestia ta nawiązuje do teleturnieju TV "What's My Line?", którego jeden z prowadzących, Steve Allen, często zadawał to pytanie. "What's My Line?" to również tytuł odcinka serialu "Buffy Postrach Wampirów", w którym to Spike zadaje identyczne pytanie, jak nasz bohater.

*Podczas jednej z rozmów z Alistairem ten ostatni stwierdza: "Dobrze, skoro ciepłą, puszystą część dnia mamy za sobą, możemy przejść do rytuału ćwiartowania. Zaraz, dzisiaj nie jest wtorek, prawda?". W Stanach "Buffy Postrach Wampirów", wyświetlana była we wtorek wieczorem. W "Jeszcze raz, z uczuciem", musicalowym odcinku serii, Buffy żartuje w podobny sposób: "Znowu w tarapatach. To musi być wtorek.".

*W tawernie w Orzamarze możemy usłyszeć krasnoluda wypowiadającego kwestię: "To, mój przyjacielu, jest duże piwo." Jest to nawiązanie do filmowej adaptacji "Władcy Pierścieni - Drużyna Pierścienia".

*Po ukończeniu łamigłówki z mostem podczas prób związanych z zadaniem "Urna świętych prochów" Oghren powie: "Przynajmniej nikt nie sugerował rzucania krasnoludem", co nasuwa skojarzenia z postacią Gimliego.

*W lesie Brecilian napotykamy opuszczony obóz, miejsce okazuje się być zasadzką, zastawioną przez Cień. W obozie leżą zwłoki dwóch poszukiwaczy przygód. Przy jednym z ciał znajdujemy notatkę, głoszącą: "Czemu, ach czemu nie wzięliśmy po prostu latających orłów?". Jest to nawiązanie do popularnej na YouTube parodii, sugerującej, jak powinien zakończyć się "Władca Pierścieni".

* W Lothering spotykamy NPC, który głośno i niezbyt subtelnie przepowiada zagładę wszystkim i wszystkiemu. Pod koniec rozmowy brat zakonny pyta naszego bohatera, co powinni zrobić ludzie w Lothering. Jedna z możliwych odpowiedzi to: "Uciekajcie, głupcy!", są to słowa Gandalfa, które padają w "Dwóch wieżach" pod koniec walki z Balrogiem.

*Podczas walki Zevran zadaje czasami pytanie: "Ścigamy się na punkty", nawiązując tym samym do rywalizacji pomiędzy Legolasem a Gimlim.

*Podczas prób związanym z wykonywaniem questa "Urna świętych prochów" Ealisay pyta, co może przenosić najmniejszy skowronek, a człowiek nie udźwignie. Jedna z możliwych odpowiedzi brzmi "kokos", co stanowi nawiązanie do filmu "Monty Python i Święty Graal".

* Podczas rozmowy z Uldredem pod koniec zadania "Przerwany krąg" Uldred wypowiada zdanie, pochodzące ze sceny ślubu w filmie "Monty Python i Święty Graal".

* Rozmawiając z Petrą na temat Wynne, czarodziejka opisuje, jak Wynne ją uratowała, dodając: "Kiedy było po wszystkim demon nie żył, a Wynne się nie ruszała. Bałam się, że ....odeszła". Można na to odpowiedzieć "Była pewnie tylko ogłuszona" (ang. słowo "stunned" oznacza "ogłuszony", jednak w języku potocznym, gwarowym także tyle, co "nawalony" czy "zalany w trupa"), co stanowi nawiązanie do "Skeczu z Papugą" Monty Pythona.

*Mistrz Ignacio, którego spotykamy w Denerim przypomina Inigo Montoya z "Narzeczonej dla księcia".

*Jeżeli przed finałową walką zostawimy Shale przy bramie, golem na pożegnanie powie: "Baw się dobrze szturmując zamek". Jest to jedna z kwestii, które padają w filmie "Narzeczona dla księcia".

*Jedna z wypowiedzi Stena brzmi: "Przywyknij do rozczarowań", jest to zdanie, które Człowiek w czerni wypowiada do Inigo Montoya.

*Po otworzeniu magicznie zamkniętych drzwi i uwolnieniu odzianej w zbroję Anory, bohater zadaje pytanie: "Nie jesteś za niska na strażnika?". Jest to nawiązanie do sytuacji z filmu "Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja".

*Po pokonaniu grupy ludzi Loghaina w tawernie w Denerim możemy przeprosić barmana za bałagan. Jest to nawiązanie do sceny z "Gwiezdnych Wojen", w której Han Solo przeprasza za to samo po zabiciu łowcy nagród w kantynie.

*Jedna ze zbroi, którą kupić możemy za 20 suwerenów u Legnara w Orzamarze nosi nazwę "Cień Imperium", co nawiązuje do książki oraz gry o podobnym tytule.

*Kiedy podczas jednej z rozmów Zevran opowiada o Antivie, wspomni przy tym o parze butów z antivanskiej skóry, które chciał kupić przed wyruszeniem do Fereldenu. Jedna z możliwych odpowiedzi brzmi "Dla ciebie - żadnych butów". Jest to kwestia z jednego z odcinków sitcomu "Kroniki Seinfelda".

*Jeżeli w czasie jednej z rozmów z Oghrenem użyjemy stwierdzenia: "Jestem człowiekiem!", krasnolud odpowie: "Nikt nie jest doskonały!", co nawiązuje do sceny finałowej filmu "Pół żartem, pół serio".

*Na dziedzińcu Twierdzy Czuwania (Dragon Age: Przebudzenie), podczas rozmowy

z Andersem na temat statuy Andrasty, jako jedną z opcji dialogowych Strażnik może wybrać: "Wraz z mocą przychodzi odpowiedzialność", co jest trawestacją zdania z filmu "Spider-Man", głoszącego, że "z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność".

*Jeżeli podczas wykonywania zadania "Przerwany krąg" mamy w drużynie Lelianę, ta powie do Demona gnuśności "Nie masz nade mną władzy". Jest to kwestia pochodząca z filmu "Labirynt".

*Obsesja Zevrana na punkcie zapachu antivańskiej skóry nawiązuje do amerykańskiej reklamy telewizyjnej Chryslera, emitowanej na przełomie lat 1970 i 1980. Występujący w reklamie aktor Ricardo Montalbán zachwycał się "miękką, koryncką skórą", wyścielającą wnętrze zachwalanego samochodu. Akcent Zevrana jest również zbliżony do akcentu Montalbána.

*W DLC Witch Hunt spotykamy dwóch magów, rozmawiających o zwierzętach. Jeden z nich mówi: "Jakiż to mag posiada sowę?", co jest oczywistym odniesieniem do Harry'ego Pottera.

*Łamigłówka z mostem w zadaniu "Urna świętych prochów" nawiązuje do mostu z filmu "Indiana Jones i Ostatnia Krucjata".

PostNapisane: 10 sty 2016, 17:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
Matko, ja pamiętam jak w tą grę grałam ze znajomymi, sporo śmiechu przy tym było bo czasem się zdarzało że ktoś coś śmiesznego powiedział xd Głównie z sentymentu gram w tę grę i jak mi się przypomina co my tam kiedyś gadaliśmy to mi się śmiać chce :rotfl: Nawet miałam to gdzieś zapisane na komputerze, a teraz sobie tylko kilka najśmieszniejszych przypominam, może kogoś akurat też rozbawi :)

