Teraz jest 04 kwi 2020, 18:26

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Javik i Liara po misji na Thessii. Problem.
PostNapisane: 31 maja 2012, 23:46 
Casual
Casual

Witam !

Mam pewnien problem. Skorzystałem ze znanego w internecie tricku i odblokowałem sobie Javika mimo braku zakupionego DLC "From Ashes". Po misji na planecie Thessia, Liara rzekomo udaje się na rozmowę z Proheanem. Tu pojawia się mój problem. W pomieszczeniu, gdzie powinna obyć się ich kłótnia nie ma nikogo. Liara nie jest również w swoim gabinecie. Jest jakiś sposób by to naprawić ? Poprzez ten program Coalesced ? Czy reinstall naprawi sprawę (nie strace gotowości bojowych, "przyjmą się" save'y) ?
Prosiłbym o pomoc, gdyż aktualnie w grze romansuje z Lirą i zależy mi, by nie stracić tej konwersacji z nią.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Tytuł: Re: Javik i Liara po misji na Thessii. Problem.
PostNapisane: 31 maja 2012, 23:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Widzisz, odblokowałeś postać, ale nie pobrałeś przerywników filmowych, dialogów itd. Masz tylko postać. Powinieneś przed wykorzystaniem tego tricku sprawdzić co on rzeczywiście daje.

PostNapisane: 31 maja 2012, 23:54 
Casual
Casual

Ogichi636 napisał(a):
Widzisz, odblokowałeś postać, ale nie pobrałeś przerywników filmowych, dialogów itd. Masz tylko postać. Powinieneś przed wykorzystaniem tego tricku sprawdzić co on rzeczywiście daje.

Wiem. Teraz strasznie żałuję. Z ciekawości to zrobiłem, żeby tylko zobaczyć czy to działa. Wcale Javika nie używam w misjach. Reinstall pomoże ?

PostNapisane: 31 maja 2012, 23:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Skoro zmodyfikowałeś jeden plik, to wystarczy go przywrócić do stanu poprzedniego i wykorzystać albo wcześniejszy zapis stanu gry, albo stworzyć nowy.

PostNapisane: 01 cze 2012, 00:01 
Casual
Casual

Ifrexalis napisał(a):
Skoro zmodyfikowałeś jeden plik, to wystarczy go przywrócić do stanu poprzedniego i wykorzystać albo wcześniejszy zapis stanu gry, albo stworzyć nowy.

Odwrócić próbowałem, ale nie pomaga. Myślisz, że po przejściu 2. raz Thessii będzie już OK ?

PostNapisane: 01 cze 2012, 00:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Nie wiem. Niby masz go w savech już. Więc nawet jeśli reinstalacja sprawi, że on zniknie ( chodź wpierw zaczął bym od przywrócenia tego co sam zmieniłeś), to nie jestem pewien czy nie będziesz musiał też od nowa zacząć gry. Po za tym musisz nie tylko odinstalować grę ( o ile przywrócenie poprzednich ustawień nie pomoże) , ale też sprawdzić czy jakieś pliki nie zostały. No i przede wszystkim czy nie ma wpisów w rejestrze, bo z tego co wiem, to właśnie w rejestrze odblokowujesz Javika.

Skoro go nie używasz, to po co go odblokowywałeś ?

Ja tam go kupiłem i się ciesze. Fajne dialogi z nim są, całkowicie moją opinie o Proteanach zmienił poprzez to czego się od niego dowiedziałem, no i ma też fajne moce.

PostNapisane: 01 cze 2012, 00:06 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Synoptic napisał(a):
Witam !

Mam pewnien problem. Skorzystałem ze znanego w internecie tricku i odblokowałem sobie Javika mimo braku zakupionego DLC "From Ashes".

W obrębie forum posty nt. rzeczy nielegalnych (np. piractwo komputerowe) są zakazane.
Polecam zakupić DLC.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]