Teraz jest 19 sty 2021, 14:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podoba się wam umiejscowienie gry i bohater ?
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:58 
Casual
Casual

Gra w: Assassin's Creed, Red Dead Redemption
Tak jak w temacie, umiejscowienie gry i jej stylistyka bardzo mi się podoba możliwość polowania i pory roku przypomniały mi dobrze znaną gre Red Dead Redemption. Seria AC charakteryzuje się tym że zazwyczaj jest duża swoboda dostawania się w różne miejsca w mieście, w AC 3 będzie możliwość wykorzystania do tego celu elementów środowiska co bardzo mi się spodobało.

Szczerzę mówiąc umiejscowienie gry w lasach i na łąkach bardziej mi się podoba od miast zamkniętych w czterech murach.

Tytuł: Re: Podoba się wam umiejscowienie gry i bohater ?
PostNapisane: 04 kwi 2012, 07:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Nowy bohater wydaje się spoko podobają mi się jego szaty assassyna odeszli troche od standardowej bieli .
Też uważam że to fajny pomysł wykorzystać teren wokół miast te polowania i wogule ale mam nadzieje że wycieczki po miastach nie będą ograniczone

PostNapisane: 09 kwi 2012, 18:42 
Casual
Casual

mi się umiejscowienie i bohater nie przeszkadza ezio był spoko ale dobrze że dali mu odsapnąci

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: League of Legends - Team Fortress 2
Ja miałem nadzieje że AC 3 będzie w Chinach albo w Japoni ale Ameryka też chyba będzie spoko :) . Jeśli chodzi o bohatera to bardzo mi się podoba , wreście ktoś inny :)

PostNapisane: 10 cze 2012, 18:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Fable 3 , Halo Reach , Assasin Creed Brotherhood
Nareszcie inny bohater. Nic nie mam do Ezio, był nawet spoko ale trzymać go przez 3 części serii ?
To przesada.
Ameryka Północna mi pasuje chociaż wolałbym żeby to było we Francji albo w Polsce xd.

PostNapisane: 18 cze 2012, 14:58 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Bohaterowie mogą się zmieniać co 3 części, a Ameryka północna też będzie fajna więc pomysł bardzo dobry.

PostNapisane: 20 cze 2012, 15:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin 2 / Bad Company 2/ AC Revelations
Liczyłem skrycie, że część trzecia będzie się odbywać w Polsce za Potopu Szwedzkiego :). Ale czasy, w których odbywać się będzie gra nie są złe, chociaż prawdopodobnie będzie olbrzymi wzrost znaczenia broni palnej.

Iorweth:Vernon Roche! Od czterech lat dowódca oddziałów specjalnych w służbie króla Temerii. Odpowiedzialny za pacyfikację Podgórza Mahakamskiego,łowca elfów,morderca kobiet i dzieci. Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju.
Roche:Iorweth-zwykły skur**syn!

PostNapisane: 02 sie 2012, 18:56 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Zarówno umiejscowienie gry jak i bohater - jak dla mnie idealnie. Trzymałam kciuki za ten pomysł z akcją w Ameryce Północnej, więc kiedy wyszło że z tym właśnie zetkniemy się w trójce, byłam wniebowzięta :'D Sam strój asasyna - niby podobnie, ale jednak co innego, czyli też dobrze.
Za Eziem będę bardzo, bardzo tęsknić, gra bez niego to nie to samo. Oczywiście tak jest lepiej, facet nam się zestarzał i teraz już powinniśmy dać mu odsapnać. Chętnie 'poznam' tego nowego bohatera i liczę że się nie zawiodę.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 18:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Assassin's Creed, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations
Umiejscowienie akcji? Tak, podoba mi się, w zasadzie każde jest dobre, jeśli twórcy się postarają. A czy bohater mi się podoba...? Hmm. Powiem tylko tyle, że do tej pory byłam wyznawczynią Altaira, ale ten nowy jest niezły, a jego "nowo napisany system walki" robi wrażenie. No, chyba że wyskoczą mi z jego życiem miłosnym, albo zrobi w grze coś co mi się nie podoba (a tym samym ja będę musiała to nim robić... bez skojarzeń! :p5: ) to się wkurzę.

Ezio był fajny, ale szczerze to nie wiem, czy w wieku 50 lat mógłby się tak ruszać :mysli:

Najbardziej liczę na przedstawienie dylematu: Brytyjczycy czy Indianie? <- biorąc pod uwagę, że Connor jest "mieszańcem". OBY nie skończyło się na dylemacie templariuszy i broni do wyboru. <_<

A bogowie go chcieli u siebie..."

Mój nick nie oznacza "Dziewczyna Dovahkiina", tylko "Dovahkiin-Dziewczyna". Warto zapamiętać.

PostNapisane: 01 paź 2012, 19:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ogólnie czasy są ok, ale ja wolałbym coś około 17 lub 18 wieku np. rewolucja francuska, a dopiero później mogli by dać tą Amerykę, a tak to później będą się cofać w historii. Co do bohatera to też nie mam z nim problemu, wierzę, że ubi po ras kolejny da nam ciekawą postać. Z kolei denerwuje mnie to, że Conor cały czas ciacha tych anglików . Gdyby chciał zaatakował by całą Anglię i puścił ją z dymem tracąc tylko połowę paska zdrowia. Mam nadzieję, że wybije też trochę amerykanów bo mam dość przedstawiania ich jako bohaterów i dobrych wspaniałych ludzi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona