Teraz jest 23 wrz 2018, 21:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cytadela DLC - Spotkania z towarzyszami
PostNapisane: 20 maja 2018, 11:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam. Mam pytanie odnośnie spotkań z towarzyszami na Cytadeli w Silversun Strip. Jest, to moment po odzyskaniu Nomrandi i przed rozpoczęciem imprezy w mieszkaniu. Udało mi się już odpalić scenki z tymi postaciami:

-Javik
-Traynor
-Zaeed
-Kasumi
-Garrus
-Cortez
-Jack
-Joker (przy barze)
-Wrex (przy barze)

Czy to już wszystkie postacie, czy jeszcze są możliwe interakcje z innymi postaciami (np. Miranda, Kaidan, syn Thane'a) ? Wczytywałem na nowo save, wychodziłem z Cytadeli, leciałem do innego systemu i wracałem znów na Silversun Strip, ale nie zauważyłem nikogo nowego. Generalnie przechodzę grę najdokładniej jak mogę i nie chciał bym nic przegapić.

Tytuł: Re: Cytadela DLC - Spotkania z towarzyszami
PostNapisane: 21 maja 2018, 19:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Są spotkania z większością załogi z ME2 i ME3, część z nich odbywa się tylko na pasażu, część tylko w mieszkaniu, a część na pasażu i w mieszkaniu. Warunkiem spotkania jest ich przeżycie i zrobienie misji z ich udziałem podczas podstawowej wersji gry. Jeśli masz jeszcze jakieś misje z podstawki do zrobienia to je zrób. Wówczas będziesz dostawał maile od pozostałych załogantów (byłych i obecnych) z prośbą o spotkanie.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 22 maja 2018, 20:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Kaidan, Kolyat, Miranda, EDI, Vega, Samara, Cortez + Vega, Dżejkop – tych spotkań chyba ci brakuje jeszcze. Generalnie najlepszy sposób na zaczęcie robienia Cytadeli to ukończenie Horyzontu, wtedy od razu będą dostępne wszystkie spotkanie i dopiero wtedy warto robić imprezę.

PostNapisane: 03 cze 2018, 20:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Właśnie, że DLC zacząłem robić, gdy wszystko już miałem ukończone. Zacząłem jej przed misją z kwaterą Cerberusa.

Choć już sobie poradziłem z problemem. Na początku wystarczyło potańczyć w barze i potem pojawiła się nowa wiadomość/zaproszenie. Potem znów miałem pustkę.
Problemem było, to, że robiłem tylko spotkania na pasażu. Nie robiłem w ogóle spotkań w mieszkaniu. Po prostu tak sobie założyłem, że zrobię wszystkie spotkania na pasażu, a potem w mieszkaniu. Jak widać okazało się, to błędem. Trzeba robić jednocześnie spotkania na pasażu i w mieszkaniu.

PostNapisane: 09 cze 2018, 01:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Max będziesz otrzymywał po 6 zaproszenia na spotkania z towarzyszami: 3 w mieszkaniu i 3 gdzieś na pasażu. Dlatego najlepiej zrobić najpierw wszystkie w mieszkaniu, potem spotkać się na pasażu i ponownie wrócić do mieszkania i tak w kółko, póki wszystkie się nie wyczerpią.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]