Teraz jest 20 lis 2018, 12:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Brak możliwości gry w DLC
PostNapisane: 10 lis 2016, 22:45 
Casual
Casual

Heja. Jestem już na prawie samym końcu gry, i chciałbym przed tym jeszcze przejść DLC do którego nie mam niestety z jakiegoś powodu dostępu. (Lewiatan i Cytadela)

Problem wygląda i wyglądał tak samo we wszystkich grach z trylogii Mass Effect.
A mianowicie, co każde uruchomienie MS1, MS2 i teraz MS3 wita mnie wiadomość o treści "Unable to Authorize the listed DLC".

W ME1 i ME2 nawet po takiej informacji nie było żadnego problemu z uruchomieniem i przejściem DLC, w ME3 jak po poście można wywnioskować jest inaczej, i nie mam pojęcia czemu tak jest.

Skontaktowałem się już z 2 osobami z EA odnośnie tego problemu, oboje nie wiedzieli jak mi pomóc i proponowali jedynie reinstalację gry oraz zabawę CCleanerem.
W internecie jest informacja, że za ten błąd może odpowiadać jeszcze plik OnlineProfile.profile, ale usunięcie go i pozwolenie grze stworzenia nowego też nic nie zmieniło.
Wszystkie DLC są zarejestrowane i aktywne na stronie BioWare.
Próbowałem też zainstalować inne DLC, te darmowe. One również nie działają.
Posiadam tylko jeden aktywny mod o nazwie "ALOT", ale wątpię, że to jego sprawka. Jedyne co robi to podmienia textury na takie z lepszą jakością.

Będziecie może mieli jakieś sugestie co mogę z tym zrobić? Albo jak to naprawić?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]