Teraz jest 24 lip 2021, 08:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zabawne lub wyjątkowo ciekaw wątki, wypowiedzi i sytuacj
PostNapisane: 05 lut 2016, 20:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
NusiaczeK napisał(a):
A jakiego masz kompa? Sama nie miałam z początku za dobrego, ale na nisko-średnich dało radę. Jak się wcześniej nie grało na ultra to nie odczuwa się różnicy.. chyba, że ustawienie na włosy masz niskie, wtedy musisz się męczyć z żelowymi, plastikowymi włosami u postaci. %)

Mam przestarzałego XP`ka, nie pójdą mi gry z 2012 roku, a o inkwizycji mogę sobie co najwyżej pomarzyć, za duże wymagania.

NusiaczeK napisał(a):
A co do Hawke, to rodzinka zmienia się razem z nią. Jak zmieniasz karnacje to u reszty też się zmienia, aby nie było takiej sytuacji jak w DAO, że Cousland czarny, a reszta rodziny biała i nikt nic nie podejrzewa. :P
Wygląda Carvera, Beci, Leandry i Gamonia zależy od Twojej Hawke, głównie karnacji, koloru włosów i twarzy, którą modyfikujesz.

A o tym to ja nie wiedziałam :omg: myślałam że to jakiś bug związany z zaimportowanym save`m, bah człowiek cały czas się czegoś nowego dowiaduje.
Gamlen, Gamoń to mnie rozbroiło xD

PostNapisane: 06 lut 2016, 00:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

NusiaczeK napisał(a):
A co do Hawke, to rodzinka zmienia się razem z nią. Jak zmieniasz karnacje to u reszty też się zmienia, aby nie było takiej sytuacji jak w DAO, że Cousland czarny, a reszta rodziny biała i nikt nic nie podejrzewa. :P
Wygląda Carvera, Beci, Leandry i Gamonia zależy od Twojej Hawke, głównie karnacji, koloru włosów i twarzy, którą modyfikujesz.

I jest to bardzo fajna opcja, nie wiem na co narzekać. Czemu mają wyglądać tak samo, gdy ich siostra całkiem inna? Obrazek

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 lut 2016, 08:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bo nie miałam pojęcia że ich wygląd zmienia się razem z wyglądem postaci, po prostu wzięłam to za bug gry. Ja tam przyzwyczaiłam się już do wyglądu Carvera, matki i Bethany tych "oryginalnych". Ale może, teraz jakoś przywyknę do nowego wyglądu tych postaci mając świadomość że to nie jest bug :P

PostNapisane: 08 lut 2016, 15:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ach, moja Inkwizycja ostatnio straszne mi figle płata.. chyba za dużo modów. :P
Otóż wczoraj wybrałam się na pogawędkę z Cole'm, zaraz po misji w Halamshiral. Zainicjowałam rozmowę, Cole skomentował ostatnie wydarzenia i przyszła kolej na moją odpowiedź. Tym razem, zamiast zapytać czy podobały mu się maski, wybrałam opcję nr 1 "To jest Gra". Po kliknięciu odpowiedzi moja postać zaczęła coś mamrotać pod nosem, jednak zanim skończyła wypowiedź Cole po prostu zniknął.
Byłam tak zdezorientowana, że tego się nie da opisać. Myślałam, że może przez ten wybór poparcie spadło do krytycznego poziomu. No po prostu byłam pewna, że się fochnął i "kazał mi zapomnieć". :P Dopiero po chwili zauważyłam opcję "szukaj Cole'a" w miejscu gdzie stał. Dalej poszło wszystko pięknie.

No i inna "zabawna" sytuacja w Twierdzy Adamant, a mianowicie stan mojej bohaterki podczas rozmowy z Clarel i jej koleżkami..:
Spoiler:

Ta fontanna z szyi trwała jeszcze jakieś 2 minuty. Może naprawdę jest tym Heroldem Andrasty, skoro dała radę to przeżyć? :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 10 lut 2016, 01:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

A wiedzieliście że w Dragon Age Origins nie zawsze dostaje się expa i pieniądze za wykonanie np. 2 misji jednocześnie u kantora? Trzeba pojedynczo, inaczej zalicza nam te misje które wykonaliśmy, ale expa i kasę dostajemy tylko za jedną. Nawet w Ostagarze dostajemy zadanie u Duncana krew i traktaty. Gdy przyniesiemy mu i to i to jednocześnie to zauważyłam że dostaje się mniej expa za to niż robione oddzielnie.

