Teraz jest 24 lip 2021, 14:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdybyś...
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:49 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
Zauważyłam że tematy "zabawowe" zostają ciepło przyjęte, dlatego też takowy postanowiłam założyć. :)
Zabawa polega na tym, by odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zachowałbyś się, gdybyś znalazł się w danej sytuacji w świecie Dragon Age, lub na miejscu jednego z bohaterów/postaci z gry. Mam nadzieję, że temat zyska poklask, osobiście uważam że temat ma duży potencjał ;)
Zasady są proste. Jeden użytkownik zadaje pytanie/pytania, a inny udziela na nie odpowiedzi.
- Można udzielać odpowiedzi na swoje pytania, jeśli ktoś ma chęć.
- Można zadać dowolną ilość pytań (ale bez przesady, nie róbmy tutaj jakiegoś sprawdzianu) ; )
- Po udzieleniu odpowiedzi na pytania, można zadać własne pytania... i udzielić na nie odpowiedzi :P
- Można udzielać odpowiedzi na pytania użytkowników, nawet jeżeli znajdują się 5 postów wcześniej (chociaż najlepiej wtedy zacytować, lub chociaż przekopiować pytanie na które chce się udzielić odpowiedzi aby uniknąć nieporozumień.)
Słowem, wolna wola :)
Zaczynajmy. Jako pierwsza zadaję pytania, na które ktoś inny może udzielić odpowiedzi:

1. Czy gdybyś był/a magiem to potrafiłbyś/abyś użyć magii krwi?
2. Czy dobrowolnie poddałbyś/abyś się Rytuałowi Dołączenia?
3. Czy gdybyś był/a na miejscu Amell, czy udzieliłbyś/abyś pomocy Jowanowi?
4. Czy chciałbyś/abyś nauczyć się zmieniać w smoka jak Flemeth?
5. Czy gdybyś był/a ostatnim Szarym Strażnikiem, czy zabiłbyś/abyś arcydemona wiedząc że zginiesz? (gdy rytuał Morrigan nie został odprawiony)
6. Czy chciałbyś/abyś mieszkać w Fereldenie? A może w Orlais, Wolnych Marchiach, Tevinter lub gdzie indziej (gdzie)?

Spoiler:

Tytuł: Re: Gdybyś...
PostNapisane: 15 lut 2016, 18:26 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ciekawy temat, nie powiem, że nie.. choć mogę mieć mały problem z zadawaniem pytań.. :P

No dobra, let's give it a try..
1. Jakbym była magiem to bym się chyba pochlastała. Znając moje szczęście i tak by mnie podejrzewali o najgorsze i byłabym zagrożona Katorgą. :P
Wracając do pytania - nie, "nie potrafiłabym".. tzn. nie wiedziałabym czy potrafię, gdyż po prostu bym jej nie praktykowała. Więcej problemów by mi nie trzeba było. %)
2. Myślę, że tak. Zapewne byłabym zapatrzona w bractwo jak w obrazek i możliwość dołączenia do niego napajałaby mnie dumą. Nie sądzę, żebym je przeżyła, ale przynajmniej zginęłabym już jako Szara Strażniczka. Glory for everyone! %)
3. Jak siebie znam to prawdopodobnie bym mu odmówiła i nazwała szaleńcem. Nie chciałabym ryzykować własnej skóry (a raczej emocji, uczuć, marzeń) zaraz po udanej Katordze, aby pomóc wątpliwemu przyjacielowi.
4. Co to za pytanie..? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! Teach me the dragon trick, dammit!
5. Zależy, która by to była Plaga.. sytuacja kłopotliwa, gdyż potem mógłby być problem z kolejnymi, ale zapewne zabezpieczyłabym jakoś bractwo przed całkowitym wyginięciem, pisząc jakiś list ze wskazówkami czy coś i koniec końców bym się poświęciła. Obowiązki to obowiązki. :P
6. Ferelden. Teraz i na wieki wieków. :P Trochę z sentymentu, trochę z własnej sympatii. Ewentualnie Rivain, ale podejrzewam, że codzienne spotkania z qunari źle wpływałyby na mój stan psychiczny.

I teraz ta gorsza część, czyli wymyślanie pytań..
1. Czy gdyby Twoją jedyną ucieczką od rytuału Wyciszenia byłoby sprzymierzenie się z demonem, zrobiłbyś/zrobiłabyś to?
2. Czy gdybyś odkrył/a w sobie talent magiczny, to czy oddałbyś/oddałabyś się dobrowolnie w ręce Templariuszy/Kręgu?
Meh, więcej nie wymyślę w tej chwili. Lepszy rydz niż nic. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Tytuł: Re: Gdybyś...
PostNapisane: 15 lut 2016, 20:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
Cieszę się, że temat się podoba :P wymyślanie pytań nie jest wcale takie trudne, wystarczy odrobina kreatywności. A więc:

Spoiler:

Teraz moja kolej:
1. Czy przeszedłbyś/łabyś przez portal prowadzący przez eluvian wraz z Morrigan?
2. Wypiłbyś/abyś zawartość fiolki Avernusa?

Oczywiście chcę udzielić odpowiedzi na swoje pytania:
Spoiler:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]