Teraz jest 29 lip 2021, 17:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zabawne lub wyjątkowo ciekaw wątki, wypowiedzi i sytuacj
PostNapisane: 22 sty 2016, 10:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Najlepsze dialogi to były dialogi romansowe z Oghreenem. Był pijany i proponował seks strażniczce.

PostNapisane: 27 sty 2016, 04:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
No, trochę mnie tu nie było ;p
Znalazłam jeszcze jedną ciekawostkę. W kodeksie gdy czytamy o Pierwszym Zaklinaczu Irvingu pisze, że w wieży dzieje się niewiele rzeczy o których Irving nie wie. Moi zdaniem jest to nawiązanie do Harrego Pottera - "W Hogwarcie dzieje się niewiele rzeczy o których Dumbledore nie wie" ;p

PostNapisane: 27 sty 2016, 11:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bug podczas wczytywania w Orzamarze.
Pomagasz Księciu Bhelenowi. Vartag Gavorn chce żebyś walczyła w próbach jako czempionka lorda Harrowmonta. To bardzo pomoże zwiększyć jego poparcie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 29 sty 2016, 07:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Misja w perle gdzie trzeba podać hasło by dostać się do Paedana, przypadkowo tak wyszło:
-Hasło?
-Nie możesz zejść ze mnie wreszcie, podać ci drabinę?
xD

PostNapisane: 30 sty 2016, 00:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Paranormal napisał(a):
Bug podczas wczytywania w Orzamarze.
Pomagasz Księciu Bhelenowi. Vartag Gavorn chce żebyś walczyła w próbach jako czempionka lorda Harrowmonta. To bardzo pomoże zwiększyć jego poparcie.

To chyba do końca nie jest bug, bo pamiętam, że można było pracować dla obu kandydatów tylko był bug, który uniemożliwiał później dokończenia zadania, bo wtedy każdy z kandydatów uważał strażnika za dwulicowego drania i nie chciał z nim rozmawiać. Dopiero później, któryś z patchy, to naprawił.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 sty 2016, 01:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

No ale zlecenie przez Vartaga, przedstawiciela Bhelena, zwiększenie popularności Harrowmonta nie miałoby miejsca i tak.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 05 lut 2016, 00:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Znalazłam jeszcze takie:

Da się "przejść" Origins na szybko, bez zawierania tych sojuszy i wszystkiego. Wystarczy że ruszymy do Denerim, każemy członkom naszej drużyny stać w miejscu tuż po wejściu do Denerim a sami udamy się pod bramę posiadłości arla i ustawimy się pod specyficznym kątem (najlepiej jest zapisać wtedy grę, żeby nie latać bez sensu) i puścimy przycisk zatrzymywania naszych towarzyszy, a ci powinni się "teleportować". Istnieje wtedy szansa, że jeden z nich teleportuje się wtedy za bramę arla i wejdzie do posiadłości i od razu odblokuje wątek zjazdu możnych bez zawierania jakichkolwiek sojuszy ^^
https://www.youtube.com/watch?v=jnx5AVfjZl4 ok. 25:00 minuty filmiku

A tu już w Dragon Age II i wynika raczej z niedopracowania. Mając Merrill w drużynie pod koniec gry to kliknęłam ją i zaczyna się dialog: "ładny mamy wieczór, nieprawdaż?", no super, tyle że ona mówi to wtedy, gdy toczy się bitwa między magami a templariuszami, budynki płoną, ciała na ulicy porozrzucane, a ona mówi że wieczór mamy ładny :rotfl: i nie był to z jej strony sarkazm bynajmniej.

PostNapisane: 05 lut 2016, 12:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Co do Merrill to miałam podobną sytuację z Carverem, który stał sobie pod Wisielcem i mówił tylko coś w stylu, że ich pokonamy czy coś. Gościa pierwszy raz od kilku godzin (dni w grze) widzę, podczas bitwy, stojącego pod Wisielcem, a jedyne co on ma mi do powiedzenia to że damy radę. :P

A z tym teleportowaniem to widziałam, speedrun totalny. Ciekawa jestem czy potem można robić misje z głównego wątku z takim np Loghainem w drużynie.
Sytuacja z magiczną teleportacją jest także w Inkwizycji, gdyż moja postać już nie raz, ni stąd ni zowąd znalazła się w zamkniętej klatce. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 05 lut 2016, 17:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

NusiaczeK napisał(a):
Ciekawa jestem czy potem można robić misje z głównego wątku z takim np Loghainem w drużynie.

