Teraz jest 14 lip 2020, 02:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Jaki oręż przypadł Ci do gustu?
Miecze dwuręczne 25%  25%  [ 8 ]
Miecze jednoręczne + tarcze 31%  31%  [ 10 ]
Topory i młoty 16%  16%  [ 5 ]
Kusza 0%  0%  [ 0 ]
Łuk 3%  3%  [ 1 ]
Magia 16%  16%  [ 5 ]
Kostur 9%  9%  [ 3 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiony Oręż.
PostNapisane: 23 paź 2009, 14:03 
Casual
Casual

Tak jak wyżej, z czego korzystacie najczęściej - jaka broń przypadła wam do gustu?

Gdy wybierzesz opcję z ankiety, podaj nazwę tego orężu i uzasadnij swój głos w ankiecie.

Tytuł: Re: Ulubiony Oręż.
PostNapisane: 23 paź 2009, 19:11 
Casual
Casual

No cóż. Jako zwolennik magii nie mógłbym inaczej zagłosować jak tylko i wyłącznie właśnie na ten rodzaj walki. Przede wszystkim trzeba sie jednak namachać i uporanie się z większą ilością wrogów nie jest już takie proste jak w kombinacji miecz+tarcza, a co za tym idzie wygrana przynosi nam satysfakcję po udanym starciu ^^'

PostNapisane: 24 paź 2009, 07:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Nie mam konkretnego ulubionego rodzaju walki, ale zagłosowałem na magię.. Wahałem się między mieczem dwuręcznym, kuszą i właśnie magią. Jednak po dłuższym zastanowieniu wybrałem magię. Sama droga maga jest świetna, mimo małej ilości kryształów możemy zwiększać naszą wprawę w korzystaniu z nich. Magia daje fajne efekty, jest trudniejsza w użyciu, ale buduje klimat.

PostNapisane: 24 paź 2009, 13:03 
Casual
Casual

Na razie dla mnie najlepszą bronią są miecze jednoręczne :) magią, łukiem, kuszą i mieczem dwuręcznym nie miałem jeszcze okazji walczyć. ;P
Nie lubię broni dystansowych :P

PostNapisane: 25 paź 2009, 13:19 
Casual
Casual

Miecze jednoręczne. Bez tarczy. Uniki i szybkie ataki to podstawa mojej taktyki, więc nic innego się nie nadaje.

PostNapisane: 18 lis 2009, 12:15 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Eh. W ankiecie nie zostały wymienione kostury, a to one są moim ulubionym typem broni. Może dlatego, że grałem Inkwizytorem i siłą rzeczy musiałem korzystać z tego rodzaju orężą. Żałuję tylko, że w Risen nie ma Kosturów Magicznych, których nie brakuje choćby w serii The Elder Scrolls. Siłą podciągnąłem je pod "Miecze Dwuręczne"... Z tak zwanych dwuręczniaków spodobal mi się właściwie tylko Obsydianowy Miecz Dwuręczny.

PostNapisane: 05 gru 2009, 23:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Życie
No cóż, zawsze i wszędzie walka w zwarciu. Czy to mieczami dwu-,półtora-, czy jednoręcznymi. W Risen akurat miecze jednoręczne prowadzą. Magii zbytnio nie lubię, także czasami trzeba kombinować z ciosami, żeby samemu nie oberwać za wcześnie. Wiadomo, jak za mocny stworek, to może jednym uderzeniem powalić. Dlatego szarpię niektóre bestie i wycofuję się :D

Gwardia Honorowa Bleachsoul.pl | Junior Admin G.Up | Redaktor Risen.info

PostNapisane: 29 gru 2009, 17:39 
Casual
Casual

Ja głosowałem na miecz jednoręczny mimo iż jestem magiem... Wahałem się trochę pomiędzy tymi dwoma rzeczami, ale jednak mieczem walczę więcej. Zazwyczaj robię tak, że najpierw zamrażam 'ofiarę', a później dobijam ją mieczem. Ulubiony oręż?? Długi obsydianowy miecz (mam walkę na 6lvl, więc długi miecz jest dla mnie jak krótki :)

PostNapisane: 30 gru 2009, 11:42 
Casual
Casual

Dziwie się że, nie ma kostura w możliwych odpowiedziach. Zaznaczyłem więc magię, bo tak jak już wspomniałem w innym temacie, gram Magiem.

PostNapisane: 06 sty 2010, 21:34 
Casual
Casual

Zdecydowanie miecze jednoręczne. Opanowanie uników i całej reszty to wiele prób lecz efekt jest wyśmienity. Jak grałem bandytą to miałem 10 z mieczy. Na 9 miecze dwuręczne zmieniają się w jednoręczne :) Wtedy walka skrzydłem tytana to czysta przyjemność.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona