Teraz jest 04 kwi 2020, 09:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Import postaci z ME1 do ME3
PostNapisane: 20 lut 2012, 15:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sens kary byłby taki, że gracze by nie zmieniali klasy Shepard/a, ale nie mam na myśli, że cały czas tylko przy pierwszym przejściu, albo gracz z takim Shepard/em, który zmienił klasę mógł zaczynać z 20 lub 25 poziomu zamiast 30.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 22 lut 2012, 21:49 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Ja zawsze pozostaję wierny swojej klasie przez wszystkie części na danym save.

PostNapisane: 28 lut 2012, 15:58 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
Neronix napisał(a):
Ja zawsze pozostaję wierny swojej klasie przez wszystkie części na danym save.

Ja też. bo jestem ciekaw moich wyborów.

Origin: michaledek

PostNapisane: 02 mar 2012, 14:38 
Casual
Casual

Witam wszystkich na forum - post nr 1.
Nie znalazłem lepszego tematu, a nie chcę na wejściu dublować postów itd, więc piszę tutaj.

Otóż podobnie jak kolega, ME1 miałem dzięki CD-A. Gra na tyle dobra, że kupiłem ME2 z Klasyki EA czy jakoś tak. Do sieci Cerberusa na razie nie wchodziłem, więc nie wiem czy mam jakieś DLC czy nie. A o co chodzi. Nieco poczytałem, i po DLC można zabrać Liarę na pokład Normandii? Jak tak, to wielka szkoda, że mnie to ominie.. W ME2 jedną z postaci pozostałem jej wierny i czekam na rozwiązanie tego w ME3, ale też nie wiem, jaka jest "oficjalna historia ME". Liara była na Normandii czy nie? Czy coś mnie ominie, jeśli nie mam tych DLC? Dodatkowych postaci mi nie żal, tylko tego DLC z Handlarzem, tym bardziej że tam ważne rzeczy z Liarą się dzieją z tego co czytałem...

No i żeby nie było, że pisze i nie wiadomo o czym. Czy wiecie/podejrzewacie, jak to będzie w ME3? czy nadrabiać na szybko jakoś te DLC? trochę mi kasy na to by było szkoda, ale jak to jest "must have" no to może bym się i zdecydował.
Dzięki z góry za odp.

PostNapisane: 02 mar 2012, 15:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli chodzi o Shadow Broker to sprawa ma się tak, że dzięki jego przejściu możesz niejako odświeżyć związek z Liarą, jeśli takowy rozpocząłeś w pierwszej części. Druga spraw to ot, że jeśli go nie przejdziesz to motyw będzie taki, że... nie powiem dalej bo byłby mały spoiler do trójki. Jak chcesz wiedzieć to napiszę ci na pw. ;P

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 02 mar 2012, 15:52 
Casual
Casual

Sam sobie zaspojlerowałem już wszystko chyba o tym DLC, ale nic o ME3, więc chyba nie chcę :) Zastanawiam się tylko, czy ME3 i tak i tak będzie działało, jakby ShadowBroker się wydarzył, czy nie... bo to sporo zmienia u Liary:) no ale jak mi odpowiesz, to już będzie spoiler do ME3... fcuk, kiedy ta premiera! :D

PostNapisane: 10 mar 2012, 14:08 
Casual
Casual

Siema mam pytanie. Przy imporcie zapisu wyskakiwało w pewnym momencie okienko o informacjach jakie nasz zapis "posiada" decyzje - zabicie warexa, rakni itd.
Jednak przy inf. o romansie miałem napisane - brak (zarówno w ME1 i w ME2. Mimo iż w mass effect 2 kontynuowałem romans z Liarą w DLC (po uprzednim wgraniu zmodyfikowanych zapisów).

Zatem pytanie brzmi - dlaczego miałem napisane "brak romansów" przy imporcie zapisu, w którym romans był kontynuowany?
Dopiero zacząłem grę i nie chcę jej dalej kontynuować dopóki nie rozwieje wątpliwości związanych z tymi romansami. Wszak ciągle chcę utrzymywać "bliskie" stosunki z Liarą, a boję się, że coś z moimi zaimportowanymi sejfami jest nie tak...

Tytuł: Import postaci - Problem
PostNapisane: 10 mar 2012, 18:45 
Casual
Casual

Witam mam następujący problem gdy chce zacząć nową grę daje "importuj postać z ME2" wybieram tam postać pisze imię jaka klasa itd. wybieram ją, pojawia mi się drugie okno i tam mam dać importuj postać albo jakoś tak no i się nie da klikam i klikam ale nic się nie dzieje. Jak ktoś ma jakieś pomysły co jest nie tak to jestem otwarty na wszystko :P.

PS: dodam jeszcze że mój zapis gry nie przetrwał próby czasu i pobrałem taki sam ze strony http://www.masseffect2saves.com/

PostNapisane: 11 mar 2012, 09:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Ehh napisał(a):
Siema mam pytanie. Przy imporcie zapisu wyskakiwało w pewnym momencie okienko o informacjach jakie nasz zapis "posiada" decyzje - zabicie warexa, rakni itd.
Jednak przy inf. o romansie miałem napisane - brak (zarówno w ME1 i w ME2. Mimo iż w mass effect 2 kontynuowałem romans z Liarą w DLC (po uprzednim wgraniu zmodyfikowanych zapisów).

Zatem pytanie brzmi - dlaczego miałem napisane "brak romansów" przy imporcie zapisu, w którym romans był kontynuowany?
Dopiero zacząłem grę i nie chcę jej dalej kontynuować dopóki nie rozwieje wątpliwości związanych z tymi romansami. Wszak ciągle chcę utrzymywać "bliskie" stosunki z Liarą, a boję się, że coś z moimi zaimportowanymi sejfami jest nie tak...

Przeczytaj uważnie, może masz brak romansów w ME 2.

PostNapisane: 11 mar 2012, 15:37 
Casual
Casual

Ściągnąłem gotowy save z romansem z Liarą i przerobiłem go trochę w edytorze co do członków, którzy zginęli i innych decyzji podjętych w ME 1 i 2.
Opis zapisu jak i innych, które testowałem, wyraźni mówił, że romans z Liarą był prowadzony w ME 1 i 2(Krajówka handlarza). Przy wczytywaniu tych save'ów jednak miałem napisane, że romans przed ME2 był prowadzony z Liarą, a w ME2 nie było.
Czy tak powinno być? ME3 nie widzi jakby tego, co działo się w DLC Handlarz Ceni?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona