Teraz jest 12 sie 2020, 01:11

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]

Który rozdział gry był najlepszy?
I 64%  64%  [ 18 ]
II 25%  25%  [ 7 ]
III 4%  4%  [ 1 ]
IV 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepszy rozdział w grze
PostNapisane: 11 mar 2010, 17:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Życie
Który rozdział okazał się wg Was najlepszy pośród innych?

Wg mnie pierwsze dwa był bardzo dobre, poznawaliśmy praktycznie wszystko. Nowe bronie lokacje, mierzenie się z bestiami. Chyba najlepsze są początkowe w każdej z gier RPG. Chociaż niektóre zaskakiwały końcówką. Im dalej, tym popadało się w monotonność. Osobiście przy walkach z Sauranami czułem się jakbym grał w filmie 'Świt żywych Saurian'

Gwardia Honorowa Bleachsoul.pl | Junior Admin G.Up | Redaktor Risen.info

Tytuł: Re: Najlepszy rozdział w grze
PostNapisane: 11 mar 2010, 17:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ankietę dodaj, jeśli możesz.

Standardowo, początkowe rozdziały, ze wskazaniem na pierwszy i trzeci. Wtedy poznajemy wszystko - BN, lokacje, zadania, nauczycieli, dołączamy do którejś frakcji (bandyci ssą, pozdrawiam Maca). Na drugim miejscu stawiam trzeci, bo drugi za bardzo przypomina mi szukanie kamieni ogniskujących w G1. A po wulkanie przyjemnie chodzi się z oddziałem Inkwizycji, moim zdaniem bardzo klimatyczna lokacja, nie ustępująca w tej kwestii Świątyni Śniącego czy Dworowi Irdorath. Saurianie zostali moim zdaniem lepiej zrobieni niż orkowie w dwóch pierwszych częściach Gothica.

PostNapisane: 14 mar 2010, 18:50 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Final Fantasy VII
Ja najbardziej lubię drugi rozdział. Podczas zbierania kryształowych dysków poznajemy większą część Farangi (podobnie było z Górniczą Doliną w Gothicu 1, podczas zbierania kamieni ogniskujących). W rozdziale czwartym, gdy zbieramy części pancerza władcy Tytanów, zwiedzamy te same miejsca (poza kilkoma wyjątkami), co już nie jest takie fajne i ekscytujące. W tym rozdziale (2) są najlepsze, według mnie, zadania. Takie jak zadanie z Patty, piratami i skarbem Stalowobrodego, przebijanie się z Henrikiem przez hordy gnomów, aby w końcu dotrzeć do Gyrgera, tajemnica wschodniej świątyni - poszukiwanie zaginionych w niej robotników i strażników, a nawet podróżowanie z wilkiem Rufo i magiem Cyrusem, w celu znalezienia druida Eldrika, było dość ekscytujące. Zaraz po drugim jest rozdział pierwszy, wiadomo - zaczynamy grę, poznajemy świat, przyłączamy się do którejś z trzech frakcji... Ale najbardziej podobały mi się zadania w mieście portowym. Chodzi mi dokładnie o te, które wpływają na dołączenie się do którejś z frakcji. Sposób zakończenia ich - najczęściej oddania jakiegoś przedmiotu z ręce ludzi Dona lub Zakonu Inkwizycji.

PostNapisane: 18 mar 2010, 13:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pierwszy, bo tylko tutaj ponosimy odpowiedzialność naszych decyzji. Wybieramy gildie, poznajemy świat. Dość ciekawie jest przedstawiona sytuacja, kiedy będziemy próbować wejść do morza.. heh, ten potwór. No jeszcze w zadaniu z Patty w późniejszych rozdziałach mamy dwie opcje zakończenia zadania, ale one nie wpływają tak na rozgrywkę, jak wybór gildii. Na początku też wybrałem miasto, jako pierwsze miejsce, które odwiedzę i równie się nie zawiodłem. W mieście można było poznać i ludzi Dona i Inkwizycje. Dalsze rozdziały też nie są najgorsze, ale zadania mają tylko jedno zakończenie, wybór był tylko w mieście, co uatrakcyjnia rozgrywkę na początku gry.

PostNapisane: 12 kwi 2010, 20:01 
Casual
Casual

Moim skromnym zdaniem pierwszy gdyż wtedy dokonujemy wyborów, poznajemy świat gry, poznajemy ludzi, wczuwamy się w klimat. To jest to co lubię najbardziej. Oczywiście potem dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa i hardcore gdy mamy zabijać potworki sporo silniejsze od nas, ale jednak wybrałem pierwszy.

PostNapisane: 16 kwi 2010, 19:05 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
Tylko w pierwszym rozdziale odkrywamy świat(najważniejsze), poznajemy nowych ludzi lub przyjaciół, uczymy się dużo nowych umiejętności, wybieramy drogę którą chcemy podążać do końca gry to jest właśnie to co podoba mi się najbardziej. Potem też odkrywamy zakątki których nie mogliśmy zobaczyć w pierwszym rozdziale ale to już nie to samo, dlatego zagłosowałem na pierwszy rozdział.

PostNapisane: 14 lip 2011, 19:59 
Casual
Casual

Uważam ,że I rozdział ,bo jest najbardziej rozbudowany. Drugi rozdział również był ciekawy przypomniał mi trochę rozdział 3 z pierwszej części Gothica :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]