Teraz jest 07 kwi 2020, 10:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 15   [ Posty: 150 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Origin
PostNapisane: 01 cze 2012, 15:55 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 3
Siema no więc tak kupiłem punktasy zalogowałem sie na stronie BioWare Social Network i punkty mi przyznało "niby" potem zalogowałem sie na orygin-a wszedłem na kup dodatki zobaczyłem że punkty zaistniały kupiłem zainstalowało sie samo po pobraniu i finał ale motyw jest taki że gdy chciałem kupić przez orygin dodatek to nie mogłem i to mnie najbardziej irytuje irytuje nie wiem czemu tak jest u mnie że przez orygin nie mogłem kupić dodatku forum świetne wielkie dzieki za pomoc i pozdrawiam

PostNapisane: 03 cze 2012, 01:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Używaj interpunkcji <_<

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 03 cze 2012, 08:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Ja to w zasadzie nie wiem, czy to jest wciąż prośba o pomoc, czy tylko chciał się wyżalić. :D Nigdy tak długiego zdania nie widziałem.

Jeśli zaś chodzi o błąd, to już musiał byś się kontaktować z pomocą techniczną.

PostNapisane: 05 cze 2012, 11:49 
Adept analogów
Adept analogów

Z pewnych problemów technicznych musiałem przeinstalować grę Mass Effect 3, a potem sam origin. Po rozpoczęciu instalacji origin prosi mnie, abym zalogował się jako administrator i kontynuował instalację gry. Jestem teraz w kropce, bo nie mogę zainstalować gry, bo ciągle ten komunikat. Zna ktoś sposób, żeby to naprawić?

PS: Zaznaczyłem w zgodności origin, aby uruchamiał się jako administrator i nic nie pomogło. Udało się zainstalować grę, ale w grze ciągle występuje komunikat, że nie udało się zaktualizować DLC Rebelion, a Origin po kliknięciu na "wyszukaj aktualizację" nadal komunikuje, żebym zalogował się jako administrator. Pomocy!

PostNapisane: 10 cze 2012, 10:02 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Wczoraj wyłączając okienko rozmowy Origina, zaskoczył mnie taki komunikat: "Zamknąć okno rozmowy? Czy na pewno chcesz zamknąć to okno? Masz jeszcze nieprzeczytane wiadomości w liczbie 4". Stąd pytanie - gdzie ja je miałem? Nie wyświetliły mi się? Jakieś starsze wiadomości, które do mnie nie dotarły? Jak się do nich dobrać? Chyba coś mi szwankuje moduł komunikacyjny Origina - wydaje mi się, że parę wiadomości, które pisałem do niewidocznych/nieobecnych osób nie dotarło i w drugą stronę tak samo - parę wiadomości mogło nie dotrzeć do mnie. Też odnosicie takie wrażenie, czy u Was wszystko działa?

Obrazek

PostNapisane: 10 cze 2012, 10:17 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Batman: AA, AC, seria Mass Effect, seria FIFA
Origin się kopie, co prawda nie mam takiego problemu jak Ty, ale podobny jak kolega wyżej - Note. U mnie podczas odpalania gry od czasu do czasu wyświetla się komunikat żebym odpalił grę jako administrator, ale wystarczy u mnie że wyłączę Origin i uruchomię go jeszcze raz i jest w porządku. Dzieje się tak tylko przy odpalaniu ME3. Na Originie mam jeszcze FIFA12 i ona odpala bez problemów. Także myślę ze to wina patcha do ME3...no bo niby co innego?

PostNapisane: 10 cze 2012, 11:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Mam wrażenie, że te wszystkie problemy są związane z ostatnim patchem. Pytanie tylko kiedy to naprawią. Bo faktycznie czasem nie idzie się zalogować, czasem origin się wyłącza, a ostatnio zauważyłem zwiechy, gdy chce kogoś zaprosić do gry. ;/

Tytuł: Origin wariuje
PostNapisane: 10 sie 2012, 13:20 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Assassin's Creed Revelations
Dzisiaj ściągnęłam aktualizację Origin, po tym jak już ja zainstalowałam i włączyłam Origin, okazało się że moi wszyscy znajomi zniknęli. Gdy wyszukiwałam znajomych na ich profilach wyświetlało się "Rozmowa" Choć na liście moich znajomych nikogo nie było. Gdy próbowałam ich usunąć wyskakiwał błąd. Ktoś ma na to radę?

Tytuł: Re: Origin wariuje
PostNapisane: 10 sie 2012, 16:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

biotic_adept napisał(a):
Dzisiaj ściągnęłam aktualizację Origin, po tym jak już ja zainstalowałam i włączyłam Origin, okazało się że moi wszyscy znajomi zniknęli. Gdy wyszukiwałam znajomych na ich profilach wyświetlało się "Rozmowa" Choć na liście moich znajomych nikogo nie było. Gdy próbowałam ich usunąć wyskakiwał błąd. Ktoś ma na to radę?

Ostatnio jest problem z originiem. Po ostatniej aktualizacji jest problem ze znajomymi. Po rozmowie z pomocą techniczną dowiedziałem się, że wiedzą o tym i pracują nad naprawieniem tego problemu.

PostNapisane: 10 sie 2012, 16:37 
Adept analogów
Adept analogów

mi Origin nie działa od wczoraj aż do teraz więc nie wiem ;) Chyba się zdenerwuję i odłożę massa i będę sobie ciorał w Supreme comander FA .;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 15   [ Posty: 150 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona