Teraz jest 24 wrz 2018, 08:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 82 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Patche do Mass Effect 3
PostNapisane: 03 paź 2012, 21:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ogichi636 napisał(a):
Ale jak ludzie nie kupują DLC, to są zmuszeni robić kolejne DLC.

Dobre , posłuchaj sam siebie co piszesz. Czyli na przykład w BioWare rozumują tak " ok, słabo nam się sprzedało to dlc to ryzykujemy robimy następne może też się słabo sprzeda". :D
Serio, to jesteś w błędzie jest zupełnie odwrotnie. Właśnie w BioWare , w wywiadzie jaki udzielił jeden z pracowników firmy na pytanie o przyszłość dlc, powiedział że następne fabularne dlc powstaną jeśli Leviatan się dobrze sprzeda. A nie na odwrót jak wymyśliłeś.
Nikt nie produkuje czegokolwiek jak nie ma popytu. Tak odwieczna zasada handlu.

Ogichi636 napisał(a):
W sumie pamiętaj też, że z kasy którą zarobią, część idzie też na stworzenie nowej gry..

Idzie na premię i balangi, a oni na podstawce zarabiają tyle że by ci szczęka opadła i szorowała po podłodze ;)

Ogichi636 napisał(a):
Wolisz by robili takie gry, gdzie zrobią ją raz, nie robią żadnych DLC i gra po niedługim czasie umiera ?

Tak!!!. Pragnę tego jak ud kobiety i nowych odcinków Pingwinów z Madagaskaru. Tak jak było gdy branżą rządzili ludzie podobni do John Carmacka, wizjonerzy , pasjonaci a nie białe kołnierzyki produkujące dlc dla nastolatków i gry dla całej rodzinki.

Ogichi636 napisał(a):
Wolisz by było jak np z Dead Space, który jak się dobrze orientuje, żadnych DLC nie ma, jest popularny przez jakiś czas po premierze, ale potem umiera, bo nie jest w ogóle rozbudowywany o nowe elementy ?

Czemu nie , taki los tytułu , gry , filmu , piosenki jest popularna a póżniej odchodzi w zapomnienie. Lepsze to niż pogrywanie w jakieś 2-3 godziny srutututu zwanego dlc. Poza tym istnieje coś takiego jak multi które wydłuża żywotność gry (ja do tej pory gram w Half-Life 2 Deathmatcha a gra ma około 8 lat). Pomyśl BioWare przeznaczyło cały ten rok na produkcję dlc, gdyby ich nie robili to zajęliby się nową grą taką co starczy może na 60-70 godzin a nie na 2-3 godziny.

PostNapisane: 03 paź 2012, 21:17 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Um, dyskusje o DLC proszę przenieść tutaj viewtopic.php?f=260&t=6409

To jest temat o patchach ;)

PostNapisane: 04 paź 2012, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
KaBoom napisał(a):

Najbardziej irytujące w takich osobach jak Ty jest to, że mają pretensje do DLC robionych i wydawanych po premierze. To dla mnie głupota skarżyć się, że wydawca robi DLC. Powiedz mi, czy kiedykolwiek BW ogłosiło, że musisz kupić jakieś DLC by móc ukończyć grę ? Czy nakazują Ci kupować swoje DLC ? NIEE. Wydają DLC dla osób które chcą je kupić. Pretensje o to, że wydają DLC i chcą za nie kasy są dla mnie nienormalne, tym bardziej, że to DLC do singla, które nie wpływają na multi. Ja jakoś o to, że nie stać mnie było na edycje kolekcjonerską hałasu nie robię. Nie miałem kasy to nie kupiłem, proste. Jak kogoś stać to kupuje.