Ponadto jak jest zadanie na tablicy kantora o przyniesieniu trupich gruczołów to jest to jakaś porażka! Nie dość że jak się przyjmie to zadanie i ma się już 9 gruczołów, ale chce się dodatkową zapłatę za przyniesienie 18 i w tym czasie nie można wykonywać innych zadań z tablicy inaczej "zaliczy" nam to zadanie z gruczołami i zabierze tylko te 9 jeśli mamy mniej niż 18 ich, to jeszcze przez całą grę spotykałam te żywe trupy i udało mi się uzbierać 17 tych gruczołów, a nigdzie nie było już miejsc gdzie mogły być te żywe trupy, bo wszystkie traktaty już zrealizowane :diablo: ... no ta gra po prostu lubi się nade mną znęcać.

Aa, i jeszcze jeden przykład, gdy udajemy się do posiadłości arla, która jest tylko tymczasową lokacją i nie przyjęliśmy zadania z odszukaniem Rexela, bo np. zapomnieliśmy, to to zadanie idzie się... taka to już wspaniała ta gra. <_<

PostNapisane: 10 lut 2016, 11:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Odnieś do prawdziwego życia. Nie zrobisz pobocznego zadania, a pójdziesz z fabularnym - zadanie przepada. Tak samo jak w życiu, gdy za długo będziesz zwlekać.

A tego nie wiedziałem, że pojedynczo trzeba podchodzić dla więcej exp.

PostNapisane: 10 lut 2016, 13:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Tak to prawda, bo jak byłam potem w wieży Ishal to bliżej mi było do następnego poziomu dośw. gdy zrobiłam te zadania oddzielnie, a gdy jednocześnie to pasek dośw. był gdzieś w połowie.

Pozwoliłam sobie jeszcze zauważyć takie drobnostki dotyczące DAII, po pierwsze w Dragon Age jest podane, że demony mają swoje hierarchie, demon gniewu jest najniżej, potem demon pożądania, gnuśności, pychy, jakoś tak. Więc jak to możliwe że taki demon gniewu jest bardziej elitarnym przeciwnikiem niż taki cień, który de facto jest demonem gnuśności? :watpliwosc: Chociaż może istnieją jakieś potężniejsze demony gniewu czy coś, ale przecież to demon gnuśności powinien być potężniejszy od demona gniewu.
A drugie, jest różnica gdy idziemy do Tawerny pod Wisielcem za dnia lub w nocy. W dzień muzyka jest bardziej "skoczna", a gdy idziemy w nocy to muzyka staje się spokojniejsza i moim zdaniem jest bardziej "klimatycznie" w tej tawernie w nocy, nawet widać przez okna że to noc. Możliwe że nie wszyscy zwracają uwagę na takie pierdoły :P

PostNapisane: 10 lut 2016, 14:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cienie nie są chyba demonami gnuśności? Demon gnuśności, to ten, którego spotykamy w wieży kręgu. Tamte to jakieś pomniejsze, do tego nie w swojej pełnej postaci (zresztą gnuśność to lenistwo. One raczej nie pasują do opisu).

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 lut 2016, 16:57 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jak to nie, przecież w kodeksie było napisane że demony gnuśności nie mają swojej postaci, dlatego występują pod postacią cieni. Cienie to są demony gnuśności gdyż
Spoiler:

A więc cienie są demonami gnuśności, aczkolwiek mogą występować pod różnymi postaciami, nawet w kodeksie tak pisało. W DA Origins
Spoiler:

A, już sobie przypomniałam, prawidłowa hierarchia demonów to gniew, głód, pożądanie, gnuśność, pycha, tak to się ma ;)

PostNapisane: 10 lut 2016, 17:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cienie to jakby odbicia. Nie są pełną postacią demona.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona