Teraz jest 14 lis 2018, 20:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z questami w mieście
PostNapisane: 05 mar 2014, 13:56 
Casual
Casual

Mam problem z zadaniem "Ład i porządek". Te zadanie polega na tym, aby wygonić z miasta wszystkich ludzi Dona. Mój problem polega na tym że zrobiłem już misje u Toni'ego i wybrałem ścieżkę "(dla Dona)". Czy da się nadal zrobić jakoś ten quest (chodzi o "Ład i porządek")? Chciałbym zostać magiem i muszę zrobić te zadanie. Ewentualnie, czy istnieje możliwość cofnięcia się do tego punktu w grze, gdzie zaczynamy przygodę z miastem?

Tytuł: Re: Problem z questami w mieście
PostNapisane: 05 mar 2014, 15:52 
Casual
Casual

Jeśli chcesz dołączyć do inkwizycji lub magów, pomóż Carlosowi usunąć z miasta niepowołane osoby. Wykonaj cztery z następujących zadań: "Pozbądź się Delgado", "Pozbądź się Cida", "Pozbądź się Lukora", "Sergio chce złoto Romanowa", "Polowanie na Łasicę", "Pozbądź się Toniego", "Szczęścia chodzą trójkami". Kiedy to uczynisz, ponownie zostaniesz wezwany do komendanta. Poinformuj go o sukcesie.
Dostępność: po wykonaniu zadania "Porozmawiaj z komendantem Miasta"
Punkty doświadczenia: 4x 50 (za poinformowanie Carlosa o wykonaniu każdego z powyższych zadań), 100 (za poinformowanie Carlosa o wykonaniu wszystkich czterech zadań), 1000 (za wykonanie zadania)
Nagroda: 4x 150 szt. zł. (za poinformowanie Carlosa o wykonaniu każdego z powyższych zadań), 1000 szt. zł. (za wykonanie zadania)

Tytuł: Re: Problem z questami w mieście
PostNapisane: 05 mar 2014, 16:23 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Kolega napisał, że chce zostać magiem. Aby zostać magiem, musi chyba pomóc jednemu magowi w mieście. Dawno nie grałem, więc nie pamiętam jego imienia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]