Co do zarzutów. Jeśli jeden produkt się nie sprzedał, to mogą albo olać próby zarobienia, albo jeśli koniecznie muszą, szukać do zaoferowania lepszego produktu. Wątpię, by porzucili plan wydawania DLC po jednym nieudanym DLC, bo EA na pewno ich zmusi do kolejnych. Drugi zarzut. Nie cała kasa. Co do trzeciego zarzutu, to twój argument jest słaby. Jeśli fani chcą więcej do gry, to nie muszą czekać, twórca gry daje im możliwość nacieszenia się nią, choćby przez jeszcze kilka godzin. Osobiście mi pasuje, że moje ulubione uniwersum jest rozwijane częściej niż co kilka lat. Co do branży, to jedno powiem Ci. Czasy się zmieniają. Trzeba dostosować się do realiów, do rosnącej konkurencji. Ostatni argument. Liczysz, że zajęli by się zamiast robić DLC, tworzeniem nowego ME? Wątpię. Jest czas jaki twórcy dają sobie na to, by ich gra się sprzedawała. Na pewno nie zrobili by nowego ME, w rok po premierze poprzedniego. Gra ma multi. Jest jakie jest, ale to był w zasadzie eksperyment. To pierwsze multi w tym uniwersum, jak widać po zainteresowaniu, udało się. Po za tym to, że BW rozwija wciąż to uniwersum to dobrze o nich świadczy. Firma, która wciąż rozwija grę, bo widzi zainteresowanie graczy jest w porządku. Mogą olać tytuł, robiąc następną część, tworząc kolejnego tasiemca, jak to jest z Call of Duty. Jest kilka gier, które zasługują na takie rozwijanie się, jak to jest z ME. A to, że są płatnę, cóż to są ceny robione dla ENG, USA, GER itd. Dla nich cena takiego DLC to grosze, dla nas niestety nie.

CO DO TEMATU.
roelka napisał(a):
BioWare poinformowało również, że ten patch wprowadzi zmiany potrzebne do przyszłych.. wydarzeń :P

O co z tym chodzi, ktoś wie? Ma ktoś jakieś źródło do tego ?

PostNapisane: 04 paź 2012, 00:40 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin
Michael Gamble napisał na twitterze:
https://twitter.com/GambleMike/status/2 ... 5732299776

Pewnie ma to coś wspólnego z najbliższymi dlc. Po wyjściu patcha chyba warto będzie pogrzebać w plikach.

PostNapisane: 04 paź 2012, 00:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Zapowiada się ciekawie. :D

PostNapisane: 04 paź 2012, 15:02 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Odpisuję ci w tym temacie po raz ostatni z dwóch powodów . Po pierwsze tak jak wspomniał moderator, temat dotyczy patcha i prosił aby tu więcej nie pisać jeśli jego nie dotyczy, po drugie nic nie łapiesz w sprawach polityki związanych z dlc . Nie bardzo rozumiesz czemu firmy wydają dlc (z tego co piszesz wnioskuje, sądzisz że firmy robią to dla nas graczy, dla naszego dobra :) ) Odnosisz się do argumentów które sam tworzysz lub ich nie rozumiesz. Stąd myślę że rozmawiam z kimś co ma naście lat a może i mniej. Do tego co napisałeś konkretnie:

Ogichi636 napisał(a):
Najbardziej irytujące w takich osobach jak Ty jest to, że mają pretensje do DLC robionych i wydawanych po premierze.

Najbardziej irytujące jest to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wręcz przeciwnie mam pretensję do wszelkiej maści dlc. Tych co nie powstały również. Skąd więc u ciebie takie wnioski zapytaj sam siebie.

Ogichi636 napisał(a):
Ja jakoś o to, że nie stać mnie było na edycje kolekcjonerską hałasu nie robię. Nie miałem kasy to nie kupiłem, proste. Jak kogoś stać to kupuje.

Nie porównuj luksusowo wydanej pełnej gry do dlc bo to zupełnie inna liga. Poza tym chłopie, a gdzie ja płacze z powodu tego że mnie nie stać na dlc (w którym poście). Oprócz multi mam je wszystkie. Jak już je wydają to gram, ale nie przykładam ręki do niszczenia tej branży,płacąc za nie. Im mniej ludzi będzie je kupować tym bardziej nie będzie opłacało się je robić . To proste co tu tłumaczyć. Od razu zaznaczam pełne gry jak najbardziej należy kupować. :)

Ogichi636 napisał(a):
Wątpię, by porzucili plan wydawania DLC po jednym nieudanym DLC, bo EA na pewno ich zmusi do kolejnych

Wątpisz, to rób to dalej, a skoro wątpisz to pewny nie jesteś. Skoro nie jesteś pewny to właściwie nic nie wiesz , bo i skąd miałbyś to wiedzieć. No dobra jeszcze raz powtórzę . Robienie nowych fabularnych dlc do Mass Effect 3 zależne jest od wyników sprzedaży Leviatana.

