Teraz jest 24 lip 2021, 16:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zabawne lub wyjątkowo ciekaw wątki, wypowiedzi i sytuacj
PostNapisane: 10 lut 2016, 19:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Sprawdzał ktoś co mówi Morrigan, kiedy Strażniczka dźgnęła ją nożem w Witch Hunt?
Pytam, bo już drugi raz mam taką sytuację, że w liście Strażniczka prosi o zapewnienie bezpieczeństwa Alistairowi, a zaraz po tym abym zaopiekowała się jej rodziną, którą jest Morrigan i Kieran.. chociaż kilka lat temu prawie ją zabiła.
Myślałam, że to tylko kwestia listu, ale nie, gdyż podczas rozmowy z Morrigan, ta wypowiada się o Amell jakby nic się nie stało, a potem, na Rozdrożach mówi, że ukrywała się tu niegdyś przed mężczyzną, którego kochała.
Nie powiem, że mnie to nie rozbawiło, szczególnie kiedy powiedziała mojej Inkwizytorce, że list od Strażniczki mógłby zawstydzić niejednego Orlesianina.. :P
Szalona Amell.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 15 lut 2016, 03:48 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
NusiaczeK napisał(a):
Pytam, bo już drugi raz mam taką sytuację, że w liście Strażniczka prosi o zapewnienie bezpieczeństwa Alistairowi, a zaraz po tym abym zaopiekowała się jej rodziną, którą jest Morrigan i Kieran.. chociaż kilka lat temu prawie ją zabiła.

Ja sądzę że to faktycznie może być niedopatrzenie twórców gry :D Albo może postanowiły się "pogodzić", tzn. strażniczka poczuła się zdradzona przez Morrigan, a ta ją dźgnęła. Morrigan jednak sądziła, że nie może winić strażniczki za to, że ta poczuła się przez nią zdradzona i postanowiła jej wybaczyć (mało to prawdopodobne, ale jednak nie niemożliwe :watpliwosc: ), a strażniczka mogła zrozumieć swój błąd i ją przeprosić. To już chyba najbardziej prawdopodobne się wydaje, zwłaszcza, że Morrigan wcześniej mogła nazwać siostrą naszą strażniczkę ;)

A mi się jeszcze kilka śmiesznych cytatów przypomniało:
- Sandal? Wokół znajdują się truchła pomiotów, co tu się stało?
- Zaklęcie!
(pojawia się okno zaklinania)
xd

Albo dialog Andersa i Sebastiana nie pamiętam dokładnie co tam było, ale Anders się pytał Sebastiana coś że czy tam na jego kroczu to twarz Andrasty :rotfl:

PostNapisane: 15 lut 2016, 16:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja ostatnio myślałam, że padnę po tym jak gościu odstawił scenkę z omdleniem w Val Royeaux. :D
Z tego co widzę to ta scenka może się "załączyć" w różnych miejscach. Z początku myślałam, że mi urwało jakąś rozmowę/banter NPC'tów, wczytałam od nowa i wybuchłam śmiechem.
Melodramatyczna scena w Val Royeaux
Co zabawne, na filmiku towarzysze szlachcica nie są pod wrażeniem, a u mnie za drugim wczytaniem mu gratulowali.
Ach Ci Orlesianie. Czasem prawie ich lubię. :rotfl:

Obrazek

PostNapisane: 15 lut 2016, 20:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Buhahahah, to jest znakomite, stoi sobie gościu, mdleje, a inni rozmawiają sobie w najlepsze :rotfl:

Skoro już o tym mowa, to byłam świadkiem podobnej sceny w DA2 Znak Zabójcy, spójrz tylko na to, myślałam że padnę ze śmiechu:
https://www.youtube.com/watch?v=Rq42P6rtPDw
:D

PostNapisane: 15 lut 2016, 21:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Widziałam to. Sprawdziłam każdą sarkastyczną opcję, moja Hawke nie byłaby sobą, gdyby nie odstawiła sceny.
Co zabawne, jest nawiązanie do tej sceny w DAI, bodajże w Halamshiral, nie pamiętam jednak kto to mówił. Wydaje mi się, że albo Wdowa, wspominająca śmierć męża nr JakiegośTam, albo jakaś parka szlachciców.
Może to nietaktowane z mojej strony, nietolerancyjne czy jak to tam nazwiecie, ale męskie parki w Zimowym Pałacu, gdzie jeden gostek "przykuwa" drugiego ściany wywoływały u mnie stłumiony śmiech. Nie wiem dlaczego, ale tak zabawnie te pozycje wyglądają.. :P
Lepsze to niż nieruszające się zapychacze tła wstawione do gry na zasadzie kopiuj-wklej.. <_<

Obrazek

PostNapisane: 15 lut 2016, 22:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Obawiam się że nie wiem o czym mówisz, skoro nie miałam przyjemności zagrać w Inkwizycję :P
Natknęłam się jeszcze na yt na kolejny śmieszny glitch w pustce w DAO:
https://www.youtube.com/watch?v=oG3iiqrrVVw

Podobna sytuacja zdarzyła mi się w Kronikach mrocznych pomiotów, jak chciałam sobie "wymienić" pomiota, ale chwilę później odżył tym razem bez najważniejszej części ciała i takiego sobie zwerbowałam do drużyny :lol:

Ahh, przypomniało mi się jeszcze co grając zmieniłam postać Morrigan na np. pająka, albo niedźwiedzia, albo na rój pszczół i odpala się scena dialogowa. Kto to widział aby rój pszczół gadał, albo pająk. Najlepsze jak Morrigan pod postacią pająka kłóciła się z Lelianą o względy strażnika, nigdy nie wymażę z pamięci tego :rotfl:

Edit: Znalazłam jeszcze jedną ciekawostkę. W DAII była misja z Varrickiem w której
Spoiler:

Myślę że ma to nawiązanie do Heavy Raina, tam była podobna scena, może twórcy się wzorowali na tej właśnie scenie :D
https://www.youtube.com/watch?v=a0huGZDKg4I

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7