Teraz jest 18 wrz 2019, 03:46

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mass Effect 3 - Uratowanie Mirandy na Horyzoncie (possible?)
PostNapisane: 10 wrz 2019, 19:40 
Casual
Casual

Witam. Nie miałem zapisów z "dwójki", więc przy rozpoczynaniu nowej gry miałem komiks "Geneza". Tam ustawiłem wszystko wedle swoich poprzednich wyborów i zacząłem grać. Ale, ale. Doszedłem do misji Priorytet: Horyzont i tutaj pojawia się dość uciążliwy błąd. Dlaczego, pomimo, że w dodatku "Geneza" wybrałem tak, że wszyscy przeżyli, byli lojalni, rozwiązywałem spory, etc. to Miranda i tak umiera na Horyzoncie? Gram Shepardem Paragonem, wszystkie dobre wybory zaznaczam. Z tego, co czytałem to niby ważnym było to, żeby romansować z nią w dwójce i potem ona przeżyje jeśli nie zakończyliśmy romansu. W tym problem, że ja wybrałem Tali od dwójki i przez całą trójkę chcę z nią grać. Wypełniłem te misje z Mirandą na Cytadeli (Spotkanie w doku Normandii, ostrzeżenie o Kay Leng'u, dostęp do danych przymierza, spotkałem się z nią za każdym razem jak miałem okazję) i w sumie to nic nie dało. Używałem nawet Gibbed Save Editor'a żeby romansować z nią na czas misji, przeżyła, potem usunąłem ten "warunek", wróciłem do Tali ale Miranda jest zapisana na Memoriale na Normandii. Czy istnieje jakiś sposób aby ona przeżyła? Jeśli ktoś coś wie to niech da znać.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]