Teraz jest 27 sty 2021, 07:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ochrona konwoju
PostNapisane: 13 gru 2012, 00:27 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
A propos bugów, wiem, że to nie jest temat akurat na ten przypadek, ale muszę się kogoś poradzić. (AC3 już przeszłam, ale tak mnie ta jedna rzecz irytuje, że mimo zakończenia muszę ją zrobić). Mam 5 zrekrutowanych Asasynów i zrobione wszystkie misje, na odbicie miasta, jak tylko je skończyłam to zniknął mi znaczek kontaktu w dzielnicy, a co po niej chodzę to wyświetla komunikat "idź porozmawiać z kontaktem dzielnicy". Mam na myśli konkretnie Nowy York i tą babkę Deborah? Czy jakoś tak.
Gdzie jest kurde ten kontakt? Bo może bez znaczka jakoś dam radę, ale muszę w takim wypadku tą babkę znaleźć, a nie wiem gdzie ona jest.

EDIT: Punkt znaleziony ;) Post do wykasowana.

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 04 paź 2013, 16:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Troszkę jestem *** gram już prawie rok po premierze masa patchy, a czytajac te komentarze wlasnie to samo stało się dosłowie pare sekund temu z moim AC3 i jeszcze mówiłem sobie obym tylko ja tego buga nei dostał, I ciach, w drodze do konwoju ***, awaria sterownika, *** do windowsa, i teraz mam konwój w zaatakowanych ale już konwoju nie ma i nie znika z zaatakowanych, Ja *** tragedia.

Spokojnie, naprawdę nie potrzeba wulgaryzmów. Ochłoń i zamiast kropkować, po prostu ładnie popraw. Kłania się strażnik regulaminu/ Vadi

Niby dlaczego mam poprawiać coś, co chce aby było w oryginalnej formie w takiej jak ja się czułem przy tej sytuacji, dlaczego mam ugrzeczniać coś co powinno być odebrane w taki sposób w jaki ja chcę, kiedy w końcu moderatorzy zrozumieją, że przekleństwa nie są tu problem. Jest różnica między rzucaniem obelg na kogoś a wyrażaniem swojego stanu emocjonalnego, chyba chcemy żeby druga strona kabla zobaczyła czyjąś irytacje/wkurzenie lub na odwrót szczeście/zadowolenie.

Idąc takim torem, użytkownicy będący w euforii nie powinni pisać tekstów w stylu, Boże ta sytuacja (jakaś tam przykładowa) mnie oczarowała, obraz był tak piękny i kolorowy że dech zapiera, łzy szczęścia, podniecenie, wręcz eksplozja radości. A skąd idąc waszym torem powinni pisać, tak sytuacja była bardzo fajna, ciekawa i ogólnie byłem zachwycony. Bardzo te słowa oddają zachwyt tego człowieka. To samo z wkurzeniem, bardzo się zdenerwowałem, i zirytowałem. Tak samo bardzo oddaje to totalne wkurzenie danej osoby. Nauczcie się w końcu, że aby przekazać w pełnej krasie daną sytuację, trzeba sięgać do pewnych środków.

Język polski obfituje w wiele kulturalnych, a jednocześnie obrazowych określeń na wyrażenia emocji. Słów jak widzę Ci nie brakuje, bo w edycji potrafisz już napisać normalnie. Regulamin jest dla wszystkich wcale nie po to, żeby utrudniać, ale żeby ułatwiać. Bo jeśli zaczniemy bluzgać i usprawiedliwiać się emocjami, to następni użyją takiej samej wymówki, żeby np. obrażać./Vadi

PostNapisane: 05 paź 2013, 23:25 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Nie powiem, że nie masz racji, ale jednak regulamin jest i rejestrując się tutaj na tym forum, sami wyrażamy na to zgodę aby tego regulaminu przestrzegać :)
"Dura lex, sed lex"

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2