Teraz jest 05 sie 2021, 22:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Co najbardziej powinno znaleźć się w idealnym poradniku do gry?
Dokładne opisy misji 27%  27%  [ 8 ]
Mapy ze szczegółowymi oznaczeniami 17%  17%  [ 5 ]
Strategie i taktyki 20%  20%  [ 6 ]
Tricki i ciekawostki 33%  33%  [ 10 ]
Inne - napiszę w tym temacie 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co powinno znaleźć się w idealnym poradniku do gry?
PostNapisane: 10 sty 2012, 01:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

waber napisał(a):
)A ten tekst "jeśli ktoś tylko bawi się w hack and slash to cóż" naprawdę mnie ubawił, bo jestem ostatnią osobą, którą można posądzić o takie upodobania ;)

Zawsze jestem nakręcony ;] to dla mnie komplement, że zauważyłaś. Po prostu nie doczytałem całości twojego posta, który potem komentowała Onegda.
Co do tekstu o hack'n slash, to nie miałem na myśli centralnie ciebie tylko pisałem generalnie o osobach, które maja problemy z zagadkami. Bo napisałaś, że nie można sobie poradzić bez poradnika.

Nakręcony spirolku ;) Dopisuję się do Twojej wiadomości, żeby już nie zaśmiecać tematu: otóż właśnie - zanim skomentuje się czyjąś wypowiedź, trzeba ją doczytać, żeby uniknąć niepotrzebnych spięć pośladków i cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia. Chodziło mi dokładnie o to, że w przypadku takich właśnie zadań, jakiego dałam przykład (zadanie ukryte i opcjonalne, taki smaczek, który można pominąć niezauważenie lub się nad nim zastanowić, jeśli już się na niego trafi), wielu osobom ciężko jest poradzić sobie bez żadnej wskazówki i w takich przypadkach poradnik bywa pomocny. Choć osobiście rzadko korzystam z tego rodzaju ułatwień, to jednak nie krytykuję osób, które przechodzą grę z poradnikiem w ręku - może tak lubią? Ich sprawa - najważniejsze, żeby każdemu gra sprawiała przyjemność, czego sobie i innym życzę :)
Tym optymistycznym akcentem kończę swój poranno-nieprzytomny wywód, zadzieram kiecę i ... strzeż się Warszawo - nadchodzę!
PS. Jeśli chciałbyś kontynuować naszą pokrętną wymianę zdań to sugeruję PW, bo w końcu całkiem zaspamujemy wątek i nas zbanują :D
pozdrawiam
waber

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3