Teraz jest 04 kwi 2020, 19:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dead money - bugs....
PostNapisane: 19 kwi 2013, 17:07 
Casual
Casual

Gra w: Fallout: New Vegas (4 raz), Skyrim (2 raz), Fallout 2 (2 raz), Prototype
Ostatnio rozpocząłem rozgrywkę w dodatku Dead money do Fallout: New Vegas, i doszełem do wniosku iż nowe pokolenie graczy będzie musiało być zarazem programistami - ilość bugów/glitchy rywaźnie to wskazuje. Podczas gdy miałem już dwa, które udało mi się pokonać z pomocą wujka Gogole, ale teraz przychodzi trzeci. Podczas zejścia do Krypty/Skarbca, aby UDAĆ się na konfrontację ze starszym Elijahem, czekają na nas drzwi, które otwiera nam Christine za pomocą nowego głosu. Gdy zejdziemy, czekają na nas kolejne, zwykłe drzwi, które należy otworzyć... i tu właśnie pojawia się moj bug. Te oto drzwi nie chcą się otworzyć, nie pomoże nawet opcja "unlock" w konsoli. Wujek może doradzić a propos bugu po pokonaniu Elijaha, ale ja nawet nie mogę dojść... zna ktoś sposób?

P.S.
Próbowałem reloadów, nie działa. Każda próba kończy się taką reakcją jakby u góry miała się pojawić komenda "Te drzwi otwiera się gdzieś indziej".

Tytuł: Re: Dead money - bugs....
PostNapisane: 19 kwi 2013, 22:21 
Casual
Casual

Gra w: Fallout: New Vegas (4 raz), Skyrim (2 raz), Fallout 2 (2 raz), Prototype
Znalazłem w konsoli opcję "Activate", która mi pomogła... de facto dalej martwi mnie ilość błędów w tego typu grze.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]