Ja też jestem ciekawa, ha tylko sobie wyobraź jak zbieramy siły przeciwko Loghainowi, idziemy do Eamona i mówimy że zebraliśmy już siły przeciwko Loghainowi i musi skapitulować, a on w drużynie z nami i się temu przysłuchuje jak spiskujemy przeciwko niemu :rotfl:

NusiaczeK napisał(a):
gdyż moja postać już nie raz, ni stąd ni zowąd znalazła się w zamkniętej klatce. :P

No co ty gadasz :D i jak się wtedy wydostawałaś?
Ja niestety nie będę miała tego szczęścia żeby zagrać w Inkwizycje bo za słabego kompa mam :( a szkoda bo chciałabym zaimportować sobie wybory z poprzednich części i zobaczyć jak to będzie wyglądało w Inkwizycji.

Swoją drogą jeśli już o importowaniu zapisów mowa, to w Dragon Age II mam dziwny bug, że próbując zaimportować save z Originsa i tworząc moją nową postać, to postaci były "pozmieniane". Carver w ogóle miał twarz oraz fryzurę Nathaniela, matka miała brązowe oczy, a Bethany miała różowy cień do powiek. Tak się dzieje gdy daję swojej postaci kolor włosów inny niż czarny np. blond :watpliwosc: Ktoś też tak ma? To mnie po prostu doprowadza do szewskiej pasji, bo muszę dać Hawke te czarne włosy, przynajmniej później podczas gry można zmienić wygląd w lustrze w Czarnym Emporium na taki jaki się chce.

PostNapisane: 05 lut 2016, 18:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Demonica napisał(a):
NusiaczeK napisał(a):
gdyż moja postać już nie raz, ni stąd ni zowąd znalazła się w zamkniętej klatce. :P

No co ty gadasz :D i jak się wtedy wydostawałaś?

Ano to było tak, że przełączałam na chwilę np. na Solasa, potem na moją postać, a ta w klatce. Potem na Serę, a ta też w klatce. Pozostawało mi się modlić, aby inteligencja Solasa pozwoliła mi kontynuować grę, inaczej musiałam wczytywać poprzedni zapis.
Pomijam już momenty jak niektórzy towarzysze włazili mi w tekstury, a jak na nich przełączałam to i mnie tam teleportowało. :P
Demonica napisał(a):
Ja niestety nie będę miała tego szczęścia żeby zagrać w Inkwizycje bo za słabego kompa mam :( a szkoda bo chciałabym zaimportować sobie wybory z poprzednich części i zobaczyć jak to będzie wyglądało w Inkwizycji.

Swoją drogą jeśli już o importowaniu zapisów mowa, to w Dragon Age II mam dziwny bug, że próbując zaimportować save z Originsa i tworząc moją nową postać, to postaci były "pozmieniane". Carver w ogóle miał twarz oraz fryzurę Nathaniela, matka miała brązowe oczy, a Bethany miała różowy cień do powiek. Tak się dzieje gdy daję swojej postaci kolor włosów inny niż czarny np. blond :watpliwosc: Ktoś też tak ma? To mnie po prostu doprowadza do szewskiej pasji, bo muszę dać Hawke te czarne włosy, przynajmniej później podczas gry można zmienić wygląd w lustrze w Czarnym Emporium na taki jaki się chce.

A jakiego masz kompa? Sama nie miałam z początku za dobrego, ale na nisko-średnich dało radę. Jak się wcześniej nie grało na ultra to nie odczuwa się różnicy.. chyba, że ustawienie na włosy masz niskie, wtedy musisz się męczyć z żelowymi, plastikowymi włosami u postaci. %)

A co do Hawke, to rodzinka zmienia się razem z nią. Jak zmieniasz karnacje to u reszty też się zmienia, aby nie było takiej sytuacji jak w DAO, że Cousland czarny, a reszta rodziny biała i nikt nic nie podejrzewa. :P
Wygląda Carvera, Beci, Leandry i Gamonia zależy od Twojej Hawke, głównie karnacji, koloru włosów i twarzy, którą modyfikujesz.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona