Teraz jest 03 kwi 2020, 19:41

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szpon Śmierci
PostNapisane: 11 maja 2012, 17:38 
Adept analogów
Adept analogów

Czy jest na ta zaraze jakiś skuteczny sposób? nie wiem jakaś taktyka i odpowiedni broń, bo poki co z czego bym nie strzelał to jak grochem o sciane, normalnie pancerne te dziady są.

Ja w niego 2 magazynki a on mnie raz z pazura ...

Tytuł: Re: Szpon Śmierci
PostNapisane: 11 maja 2012, 19:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moje ulubieńce :).

Albo nexus (http://newvegas.nexusmods.com/mods/35091) - perk, który zmienia nastawienie Szponów do gracza (są neutralne i pomagają w bitwach, jeśli przeciwnik się do nich zbliży),
Albo omijaj miejsca, gdzie występują. Zgaduję, że jesteś koło kopalni odkrywkowej (są dwie, ale chodzi o tę blisko Goodsprings), więc omiń tę drogę. Szczególnie, że niedaleko masz do Cazadorów (bardzo groźny, ultraszybki owad, który może dodatkowo zatruć krwiobieg) i Supermutantów z Minigunami.

Szpony Śmierci potrafią być wyzwaniem nawet dla gracza poziomu +20, więc nie pchaj się do nich, jeśli nie musisz.
Kiedyś robiłem test, ile amunicji potrzeba na upolowanie tych, które żyją w centralnej części kopalni odkrywkowej (mając poziom plus minus 10) - tysiąc sztuk to mało. Jeśli się schowasz i strzelasz z ukrycia - one też się schowają. Nie wspominając o problemie z zasięgiem broni i szybkim jej zużywaniu.

PostNapisane: 11 maja 2012, 19:31 
Adept analogów
Adept analogów

Nie no wyrżnąłem je tracą prawie cała amunicje i zajęło mi to poł dnia ale wlazły mi zarazy na ambicje :D ale reszty juz nie ruszam :P (tak byłem w kopalni szukałem jaja do omletu B) )

PostNapisane: 11 maja 2012, 19:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pokuszę cię trochę. W samym gnieździe leży także lekki karabin maszynowy na amunicję 5.56 (to samo co do Varmint Rifle), a w sadzawce niedaleko, amunicja do Fatmana (Grubasa, czyli miniatomówki).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]