Teraz jest 04 kwi 2020, 07:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Arsenał.
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:44 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Czyli miejsce do dyskusji o uzbrojeniu w NV.

Ja nigdzie nie ruszam się bez Gobi Campaign Scout Rifle -
http://images.wikia.com/fallout/images/ ... _Rifle.png

Piękny i skuteczny karabin snajperski. :)

Poza tym, nie znoszą broni energetycznych i używam ich tylko w ostateczności ( tj. gdy braknie mi amunicji do innych broni ). :)

Tytuł: Re: Arsenał.
PostNapisane: 14 sty 2012, 19:41 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, B3, CoD:MW3
No, snajperka, ważna rzecz. :) Dodatkowo, staram się mieć przy sobie działo obrotowe i karabin szturmowy NRC na wszelki wypadek.

PostNapisane: 24 kwi 2012, 22:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Fn-Fal z modyfikacji, który robi za broń uniwersalną (szczególnie ze zmodyfikowanym celownikiem snajperskim).
Na starcia z cyklu "no gun, get fun" Fist of Rawr (unikalna Deathclaw Gauntlet).
A na dżentelmenów, którzy nie znają swojego miejsca, czterdziesto-milimetrowy granatnik maszynowy "Mercy".

Nim się to jednak skompletowało, głównie "Varmint Rifle" z akcesoriami, jakieś dziewięć milimetrów na wszelki wypadek i oczywiście jakiekolwiek miny, na wypadek zbyt agresywnych oponentów.
"Gobi .." tylko, kiedy są do niego modyfikacje doinstalowane, inaczej broń niecelna (co dowiedziono). Słaby LOD niestety psuje zabawę.

PostNapisane: 11 maja 2012, 13:17 
Adept analogów
Adept analogów

Ja targam ze sobą wszystko co uniosę i sie przyda ( tak jak w skyrimie) jak nie bede używał to sprzedam :P

Gram od wczoraj wiec polotu poki co nie ma. Używam głownie pistolet aut. 10mm, plazmowego i czegoś co wybucha jak jest potrzeba. Nie wątpie ze snajperka jest przydatna i bedzie w plecaku jak tylką ją znjajde :D

Poki co chyba najlepiej mi sie pistoletu aut. 10mm.

A propo arsenału, moze ktoś rozpisać czym sie różnią rodzaje kul i które do czego są przydatne ?

PostNapisane: 11 maja 2012, 13:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
A propo arsenału, moze ktoś rozpisać czym sie różnią rodzaje kul i które do czego są przydatne ?

- w miasteczku początkowym (nazwy już nie pamiętam), udaj się do "sklepu" i zapytaj o to sprzedawcę. Pamiętam, że tłumaczył to. Bodaj podziałkę można było zakończyć na dwóch głównych czynnikach - klasyczne pestki i podrasowane pestki (które powodują szybsze zużycie broni).

PostNapisane: 13 maja 2012, 17:49 
Adept analogów
Adept analogów

Po spędzeniu jakiegoś czasu na pustkowiach stwierdzam iż lepszym od karabinu snajperskiego .308 jest karabin myśliwski z luneta. (póki co nie mogę kupić lub nabyć lepszej broni) Zadaje może mniejsze obrażenia ale przy uzywaniu lunety celownik praktycznie stoi w miejscu gdy przykucniemy co dla mnie stawia go na 1 miejscu ( jak narazie) przy uzyciu amunicji przebijającej jednym strzałem mozna powalić dorosłego pazura smierci :)

plusy
- tańszy
- czesto spotykany (duża ilość czesci zamiennych)
- stabilny
- precyzyjny

minusy
- słabsza siła razenia
- powolny
- mały magazynek bez modyfikacji

Do tego ręczny karabin maszynowy przy starciach z bliska. używam tez często karabinu laserowego z racji ze mam mnóstwo amunicji.

Znalazłem tez wszechamerykański któy jest tez niczego sobie i ma celownik optyczny :D

Odnośnie arsenału, polecam sie udac do krypty 34, mozna tam znaleźć spooro amunicji i ciekawe bronie, jednak trzeba zabić duuuuuuużo ghuli i mieć coś przeciw promieniowaniu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]