"Rytuał Dołączenia... chyba raczej odłączenia"
"już jedna bohaterka z tarczą wystarczy"
"tak uciekają że aż się jeden na drugiego pcha" - bandyci w Lothering xd
"długodystansowca... nie powiem z czym mi się to kojarzy xD" - czepiec długodystansowca o ile się nie mylę i zdobywało się w kryjówce kartelu
"taa, prywatne dokumenty... właśnie tego szukałem, to jest mi tak niezbędne w podróży..."
"(Zostaw staw w spokoju) k***a jak to brzmi xd" - chodziło o staw w ruinach w lesie brecilian
"e, morrigan weź potwórz te masełka lecznicze xd ... takimi okładami sobie będę kanapki smarować"
"biegną jak jakieś fajtłapy... kaczki xD" - chodziło o legionistów na tym moście tam w głębokich ścieżkach xd
"ale ta leliana czasem pier*** od rzeczy... aż mnie skręca czasem..." xd
"chodźmy se zakląć, zakląć? chyba zaklnąć, a może jedno i drugie..."
"Wade: Z twoich łusek mógłbym wykonać wspaniałą zbroję! ... - Z moich łusek? Nie wiedziałam że ze mnie wyrastają łuski, może ja jestem tak naprawdę jakimś pół-smokiem czy coś, krokodylem jakimś xd" - mój faworyt :rotfl:
"...no oszołomka jakaś no... z tymi swoimi wytrzeszczonymi gałami... a idź ode mnie odmieńcu" - taka elfka dziwna w obcowisku xD
"Sandał. musieli chyba jednak źle przetłumaczyć, bo on Sandal się nazywa"
"Flemeth: teyrn loghain jest inny, musicie poradzić sobie z konsekwencjami jego czynów nim stawicie czoło arcydemonowi, chyba że on znajdzie was pierwszy -co, loghain czy arcydemon?" xD
"a ta dalej, zajęcie świetne ma wpatrywania się w ścianę"
"Zbugowałaś smoka, ładnie to tak smoka bugować? Oszustka normalnie xd"
"Ty, ale ona ma tarczę, wypiła to i jej się znaczek na tarczy couslandów pojawił? ahahahh ciekawe jakby było w prawdziwym życiu jakbym np. wypiła czerwoną farbę to na plecach pojawiłby mi się czerwony kryż?" - to już w dodatku Przebudzenie :)
"ty, ty patrz co oni tam odpier*****ą... Atakują framugi xD"
"znowu coś się zbugowało że takie niebieskie pierdy się unoszą" xD chodziło o to że czasem jakiś mag się buguje jak chce ten magiczny pocisk wystrzelić i cały czas się takie unosi wokół niego xd
"uderzyć płazem... to weź se jakąś ropuchę, walnij kogoś i możesz mówić że uderzyłeś go płazem xD"

Tyle pamiętam, jak sobie coś przypomnę to może dopiszę, albo jak odnajdę ten dokument :p5:

PostNapisane: 10 sty 2016, 18:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Note napisał(a):
*Jeden z wpisów w kodeksie nawiązuje do Mass Effect, głównej postaci oraz powolnych przejażdżek windami.

Który to był wpis? Chciałabym znaleźć.

Demonica napisał(a):
Matko, ja pamiętam jak w tą grę grałam ze znajomymi, sporo śmiechu przy tym było bo czasem się zdarzało że ktoś coś śmiesznego powiedział xd Głównie z sentymentu gram w tę grę i jak mi się przypomina co my tam kiedyś gadaliśmy to mi się śmiać chce :rotfl: Nawet miałam to gdzieś zapisane na komputerze, a teraz sobie tylko kilka najśmieszniejszych przypominam, może kogoś akurat też rozbawi :)

Niezbyt w temacie, ale spoko... jednak na forum panuje zakaz używania wulgaryzmów.

Jeszcze znalazłam ciekawostkę, ludzi którzy chcą obwołać Strażnika królem za wyciągnięcie siekiery ze skały - jeden z przerywników w podróży, nawiązanie do M. Pythona.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 sty 2016, 22:23 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Paranormal napisał(a):
Jeszcze znalazłam ciekawostkę, ludzi którzy chcą obwołać Strażnika królem za wyciągnięcie siekiery ze skały - jeden z przerywników w podróży, nawiązanie do M. Pythona.

