Teraz jest 04 kwi 2020, 18:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zapętlony quest
PostNapisane: 04 cze 2012, 14:16 
Adept analogów
Adept analogów

Huston ... we have a problem ... musze przyznać ze w porównaniu bugów skyrima i NV to NV to ideał ... ale mam problem.

Dodatek Big moutain, końcówka, mam odzyskać mózg, i nic w tym trudnego bo raz juz to robiłem ale tym razem gram na full trudności ( o ile to ma znaczenie) i podczas dialogu z moim mózgiem on sie zapętla ... już go prawie namówiłem, on wspomina jak odpaliliśmy helios 1, o jakimś gościu i o heliosie i o tym gościu ... i tak w koło panie Macieju. Nie mozna przerwać anulować nic tylko wczytać i za każdym razem to samo.

Czy ktoś mógłby mi podrzucić wpis do konsoli aby zakończyć ten quest? Nazywa sie "Old World Blues". Albo choć tą cześć questu aby juz mieć mózg z powrotem.

Tytuł: Re: Zapętlony quest
PostNapisane: 04 cze 2012, 15:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

http://fallout.wikia.com/wiki/The_Courier%27s_brain napisał(a):
After progressing through the dialog with the Courier's brain the option to say "So, what, you'd rather just stay here? Never leaving that tank of... whatever that stuff is?" appears, however, if you choose it you will get stuck in a never ending speech loop. This also occurs on PC as well, specifically at the moment when the brain begins reminiscing about past feats by Courier. In the observed case, loop occurred between brain recalling Jason Bright`s departure and activation of Helios One. It seems that there are missing dialogue and sound files for the Player's Brain other than the two references toward Jason Bright and Helios One.

pc workaround: to get out of dialogue loop, in console type player.cam (close all menus). This will exit the current dialogue with the Brain Tank, and allow player to walk away or enter dialogue again, but the loop will occur once more if same response is selected, so choose wisely.

- albo korzystasz z zapisu sprzed wejścia na salony Mobiusa i wybierasz te opcje dialogowe, które nie powodują zapętlania się skryptu,
- albo korzystasz z polecenia player.cam, które zakończy dialog. Rozpoczynasz rozmowę raz jeszcze i wybierasz "bezpieczne opcje", czyli te zdania, które nie blokują skryptu.
Dojdziesz do tego metodą prób i błędów.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]