Teraz jest 28 lip 2021, 18:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 163 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 317  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wątek imprezowy [tylko dla dorosłych]
PostNapisane: 02 lis 2011, 20:15 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Akurat w serialach to jestem na bieżąco, tylko mi jeszcze Californication szalenie brakuje ale ponoć w styczniu nowa seria wychodzi ;)

Obrazek

PostNapisane: 03 lis 2011, 21:44 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Co Wam powiem to Wam powiem, ale skończyłam właśnie Wiedźmina 2 (w sumie zupełnie niespodziewanie, myślałam, że III akt będzie dłuższy, ale się zawiodłam) i muszę przyznać, że Dragon Age pozostaje wciąż moją jedyną i najpiękniejszą miłością, jeśli chodzi o rpg, a cała reszta, to jedynie przelotne romanse, w które wdaję się, by z tym większą tęsknotą wrócić w objęcia Szarej Straży i Hawke...

:P

PostNapisane: 03 lis 2011, 22:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Choc ja jestem Wiedzmakiem z dziada pradziada :) , to Dragon Age i przygody naszych wspaniałego Hawka, Izabeli, Bohatera Fereldenu, sa dla mnie na równi wazne jak przygody Geralta z Rivii......Dzisiaj własnie skonczyłem DLC do Dragon Age 2 Dziedzictwo, i co Wam powiem , to Wam powiem , ale Wam powiem, że cholernie nie moge sie doczekac Dragon Age 3 z świetna fabuła, wspaniałymi postaciami, i dalszymi losami Hawka i Bohatera Fereldenu. Wypijmy za to, chocby wirtualnie ( bo w sakiewce juz złota brakuje :D )....Tak na koniec może załozymy na forum jakiś fajny temat o Dragon Age 3 , w którym moglibysmy sie wyzalić i opowiedziec o swoich marzeniach dotyczących kolejnej częsci sagi o Szarej Straży ....Życze Wszystkim smacznego w spozywaniu smakowitych potraw tego zimnego wieczoru oraz umiaru :D w piciu tak samo smacznych napojów... Do zobaczenia na kolejnej forumowej biesiadzie ! :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 03 lis 2011, 23:28 
Wiedźma z Głuszy

a ło tu ma taki wątek: viewtopic.php?f=101&t=1321 ;)

Co do Wieśka i DA - w obu przypadkach pierwsze części tych gier dla mnie rządzą. DA2 nie spełniło moich oczekiwań nawet w połowie, a w W2 sterowanie wykańcza mnie nerwowo na tyle, że nie mogę nawet pozachwycać się w pełni niesamowitą grafiką. Wiem, to smutne... :D

Obrazek

PostNapisane: 03 lis 2011, 23:34 
Mistrz pada
Mistrz pada

W sakiewce złota nigdy za wiele... ale przynajmniej wirtualne picie nie kończy się męczącym bólem głowy na dzień następny :P ja też nie mogę się doczekać 3 części, choć z drugiej strony oczekiwanie jest ekscytujące, bo tak smutno na myśl, że 3 część ma kończyć dzieło i potem już nie będzie na co czekać... hehe, i pomyśleć, że moje pierwsze słowa o Dragon Age brzmiały "Co to znowu w jakieś pierdoły grasz" --> do mojego chłopaka, jak przyszłam do niego, a on, zamiast przywitać mnie z należną radością, mruknął tylko, nie odwracając głowy: "Poczekaj, tylko jeszcze tego bossa przejdę". Foch był wtedy przez całe 10 minut, na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że jeszcze wtedy nie wiedziałam, ojjj, nie wiedziałam co mnie czeka :P

A potem dla odmiany umarłam dla świata na ponad tydzień, na szczęście chłopak był wyrozumiały i przynosił mi kanapki, bo ja zapomniałam o potrzebie jedzenia :rotfl:

Paweł, co do tematu o DA3, to na razie jest tylko skromny wątek w dziale o DA2, temat się pewnie będzie rozwijał sukcesywnie wraz z nowymi informacjami dotyczącymi trzeciej części.

Ajjj, przez te wspomnienia o początkach z DA zachciało mi się znowu poskromić arcydemona :p1:

Waber, w Wiedźmina 1 jeszcze nie grałam, ale ja tak jakoś już mam, że zaczynam gry od 2 części, sama nie wiem czemu. W Wiedźminie 2 irytowało mnie to, że nie mogłam oddalać kamery, jak zresztą parę innych rzeczy, no ale ja we wszystkich grach chyba chcę widzieć DA, i jak nie widzę, to się denerwuję :P

PostNapisane: 03 lis 2011, 23:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Taa....Walka z Arcydemonem ......Pamietam moje pieknę wejście w zwolnionym tempie na smoka, i wszystkie razy dwurecznym ( bodajze miecz Sir Cauthrien :) ), które mój Straznik z rodu Couslandów, kładł na łeb tegoż ostatniego bossa......Myślę że skonczenie Dragon Ejdża :) na trzech częsciach jest dobrym pomysłem.Ilez mozna zwalczać Plagi i rozwiązywac problemy magów z templariuszami.....Mam nadzieję że nie będzie kolejnej Plagi, tylko ostateczne rozwiązanie konfliktu magów oraz sprawy Qunari.Po to mój Szary Straznik, wraz z drużyną prawie poswięcił życie ( dzięki Morrigan, gdziekolwiek jestes :) ) , żeby zgładzic Arcydemona i zakonczyc Plage, aby po 7 czy 10 latach, wszystko poszło na marne ? Jesli będzie szósta czy siódma Plaga, to mój Strażnik ma juz to wszystko w rzyci, niech Hawke ratuje świat przed kolejna zagładą .Tak wogóle to jak myslicie , jak twórcy pokażą naszego Bohatera Fereldenu po 10 latach od pokonania Plagi ? Lata lecą, słońce zachodzi, a wódka się kończy .....( parafrazując barda Jaskra :) )......Miejmy nadzieję że będzie jednak w pełni sił , aby stawiac czoło kolejnym niebezpieczenstwom na swojej drodze w trójeczce DA ....A teraz żegnajcie, gdyz zaiste bardzo żem zmęczony i trza się juz kłaść .....Bywajcie i do zobaczenia jutro :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 lis 2011, 00:04 
Wiedźma z Głuszy

Nana, co do Wiedźmina 2 - ja tak narzekam na sterowanie, bom już stara i może nawet garbata ;) Większość graczy to ludzie z pokolenia, które rodziło się z padem w... dłoni, a ja kompa dotknęłam po raz pierwszy mając jakieś 25 lat. Jestem samoukiem i do wszystkiego dochodziłam żmudną pracą, zarywając noce w biurze, bo w domu ani ja, ani też nikt z moich znajomych nie miał PC. Żebyś mnie widziała jak się uczyłam w pracy pisać na klawiaturze - do dzisiaj zaśmiewamy się z moim ówczesnym szefem z tego, jak mądrala kazał mi napisać jakieś pismo, a ja po dwóch godzinach kombinowania, purpurowa ze złości na ryju, wparowałam mu do gabinetu i rzuciłam: "Marcin! Gdzie jest to pier***ne "Ź" ?!!" :D Wracając do wątku gier - o ile W1 jak i DA:O, czy DA2 nie sprawiały mi żadnych trudności, tak W2 jest dla mnie wyzwaniem w niektórych momentach, kiedy trzeba w krótkim czasie użyć zbyt wielu kombinacji - może dlatego nie skończyłam tej gry, bo zamiast się nią rozkoszować, walczę czasem o przewagę nad klawiaturą i myszką.
Ot, taka ułomność starej wiedźmy ;)

No, dosyć ględzenia smutów - macie tu na dobranoc coś dobrego i miłego piątku życzę :)
Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 04 lis 2011, 00:21 
Mistrz pada
Mistrz pada

Paweł, ja pierwszy raz też grałam Couslandem, tyle, że kobietą i też na broń oburęczną :) fakt, kontynuacja wątku Plagi czy tego konfliktu magów z templariuszami byłaby w kolejnych częściach nudna, ale zawsze można by było jakieś inne wątki wymyślić :D też jestem ciekawa jak moja Szara Strażniczka się będzie starzeć, postacie z DA:O w DA2 były troszkę inne, ale niekoniecznie wyglądały na postarzone (no chyba że Alistair z tą swoją bródką :) )

Waber, stara wiedźmo (hihi, rozbawiło mnie to :D ), jedyny pad jaki miałam w rękach pochodził jeszcze z czasów starego dobrego Pegasusa i z jego pomocą ratowałam księżniczkę jako Mario Bros. Teraz te mają jak dla mnie za dużo przycisków i wolę jednak na klawiaturze, a że w Wieśka grałam na poziomie łatwym, to walka ograniczała się dla mnie do naciskania lewego przycisku myszki i patrzeniu, gdzie Geralt trafi, bo z koordynacją ruchową i naciskaniem tych wszystkich klawiszy też miałam problemy, zresztą ja za nerwowa na takie rzeczy jestem.
Na padzie grałam w jakieś demo w MediaMarkt i zostałam wyśmiana przez stojących za mną 10-latków :wstyd:

I ja też życzę dobranoc wszystkim :)

PostNapisane: 04 lis 2011, 22:27 
Wiedźma z Głuszy

Od dzisiaj mam w domu dwa nowe sierściuchy - oto Stefan i Stefa :D

Nie wiem, czy uda mi się tej nocy chociaż zmrużyć oko - ciekawskie bestyje włażą wszędzie...

Obrazek

PostNapisane: 04 lis 2011, 23:30 
Mistrz pada
Mistrz pada

Koty bliźniaki! :D żeby tylko grzeczne były. Mój współlokator przyniósł miesiąc temu 3-miesięcznego kotka do mieszkania, nadał mu imię Tyson i z tym akurat trafił, bo to istny zabijaka! Wszędzie włazi, atakuje z zaskoczenia, a jego ulubioną zabawą jest uczepienie się ręki pazurami i wściekłe gryzienie. W takich chwilach wszyscy mamy ochotę przerobić go na pasztet :P mam nadzieję, że przynajmniej Twoje koty będą milutkie i kochane, a nasz wyrośnie z tego rozrabiania.

A tutaj znalazłam przyszłego zwycięzce XIV edycji Tańca Z Gwiazdami :D

http://www.youtube.com/watch?v=O7-yOPm3 ... re=related

Napisz wątekOdpowiedz Strona 163 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 317  Następna strona