Właśnie kiedyś widziałam to na youtube i się zastanawiałam czy to jakaś ekskluzywna scenka dla elfa, czy po prostu jest tak rzadka, że trafić na nią graniczy z cudem.

Jednym z przerywników w podróży jest też scenka pomiędzy dziećmi i mężczyzną. Nie pamiętam o co tam dokładnie chodzi, ale wiem, że jest to nawiązanie Davida Gaidera i bodajże oczekiwań graczy wobec gier.

No i coś, z czego dopiero ostatnio zdałam sobie sprawę, to jak bardzo Dragon Age jest inspirowany Grą o Tron. Cała organizacja Szarych Strażników to praktycznie żywcem wyjęci z książki G. R.R. Martina bracia z Nocnej Straży.
To samo tyczy się Gry Intryg i cóż.. gry o tron.
A bezpośrednim nawiązaniem jest miecz Oathkeeper, który możemy zdobyć w grze. Brienne z Tarth nazwała tak miecz, który dostała od Jaimie'go Lannistera. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 10 sty 2016, 22:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

NusiaczeK napisał(a):
Właśnie kiedyś widziałam to na youtube i się zastanawiałam czy to jakaś ekskluzywna scenka dla elfa, czy po prostu jest tak rzadka, że trafić na nią graniczy z cudem.

Jednym z przerywników w podróży jest też scenka pomiędzy dziećmi i mężczyzną. Nie pamiętam o co tam dokładnie chodzi, ale wiem, że jest to nawiązanie Davida Gaidera i bodajże oczekiwań graczy wobec gier.

Nie wyjątkowo dla elfa, grałam też elfką i nie miałam wtedy.

Szkoda, że nie pamiętasz. Już druga wstawka w grze, którą chciałabym znaleźć :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 sty 2016, 23:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Paranormal napisał(a):
Nie wyjątkowo dla elfa, grałam też elfką i nie miałam wtedy.

Szkoda, że nie pamiętasz. Już druga wstawka w grze, którą chciałabym znaleźć :P

Dobra, teraz popaczałam trochę na youtube i znalazłam ten filmik, jednakże nie jestem pewna czy to jest w ogóle do odblokowania w grze, czy tylko przez toolset. Sama nigdy tej scenki nie miałam, a wygląda jakby miała miejsce w Lothering.

David Gaider - Easter Egg

Obrazek

PostNapisane: 10 sty 2016, 23:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Też tego nie miałam. Może wycięte?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 sty 2016, 00:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Paranormal napisał(a):
Też tego nie miałam. Może wycięte?

Możliwe. DanaDuchy znany jest z wyciągania niedostępnego normalnie contentu, więc nie byłabym wcale zdziwiona.

I zabawna sytuacja miała miejsce, gdyż zaraz po napisaniu poprzedniego komentarza załączyłam DAO i kontynuowałam rozgrywkę z Lothering. Pierwszym przerywnikiem jakim mnie gra uraczyła była właśnie scenka z toporem i "przerażonymi wieśniakami". :P
Nie mam jednak wątpliwości*poprawiłam, aby brzmiało jak należy, że jest to zasługa moda, który miał zwiększyć szanse na tego typu spotkania.
Niemniej jednak zdziwił mnie fakt, że w tej scenie użyty został model Eleonor Cousland:
Obrazek
Nieładny żart ze strony Bioware dla mojej Cousland ;(

I ja się pytam co to jest. Najgorsze, randomowe połączenie modelu twarzy z modelem ciała ever.
Obrazek
Przynajmniej ubranko ma fajne..

Obrazek

Ostatnio edytowano 11 sty 2016, 01:03 przez NusiaczeK, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 sty 2016, 00:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może choruje? I stąd takie ciało?

Co to za mod?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.