Teraz jest 23 wrz 2021, 21:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hawke vs. Strażnik
PostNapisane: 21 sie 2014, 10:39 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Witam.
Nie wiem czy było już takie pytanie oraz czy to dobry dział, więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Teoretycznie proste pytanie.
Kogo bardziej lubicie i wyczekujecie w DA:I?

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Tytuł: Re: Hawke vs. Strażnik
PostNapisane: 21 sie 2014, 13:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Na kogo czekam? Na nikogo. Jedynie wspomnienia. Tamte postacie to zamknięty rozdział z nimi i tyle. Nie chcę ich widzieć w grze, ale chcę usłyszeć ich poczynania. Zapewne strażnik nie żyje. Pójdą na skróty.

PostNapisane: 21 sie 2014, 14:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Hawke jest już potwierdzony, że pojawi się w Inkwizycji. Osobiście z tej dwójki wolę Strażnika lepiej się wczuwam w tą postać mimo lub może właśnie, dlatego że jest niema poza tym zrobił w uniwersum Dragon Age więcej od bohatera z dwójki i relacje z towarzyszami miał bardziej rozbudowane niż w dwójce (nie liczę tych nieszczęsnych prezentów) + to że pytają mojego bohatera co myśli o danych sytuacjach. Hawke jest nijaką postacią, chociaż w porównaniu do Shepardem z trójki wypada lepiej od komandora. Niestety obaj cierpią na syndrom narzuconego charakteru czy też emocji, którego nienawidzę i jak patrzę na Hawke, który po wybraniu 3 "złych" opcji zaczyna już do każdego zwracać się w ten sposób to delikatnie mówiąc denerwuje się. W Mass Effect 1 i 2 Shepard nie był jakoś wybitnie napisany, ale kreowanie go przez nas działało i nie narzucało charakteru po kilku jednoznacznych wyborach i tego oczekiwałem po drugim Dragon Age, niestety bardzo się zawiodłem.
Oczywiście liczę, że pojawią się razem na wspólnej misji do której dołączy nasz Inkwizytor, będzie to bardzo ciekawy team. Zobaczymy czy Strażnik mag (człowiek) i Hawke będą w trójce wiedzieli, że są rodziną.

PostNapisane: 21 sie 2014, 19:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Skeczor napisał(a):
Na kogo czekam? Na nikogo. Jedynie wspomnienia. Tamte postacie to zamknięty rozdział z nimi i tyle. Nie chcę ich widzieć w grze, ale chcę usłyszeć ich poczynania. Zapewne strażnik nie żyje. Pójdą na skróty.

Cóż, ja wciąż mam nadzieję, że go nie uśmiercą. Nie po to przechodziłam Początek ze wszystkimi DLC, żeby w DA:I dowiedzieć się, że moja Strażniczka, Komendantka Szarych, Bohaterka i Królowa Fereldeniu, odeszła gdzieś by sobie umrzeć.
Przed chwilą skończyłam Witch Hunt po raz 2 i wydaje mi się, że ten "prezent" od Morrigan może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Strażnika.

Wiem, że Hawke jest już potwierdzony i bardzo się cieszę z jego powrotu, jednak wciąż czekam na jakieś wieści odnośnie powrotu Strażnika/Strażniczki. Jestem o wiele bardziej zżyta ze Strażniczką, niż Hawke. Według mnie miałam większy wpływ na jej charakter, bardziej się mogłam w nią wczuć. Hawke miała dużo zachowań narzuconych i denerwowało mnie, kiedy po 2-3 "złych" opcjach dialogowych jej stosunek do innych całkowicie się zmieniał, po czym po następnych 4 kliknięciach "dobrych" opcji Hawke nagle zamieniała się w aniołka. I ta jej mimika.. brr :P

Obrazek

PostNapisane: 21 sie 2014, 21:41 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Oj tam. Hawke była najlepsza. Tzn. Moja strażniczka umarła, a strażnik dźgnął Morrigan. Czy ktoś rozpatrzy tą opcję? Czy znów narzucą kanon.

PostNapisane: 22 sie 2014, 07:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rozpatrzą tą opcję, ale na śmierć Morrigan nie masz co liczyć. Radzę zobaczyć wyciek screenów z Dragon Age Keep, jest bardzo rozbudowany nawet decyzja o nakarmieniu więźnia jest uwzględniona, więc jeśli takie wybory będą w postaci małych smaczków to trzeba przyznać, że Bio się postarało.

PostNapisane: 22 sie 2014, 12:17 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Generalnie ona tylko została dźgnięta i wpadła w lustro. Ale może wspomni o ewentualnym "dźgaczu"

PostNapisane: 22 sie 2014, 12:58 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Powinna, w końcu przed DA2 można było myśleć, że faktycznie umarła. Mam nadzieję, że uwzględni zachowanie Strażnika w Witch Hunt. Nie chciałabym mieć w niej wroga po tym wszystkim :P

Obrazek

PostNapisane: 22 sie 2014, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może pokaże nam ranę po sztylecie ;) A tak serio to wątpię, że będzie ścigać Strażnika raczej wybaczy mu to z resztą w bezpośredniej walce nie ma z nim szans, no chyba, że wymyśli jakąś intrygę, aby go zabić, ale jak mówiłem wątpię i to bardzo. W ogóle Bio zrobiło moim zdaniem głupotę dając opcję zasztyletowania jej skoro mieliśmy z nią romans dajmy na to + dochodzi do tego dziecko, ciekaw jestem ile osób wybrało taką opcję przy tej konkretnej sytuacji.

PostNapisane: 27 sie 2014, 18:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Zdecydowanie wolę Hawke'a. Z wielu powodów-lepsza historia, świetny dubbing, lepsze relacje z towarzyszami, rodzina, kreacja charakteru i sarkastyczne teksty. Liczę jednak na pojawienie się przynajmniej wzmianek o Szarym.

Cytuj:
W ogóle Bio zrobiło moim zdaniem głupotę dając opcję zasztyletowania jej skoro mieliśmy z nią romans dajmy na to + dochodzi do tego dziecko, ciekaw jestem ile osób wybrało taką opcję przy tej konkretnej sytuacji.

Taki wybór można łatwo wytłumaczyć-"zdrada" Morrigan i jej intrygi przesłoniły fakt, że miała romans z Szarym. Poza tym mógł nie chcieć zostawiać dziecka w jej rękach.

(Terry Pratchett)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona