Teraz jest 28 lip 2021, 18:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 317 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 313, 314, 315, 316, 317
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wątek imprezowy [tylko dla dorosłych]
PostNapisane: 22 sty 2017, 22:57 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Verte, przyjedź do nas - jak Połówka jest w domu, to po tarasie co najmniej 3 obce koty regularnie przebiegają - do wyboru, do koloru ;)

Obrazek

PostNapisane: 23 sty 2017, 09:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
To jakiś magnes na koty czy co?

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 23 sty 2017, 15:41 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Ja tam nie wiem, ale jak kolejne ryje mąż zobaczył przy szybie tarasowej, to tylko krzyczałam: "Nie, tylko ich nie wpuszczaj, trzy koty wystarczą!" ;) Kiedyś przyszedł taki napakowany rudasek od sąsiadów - Połówka go strasznie goni i do tego z wrzaskiem, jakby go ze skóry obdzierali. Akurat wtedy Połówka spał na piętrze z Czesiem, lato, u nas drzwi tarasowe cały dzień na oścież otwarte, patrzę, a tu Rudy łeb mi do salonu wsadza. No to podeszłam do niego i mówię: "Rudasku, lepiej będzie jak sobie pójdziesz, bo jak Połówka wstanie, to wiesz, że będziesz musiał rozwinąć prędkość światła, żeby przeżyć", a Rudy spojrzał mi w oczy i ... fik na plecy pod moimi stopami. Cóż było robić, wyczochrałam mu brzuszek... W międzyczasie z góry schodzi mocno zaspany Połówka, Rudy profilaktycznie odsunął się pod ścianę domu tak, żeby go z salonu widać nie było. Połówka poszedł spokojnie zjeść, leniwym krokiem zbliżył się do drzwi tarasowych, usiadł na progu i kontemplował świat zewnętrzny. Nastrój uległ zmianie, kiedy dojrzał Rudego. No i przez jakieś 10 minut słychać było we wsi kocie wrzaski, jak nasz obrońca Obcego odprowadzał... :D Najgorsze jest to, że psy też się do nas garną, a trzech kocurów z psami jednak pogodzić nie sposób :( Sąsiad twierdzi, że zwierzaki wyczuwają, że u mnie by dobrze miały, bo nie tylko daję im żreć, ale opiekuję się nimi w chorobie, gadam z nimi, no i pieszczotki też są na porządku dziennym. Może i tak, biorąc pod uwagę, że na jesieni nawet samicę jeża dokarmiałam chrupkami kotów - koty o dziwo nie oponowały, a wręcz zachowywały się tak, jakby z panią jeżową znały się od lat :)

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 317 z 317   [ Posty: 3163 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 313, 314, 315, 316, 317