Teraz jest 28 lip 2021, 18:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 244 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 317  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wątek imprezowy [tylko dla dorosłych]
PostNapisane: 03 paź 2013, 15:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wyczuwam zarzut, więc wypada się powtórzyć - choć nie lubię się powtarzać. Poprosiłem o zmianę nazwy. Jeden raz. I ta możliwość została zaakceptowana przez administrację.
"Ifrexalis", to nazwa stworzona na potrzeby testu możliwości robotów sieciowych (czyli spam-botów), jakieś cztery-pięć lat temu. Był to ciąg dotąd nieznany wyszukiwarkom i zastosowany na eksperymentalnym, zamkniętym skrypcie. Dlaczego nazwa pojawiła się tutaj? Ponieważ nie sądziłem, że zabawię w gamewalk.pl na dłużej. Innymi słowy pojawiała się ona tam, gdzie miałem jakiś przelotny interes - oczywiście podłączona jest do maila o tym samym tytule. Tym sposobem cały możliwy spam ląduje w jednym miejscu, a nie np. prywatnej poczcie.
waber, masz u siebie treść do poradnika ode mnie, która była wysyłana z innego maila. To kolejny black-hole.
Nie jest to jakaś paranoja, tylko próba dbania o minimum porządku i prywatności w sieci. I sprawdza się dobrze. Nie ma sensu pakować wszędzie podstawowych informacji.

"loneirus", to moja osobista nazwa i traktuję ją poważniej, niż imię i nazwisko z dokumentów. Może dlatego, że nie identyfikuję się z nimi, oraz, że występuje kilkanaście osób w kraju o tych samych personaliach. Wydać się to może niektórym dziwne, ale nie chcę być mylony z jakimś "Johnem Doe", tylko dlatego, że ma w papierach zbieżne dane. A tak się niestety dzieje w dobie ogólnodostępnego i powszechnie używanego internetu.
Tak, stosuję tutaj dopiero teraz moją oficjalną nazwę, gdyż uznałem, że te dwa tysiące postów, to dużo i zapewne będzie więcej.

Zmiana nazwy, to nie zmiana obrazku w profilu waberku kochaaany. Traktuję ją jak najbardziej poważnie.

I to prawda, ćwierćwiecze. Choć nie traktuję tego z jakąś pompą, to jest się nad czym zastanowić. Dziękuję za życzenie ^^.

PostNapisane: 04 paź 2013, 08:41 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Mój drogi, nie mam pojęcia dlaczego i w którym momencie jakiś zarzut wyczułeś - może to już ten wiek, gdy węch szwankuje? :D Nie, absolutnie żadnych zarzutów z mojej strony nie było, Twój nick - Twoja sprawa, przede mną tłumaczyć się nie musisz ;)

A tak w ogóle to piątek jest!!! Przeżyć do 17:00 i weekend!
I muza na dzieńdoberek:)

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2013, 09:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak tylko się mówi, tymczasem przychodzisz do domu, a tam n-czynności, których nikt się nie podjął i kot pod nogami.

PostNapisane: 04 paź 2013, 10:22 
Wiedźma z Głuszy

U mnie nawet dwa koty :D ale radzę sobie - slalomem, slalomem, potem przeskok, przewrót w bok i jakoś ogarniam ;)

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2013, 12:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Prawie jak na wojnie :D

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 04 paź 2013, 13:23 
Wiedźma z Głuszy

Jak na wojnie to jest wtedy, gdy przez dwa tygodnie nie obcinam bestiom pazurów ;) Co prawda, moje gadziny w ogóle nie są agresywne w stosunku do ludzi, ale jednak muszę być czujna, gdy robię coś przy kuchennym blacie - Rysiek jest już na tyle duży, żeby sięgnąć mi do pasa jak stanie na tylnych łapach i jednym ruchem ściągnąć mi spodnie z tyłka :D Oczywiście nie ma w tym za grosz agresji, tylko czysta ciekawość - jak nie pozwalam mu opierać łap na blacie i patrzeć na to co robię, to opiera się o mnie, a spodnie zjeżdżają przy okazji :)

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2013, 13:56 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Dzisiaj premiera DII. Zakupiłem i dostałem pieprzonego orgazmu. "Ania", ten kawałek zniszczył wszystko.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2013, 14:50 
Casual
Casual

Ta premiera zniszczyła wszystko. Dziękuję.

PostNapisane: 04 paź 2013, 14:56 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
A to fakt. Do jutra sąsiedzi będą znali teksty na pamięć.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 08 paź 2013, 21:15 
Wiedźma z Głuszy

Hm... dziwny ten świat. Nie sądziłam, że o tej porze, w totalnej ciemności, w moim wieku będę się wspinać na drzewo... jednak Ryszard zapewnił mi takową atrakcję. Uciekając przed psami postanowił wdrapać się na szczyt w połowie wysuszonego i pozbawionego gałęzi pnia. Zlokalizowałam go tylko dzięki latarce, której światło odbiło się w jego ślepiach. No i cóż mi z lokalizacji, skoro sierściuch bał się zejść...Poszłam się przebrać, no i ratować bydlątko...Operacja zakończona sukcesem, Rysiek pokłada mi się przy klawiaturze cały i zdrowy, a mój misterny plan spędzenia wieczoru przy drinku i grach odszedł w zapomnienie... Ciekawe jakie atrakcje koty przygotują mi na jutro? Była już wspinaczka, ale na nurkowanie to ja się nie piszę - za zimno.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 244 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 317  Następna strona