Wczytywanie
Teraz jest 27 sty 2021, 05:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Beta - Guild Wars 2
PostNapisane: 27 lut 2012, 22:50 
Casual
Casual

Kilka dni temu na głównej stronie projektu Guild Wars 2 można było skorzystać z formularza zapisującego nas na bety testy tej gry. Czasu było mało, bo tylko dwie doby, a i tak zdążyło się zapisać około miliona osób.
Szczerze nie spodziewałem się takiego ruchu ze strony, czekających tylko na okazję darmowego spróbowania produktu użytkowników, wszak tym samym moje nadzieje na otrzymanie klucza drastycznie spadły. Pociesza jedynie fakt, że każdy zapisany ma takie same szanse, gdyż jedyne co launcher sprawdzał podczas zapisów to konfiguracja naszego komputera. :)
A wy zapisywaliście się na beta testy? A może ktoś z was już dostał klucz?

Tytuł: Re: Beta - Guild Wars 2
PostNapisane: 10 mar 2012, 15:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Będąc szczerym... szansa na dostanie się do bety jest naprawdę znikoma. Czytałem wpis ArenaNet, który informował, że z tego miliona (około) zapisanych graczy wybiorą około dwóch tysięcy zależnie od specyfikacji, wypełnienia ankiety i prawdopodobnie doświadczenia z serią (tj. sprawdzanie czy na danym mailu są kampanie z pierwszej części). 2000 z 1000000 to dość skromna liczba. Szczególnie, że w przypadku SW: The Old Republic jedna strona potrafiła rozdawać po 2k kluczy, a takich stron było mnóstwo.

Aktualizacja posta z dnia 13 marca 2012r.
Uwaga, dostęp do weekendowych testów beta otrzyma KAŻDY kto zamówi pre-order na:
https://buy.guildwars2.com/

Nie wiem czy polskie pre-ordery dopuszczą nas do bety.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]