Ogichi636 napisał(a):
Liczysz, że zajęli by się zamiast robić DLC, tworzeniem nowego ME? Wątpię. Jest czas jaki twórcy dają sobie na to, by ich gra się sprzedawała. Na pewno nie zrobili by nowego ME, w rok po premierze poprzedniego.

Mam nadzieję że nie w rok po premierze bo wyszłoby im coś takiego jak ME3 z którą się tak spieszyli. Szkoda tylko że marnują rok na dlc.
BioWare to nie "garażowi chłopcy", tylko firma w której pracuje około 800 osób. Oczywiście nie wszyscy pracują nad ME. Za to część ludzi od ME jest pochłonięta pracą nad dlc , zupełnie nie potrzebnie.

Ogichi636 napisał(a):
Gra ma multi. Jest jakie jest, ale to był w zasadzie eksperyment. To pierwsze multi w tym uniwersum, jak widać po zainteresowaniu, udało się

"Gra ma multi". Za dużo powiedziane. To raczej co-op z możliwością grania przez net. Żadna frajda odstrzeliwać tyłki durnym botom. Chyba że się coś w tym temacie zmieniło i dodali prawdziwe multi, nie wiem nie tykam tego.
Rozumie BioWare a tym bardziej EA co chcieli zdziałać dodając to "multi"(więcej bum bum to więcej nastolatków, więcej nastolatków to większa kasa). Lubię ME ale trójką wyszli na przeciw ludziom którzy traktują ME jako jeszcze jedną strzelankę a nie RPG z świetną fabułą.

PostNapisane: 04 paź 2012, 15:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

No mi się Tobie w zasadzie już odpisywać też nie chce. To mój ostatni post do Ciebie, bo ogółem mam dość twojej osoby. Nie wiem czego bardziej w Tobie nie lubię, tego, że uważasz, że nie wiem o czym pisze, a wierz mi, że wiem. Czy też tego, że chyba sam nie do końca rozumiesz moje wypowiedzi. Dziwne, bo są napisane w dość prosty sposób, nawet osoba bez wyższego wykształcenia powinna je zrozumieć. Po za tym ja wiem, że w niektórych kwestiach mogę się mylić, bo tak na prawdę nie wiem co ludziom siedzi w głowie, więc ich prawdziwych motywów nie poznam, ale Ty mówisz tak, jak byś zjadł wszystkie rozumy, automatycznie odrzucając argumenty innych i wyśmiewając ich autorów. Fakt, bardzo to dojrzałe. BTW, skoro masz pretensje do każdych DLC, nawet tych darmowych, to i gier nie kupuj. Bo to przecież też wymaga grania. Co do multi, to, że Tobie się nie podoba, to nie znaczy, że innym też nie. Jak byś przeczytał moją wypowiedz dokładnie, to byś zrozumiał, że z samych statystyk widać, że ludziom się podoba skoro wciąż w niego grają. Liczą się statystyki. Co do mojego wieku, też pudło koleżko. Ale cóż, to twoja ocena, trwaj w niej skoro Ci tak wygodniej. Więcej w dyskusje z Tobą się wdawać nie zamierzam. Nie chce mi się nawet już twoich postów czytać. Szkoda mi na to czasu. Mówiąc bardziej dosadnie (i może bardziej zrozumiale), pisz sobie co chcesz , ja to i tak oleje. PA PA

WRACAJĄC DO TEMATU. Wie ktoś już coś o patchu ? Jaka jest jego waga itd ? Bo zazwyczaj Xboxowcy mieli szybciej takie rzeczy.

PostNapisane: 04 paź 2012, 15:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
WRACAJĄC DO TEMATU. Wie ktoś już coś o patchu ? Jaka jest jego waga itd ? Bo zazwyczaj Xboxowcy mieli szybciej takie rzeczy.

Coś koło 20 mega. U nas chyba o 19 będzie.

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2012, 15:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak więc 20 mb, hmmm spodziewałem się czegoś więcej.Zwłaszcza, że miał coś niby wprowadzać do przyszłych "wydarzeń".

PostNapisane: 04 paź 2012, 15:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

To raczej zmiany w gameplayu, a nie dodawanie tekstur, więc nie wiem, czemu miałby więcej ważyć. Jest parę nowości, o których nie powiedziano w zapowiedziach, ale nie pamiętam ich teraz.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 82 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona