Teraz jest 25 maja 2020, 07:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Risen czy warto?
PostNapisane: 09 sty 2011, 19:08 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: WoT, Crysis 3
Czy warto kupować Risena?Jestem wielkim fanem Gothica a chciałbym zobaczyć kolejną grę pirani.

Tytuł: Re: Risen czy warto?
PostNapisane: 09 sty 2011, 20:32 
Casual
Casual

Gra w: Risen
Naprawdę warto. Wczoraj przeszedłem ją pierwszy raz i jestem pod wielkim wrażeniem. Świat aż ocieka starym gothic'owym klimatem, a gra tak jak G1 wciąga na godziny i nie pozwala się oderwać. Gra jest równie dobra jak "poprzedniczki" a możne nawet lepsza.

PostNapisane: 11 sty 2011, 16:57 
Casual
Casual

Również jak najbardziej polecam -) Przeszłem a mimo to chętnie do niej wracam. Mimo, że na poczatku nie byłem pewien czy jednak warto zaryzykowac, ale w ostatecznosci sie zdecydowalem i jestem b. zadowolony ;P

PostNapisane: 09 lut 2011, 21:00 
Casual
Casual

Gra w: TESV
Koledzy złożyli się na prezent dla mnie by kupić Risena (na urodziny). Wcześniej dużo czytałem na temat tej gry jakieś tam recenzje i komentarze forumowiczów co spowodowało to, że chciałem mieć tą grę. Koledzy się spisali :). Gra jest 10x lepsza niż ją opisują !!! Pozwól, że opisze w punktach zalety :
1.Grafa - jest świetna i nie ma zbyt dużych wymagań 10/10
2.Zadania - rozbudowane i nie są monotonne oprócz tego jest ich nie za dużo ani nie za mało 10/10
3.System walki - na początku kiepski lecz jeśli wbijemy sobie walkę np. mieczem jest fenomenalny, gdyż nie wystarczy klikać LPM (atak) i PPM (obrona) można robić dużo bardziej skomplikowane serie ciosów 10/10
4.Cena - najtaniej widziałem 50zł, czyli jak na tą grę bardzooo tanioooo!!! 10/10
5.Umiejętności - to, że uczysz się od nauczycieli jest wielkim plusem. Ilość i zróżnicowanie to drugi plus 10/10
6.NPC - niemal każda postać w tej grze jest inna (prócz postaci przypadkowych których jest nie wiele np. rolnik albo mieszczanka), postacie zachowują się dość mądrze jak na grę ^^ 10/10
7.Samowola - możesz przemierzać cały świat bez ograniczeń (Prócz takich miejsc gdzie jest inkwizycja albo bandyci) 10/10
8.Fabuła - Lepszej nie można było wymyślić :
Spoiler:
100/10

Risen jest lepszy od gothic wszystkich gothiców razem wziętych jest wspaniała do kwadratu po prostu karze ci ją kupić ^^ nie zawiedziesz się tak jak ja

PostNapisane: 20 lut 2011, 10:37 
Morelowaa Dziffka

Dawid napisał(a):
Czy warto kupować Risena?Jestem wielkim fanem Gothica a chciałbym zobaczyć kolejną grę pirani.

Jak dla mnie, nie. Chyba, że masz 9 lat i przytłumiony środkowy płat czołowy.

PostNapisane: 22 maja 2011, 19:43 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect Skyrim
Dla mnie warto i to bardzo. Jeśli jesteś Gothicowym fanem to na pewno Risen Cię urzeknie.

PostNapisane: 27 maja 2011, 19:27 
Casual
Casual

Gra w: Risen
Moim zdaniem również warto. Dla fana Gothica to obowiązkowa pozycja :).

PostNapisane: 15 sie 2011, 15:40 
Morelowaa Dziffka

Nie zauważacie tego paradoksu? Za każdym razem piszecie "fanom gothica na pewno się spodoba". Tylko, że to nie jest Gothic. Patrząc na to jak na zwykłą grę, nie jako następcę Gothica można śmiało powiedzieć, że jest to nieudolna kopia pewnej gry sprzed kilku laty, różniąca się ciut grafiką, fabułą i klimatem.

PostNapisane: 09 wrz 2011, 08:11 
Adept analogów
Adept analogów

Apricot napisał(a):
Nie zauważacie tego paradoksu? Za każdym razem piszecie "fanom gothica na pewno się spodoba". Tylko, że to nie jest Gothic. Patrząc na to jak na zwykłą grę, nie jako następcę Gothica można śmiało powiedzieć, że jest to nieudolna kopia pewnej gry sprzed kilku laty, różniąca się ciut grafiką, fabułą i klimatem.

Moim zdaniem to nie jest nieudolna kopia, TO JEST GOTHIC, tyle że w cieplejszej strefie klimatycznej. Risen na pewno jest bardziej "gothicowy" niż Gothic 4:Arcania !
Czy warto? Warto. Mimo że finał to zręcznościówka a nie RPG.

PostNapisane: 07 paź 2012, 01:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no ja jako wielki fan serii gothic ( zwłaszcza 1 i 2 ) , muszę przyznać , że się ultra zawiodłem na risenie 1 i 2 , tylko że 1 ukończyłem i na początku grało mi się super pomimo faktu , że z napisami , ale w połowie gra mnie znudziła i grałem już aby do końca .
2 niestety jeszcze gorsza była , bo nawet grać mi się nie chce , sterowanie do bani , może jest to fakt , że gdy kupiłem risena 2 , to kupiłem też skyrim , który biję risena 1 i 2 na głowę i to na luzie !!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona